Fishing Points Premium Hileli MOD APK [v3.7.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fishing Points Premium Hileli MOD APK [v3.7.2] 1 Fishing Points Premium Hileli MOD APK [v3.7.2] 2 Fishing Points Premium Hileli MOD APK [v3.7.2] 3 Fishing Points Premium Hileli MOD APK [v3.7.2] 4 Fishing Points Premium Hileli MOD APK [v3.7.2] 5 Fishing Points Premium Hileli MOD APK [v3.7.2] 6

Fishing Points Premium Hileli MOD APK [3.7.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Seyahat güzergahınızdaki balık tutma yerlerinizi kaydetmenize ve aramanıza ve iklimi önceden tahmin etmenize olanak tanıyan kullanışlı bir uygulamadır.


Fishing Points 3.7.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium Hilesi. Kilitler açık.

Balık tutmayı seven ve meraklı biri olarak, Fishing Points oyununda balık Tutma Noktalarını göz ardı edemezsiniz çünkü size çevrimdışıyken bile çok çeşitli ideal balık tutma yeri haritaları sunar. Kullanıcıların ayrıca seyahat yolculuklarını kaydetmelerine ve yaklaşan konumların hava durumunu ve iklimini bilmelerine izin verilir. Bu sayede balık avı çok daha sorunsuz gerçekleşir ve kullanıcılar daha heyecanlı ve harika deneyimler yaşarlar.


Fishing Points v3.7.2 MOD APK


Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar Fishing Points'in sunduğu ideal harita ile her yerde balık tutabilecekler. Sistem, seyahat sürecinizi balık tutma konumlarını ve yol noktalarını ayrıntılı olarak kaydedecektir. Ayrıca uygulama, GPS tarafından kaydedilen konumları arama özelliğine de sahiptir. Tüm rotalarınız titizlikle kayıt altına alınır. Sadece bu değil, bu uygulama aynı zamanda kat ettiğiniz mesafeyi de hesaplar. Bu, kullanıcıların tüm hareketli bilgilerini yakalamalarına ve kaybolmaktan kaçınmalarına yardımcı olur.


Fishing Points Premium Apk


Kullanıcılar, Balık Tutma Noktaları haritaları aracılığıyla balık avlama yerlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde arayabilir. Uygulama, dünyadaki deniz haritalarının eksiksiz bir sistemini sağlar. Daha spesifik olarak, ister çevrimiçi ister çevrimdışı olun, haritalara erişmek ve haritaları aramak sınırlı değildir. Kullanıcılar dünyadaki en iyi uydu görüntüsünü ve sayısız haritayı deneyimleyecekler. Kullanıcıların bu ideal balık tutma yerlerine yolculuklarında daha sorunsuz kürek çekmelerine yardımcı olur.


Fishing Points Türkçe


Uygulama her zaman hava durumu bilgilerini sürekli ve doğru bir şekilde günceller. Oyuncular, balık tutma performansını etkilemeden düzensiz hava modlarını anlayabilecek ve makul yöntemlere sahip olacaklar. Hava durumu bilgileri, kötü hava durumunda uygun planlara sahip olmanıza yardımcı olmak için sistem tarafından saatlik olarak güncellenir. Uygulama rüzgar yönünü, deniz sıcaklığını, dalga rejimini ve okyanus akıntılarındaki değişiklikleri tahmin eder.


Fishing Points Apk indir


Kullanıcıların kendi balık tutma günlüklerini oluşturmalarına izin verilir. Rotayı ve çekilen fotoğrafları hatıra olarak takip ederek unutulmaz bir günlük oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar, yakalanan balık sayısı, bu balıkların boyutu veya o balık tutma gününün aşırı hava durumu gibi her bir balık avı gezisinin tüm ayrıntılarını kaydeder. Ayrıca hikayenizi dünyanın her yerinden başkalarıyla paylaşabilirsiniz.


Balık Tutma Uygulaması Apk indir


Yolculuğunuzun çekici, ilgi çekici bir günlüğünü oluşturmak için ilginç koşularınızın yanı sıra uygun balık tutma yerleri ve her avın ayrıntılarını kaydedin. Gezileriniz hakkında her şeyi hazırlayın; Uygulama ayrıca size çevrimiçi veya çevrimdışı olarak hizmet veren son derece ayrıntılı ve net bir harita sistemi sağlar.


Fishing Points indir (MOD, Premium Hilesi)


Bir önceki android oyun Bermuda Adventures Island Farm APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar