Truck Simulator TOW USA Para Hileli MOD APK [v1.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Truck Simulator TOW USA Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 1 Truck Simulator TOW USA Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 2 Truck Simulator TOW USA Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 3 Truck Simulator TOW USA Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 4 Truck Simulator TOW USA Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 5

Truck Simulator TOW USA Para Hileli MOD APK [1.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Otomobil transferi ve çekici park etme özellikleri ile donatılmış büyük bir kamyonla şehirde gezinin.


Truck Simulator TOW USA 1.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Parçalanmış ve kasıtsız arabaları kaldırmak, park etmek ve kurtarmak için Truck Simulator TOW USA olarak görevinize başlayın. Çağdaş şehir yollarında trafik kazaları ve yollarda mahsur kalan hasarlı otomobiller nedeniyle tıkanıyor. Duruma hazır olun ve onlar yardım için 911'i aramadan önce onlara yardım edin. Çekicinizi şehir yollarında sürün ve ihtiyacı olan insanları kurtarın.


Truck Simulator TOW USA v1.2.2 MOD APK


Truck Simulator TOW USA oyununda bir çekici sürücüsü olarak bozuk veya hasarlı otomobilleri bulun ve hemen araba servis tesisi atölyesine veya garaja teslim edin. Caddenin karşısında bir araç çarpışması mı? Bir kurtarma kamyonu şoförü için böyle bir iş! Normal bir araba taşıyıcısı kullanmaktan bile daha ilginç! 3 boyutlu bu sürüş simülatörü ile profesyonel bir çekici sürücüsü gibi hissedin!


Truck Simulator TOW USA Para Hilesi


Truck Simulator TOW USA, kamyon simülatörü 2022 oyunlarının güncel sürümleri arasında size olağanüstü bir şehir çekici kamyon park etme eğlencesi sunar. Birçok heyecan verici çekici kamyon senaryosu ile bir metropolde konteyner kamyonunuzla otomobil taşıyıcı çılgınlığını gerçekte yaşayın.


Truck Simulator TOW USA Kamyon Hilesi


100'den fazla şehirde çeşitli yük taşımacılığı gerçekleştirin Kazancınızı artırmak için navlun stoğu ihalelerine katılın. kendi işini kontrol etmek Kamyon filonuzu geliştirin Personel istihdam edin ve işinizi karlı bir şekilde yürütün. Ne seçerseniz seçin, çalışma alanınızı yaratın. Araçlarınızı yeni aydınlatma, tamponlar, kornalar, kokpit ışıkları ve diğer özelliklerle değiştirin.


Truck Simulator TOW USA Altın Hilesi


Gerçekçi oyun, oyuncuların kişisel bir deneyim yaşamasını sağlar; çeşitli seviyeler, zengin bir kamyon sürüş deneyimi sağlar. Görünüşte basit ama aslında oyun ve deneyim açısından zengin, büyütülebilir bir motor ayarı ve yakıt kapağı ile oyunculara yepyeni bir eğlence deneyimi getiriyor.


Truck Simulator TOW USA Hile Apk


Oyuncular oyunda bir kamyon şoförü olarak oynuyorlar ve malları bir sonraki seviyeye taşımak için kamyonu sürüyorlar. Taşıma sırasında çeşitli yol koşullarıyla karşılaşacaklar. Oyuncular, yol koşullarına uyması için sınırlı yakıt ve motorun belirli özelliklerini kullanacak.


Truck Simulator TOW USA Apk indir


Oyun, Amerika Birleşik Devletleri'nde bir kamyoncu olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlar. Bulunduğunuz eyalet ve şehri seçerek başlayın. Navlun stokları ile ilgili müzayedelere katılabilir ve daha yüksek kar elde edebilirsiniz. Ayrıca ülke genelinde araba kullanabilecek ve farklı yer işaretlerini keşfedebileceksiniz.


Truck Simulator TOW USA indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Fishing Points APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar