Deep Town Mining Factory Para Hileli MOD APK [v5.4.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Deep Town Mining Factory Para Hileli MOD APK [v5.4.4] 1 Deep Town Mining Factory Para Hileli MOD APK [v5.4.4] 2 Deep Town Mining Factory Para Hileli MOD APK [v5.4.4] 3 Deep Town Mining Factory Para Hileli MOD APK [v5.4.4] 4 Deep Town Mining Factory Para Hileli MOD APK [v5.4.4] 5 Deep Town Mining Factory Para Hileli MOD APK [v5.4.4] 6

Deep Town Mining Factory Para Hileli MOD APK [5.4.4] - son sürüm Android için ücretsiz indirin! Oyunun en iyi özellikleri, gelip keşfetmenizi bekleyen yaratıcı ekiptir.


Deep Town Mining Factory 5.4.4 MOD APK AÇIKLAMASI 


Çalıştığımız ve yaşadığımız dünya son derece büyüktür ve insanoğlunun henüz bilmediği birçok gizemi içermektedir. Bulunduğumuz yer sadece Dünya'nın kabuğu, hatta tüm sırlarını henüz keşfetmediğimiz kabuktur. Dünya yüzeyinin altında veya çekirdeğin içinde ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Rusların Dünya'nın kabuğuna girecek kadar derin bir delik açmaya çalıştıklarını, ancak başarılı olamadıklarını ve sadece 12262 metrede durduklarının kanıtladığı gibi, sizinle aynı soruları soran birçok insan var. Şimdiye kadar Dünya'nın içinde ne olduğuna dair somut bir kanıt yok.


Deep Town Mining Factory Para Hilesi


Bu fikir, Rock bite Games tarafından üretilen Deep Town Mining Factory adlı bir oyuna dahil edildi. Bu çok genç bir oyun yapımcısı, bu oyun onların ilk oyunu ve oyunculardan büyük ilgi gördü. Yani, dünyanın sırlarını birlikte keşfetmek için Deep Town: Mining Factory'i mutlaka indirmelisiniz. 


Deep Town Mining Factory Elmas Hilesi


Deep Town apk. Dünya artık aşırı kalabalık ve doğal kaynaklar artık yeterli değil. Doğal kaynakları kazmak ve aramak için yabancı bir gezegene gönderilen yüksek teknolojili bir geminin operatörü olacaksınız. Geminiz, kazmaya ve kaynakları bulmaya yardımcı olan robotlarla dolu.


Deep Town Ekolokasyon Binası


Oyuncular, kazmak ve Dünya'ya hizmet etmek için geri getirmek üzere kaynakları aramak için robotlarını kontrol etmek zorunda kalacaklar. Başlangıçta, yabancı bir gezegene inecek ve oraya getirilecek ekipmanı koyacaksınız. 


Deep Town Apk indir 2022


Zorlu yüzeyleri bombalayabilmek için Lazer tabancalarıyla donatılacaksınız. Gezegensel kabuk birkaç farklı sınıfa ayrılacak, başlangıçta yok edilmesi kolay ancak daha sonra daha zor hale gelecek. Her sınıfta, o sınıfın durumunu bildiren, sayılarla gösterilen bir dizin çubuğu olacaktır.


Deep Town Apk 2021


Oyuncu bu istatistikleri 0'a döndürdüğünde, o sınıf yok edilecek. Oyunun başında oyuncular yalnızca Laser Gun ve robotlardan olmak üzere 2 yardım alıyor. Daha sonra bulacağınız kaynaklarla, onları daha modern teknolojiye sahip makineler yaratmak için kullanacaksınız. Kırmak için elektrik kullanmak gibi, yok etmek için güçlü patlamalar kullanın. Belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra, oyuncular kazma kaynaklarını toplamak için tam zeminde bir üs inşa edebilecekler. 


Deep Town hile nasıl indirilir?


Oyuncular, ekipmanı korumak için para kazanmak ve bunları yükseltmek, makine yapmak için hammadde olarak kullanmak gibi birçok amaç için bulunan kaynakları kullanacaklar.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar