Rocket Royale Para Hileli MOD APK [v2.2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Rocket Royale Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 1 Rocket Royale Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 2 Rocket Royale Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 3 Rocket Royale Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 4 Rocket Royale Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 5 Rocket Royale Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 6

Rocket Royale Para Hileli MOD APK [2.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Asıl amaç bir Roket inşa etmek ve adadan uçmaktır! Bunu yapmak için düşen göktaşlarından işçilik kaynakları bulmanız gerekir.


Rocket Royale 2.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Maksimum seviye
  • Sınırsız para hilesi
Şu anda Battle Royale oyunu, eğlenceli saatler geçirmek isteyen oyuncuların ilk tercihlerinden biri haline geldi. Bu talebe dayalı olarak, dünyadaki her oyuncunun ihtiyaçlarını karşılamak için birçok lansman yapıldı. Rocket Royale oyununda sizi zombilerle savaşa götürmek için savaşan hayatta kalma oyunları veya uzay için savaşmak için Amerika Birleşik Devletleri'nin batı silahlarını bulabilirsiniz. Damak zevkinize uygun olduğu sürece hizmet veren bir üretici olacaktır.


Rocket Royale v2.2.3 MOD APK


Rocket Royale, tanınmış bir aksiyon oyunu geliştiricisinden geliyor. OneTonGames'in korku unsurlarını içeren birçok aksiyon oyununu çeşitli ortamlarda bulabilirsiniz. Bu oyunlarla, oyuncular bundan zevk aldıklarında oldukça iyi bir tepki alırlar ve üreticinin iletmek istediği şeyi tam olarak hissederler. Rocket Royale bir hayatta kalma oyunu olmaya devam edecek ve sizi insanın parlak medeniyetine düşen dünyanın arka planına getirecek.


Rocket Royale 2.2.3 Para Hile Apk


Rocket Royale, çok oyunculu destansı bir çevrimiçi battle royale oyunudur.Eğer gezegende kalmayı seçerseniz hayatta kalan olmak için savaşmak zorunda kalacaklar. Çünkü dünya ölüyor ve kimse burada kalmak istemiyor. Bu çağda yaşamaya devam etmek için iki seçenek var: Yeterince teçhizat toplayın ve burayı terk etmek için bir roket yapın veya kendi hayatınız için kalıp savaşın.


Rocket Royale Hile Apk


Oyuncu, dünyada kalmayı seçen ve sadece hayatta kalmak için yarışıyla yüzleşen bir karakter olacaktır. Aslında bu doğal bir hayatta kalma oyunu, ancak dövüş unsurlarını sorunsuz bir şekilde birleştiriyor. Bu, bu efsanevi oyunla aynı görünüme ve hisse sahip grafiklere sahip Minecraft gibi bir oyun oynayacağınız anlamına gelir. Ama hayatta kalmak için, aynı zamanda dünyada çok sert yaşamaya çalışan insanlara karşı da şiddetle savaşmalısınız.


Rocket Royale hile nasıl indirilir?


Oyun kontrolü ayrıca bir Battle Royale oyunu ve bir hayatta kalma oyununun birleşimidir. Oyunculara koşma, zıplama, ateş etme gibi eylemler için kontrolörlü bir Analog Çubuk verilecektir. Ve doğal hayatta kalma oyunlarının bir kombinasyonu ile, ekranın altında bir dizi boş kutuya sahip olacaksınız. Orada bir barınak inşa etmek için gerekli malzemelere veya yarattığınız silahlara sahip olacaksınız.


Rocket Royale APK DAYI


Rocket Royale MOD oynama süreci , zorlu doğa ve insan koşullarında hayatta kalmak için işçiliğe ve inşa etmeye odaklanacaktır. Ancak hammadde arayışında şüphesiz diğer rakiplerle karşı karşıya kalacaksınız. Evde monte ettiğiniz silahları kullanmaktan çekinmeyiniz. Ne kadar çok öldürürseniz, hayatta kalma şansınız o kadar yüksek olur.


Rocket Royale'i İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun World War 2 - WW2 Strategy Games APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar