Adobe Lightroom Pro CC MOD APK [v7.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 7)
Adobe Lightroom Pro CC MOD APK [v7.1.1] 1 Adobe Lightroom Pro CC MOD APK [v7.1.1] 2 Adobe Lightroom Pro CC MOD APK [v7.1.1] 3 Adobe Lightroom Pro CC MOD APK [v7.1.1] 4 Adobe Lightroom Pro CC MOD APK [v7.1.1] 5 Adobe Lightroom Pro CC MOD APK [v7.1.1] 6

Adobe Lightroom Pro MOD APK [7.1.1] - son sürüm - Android için ücretsiz indirin ve profesyonel ve çarpıcı görünmesi için fotoğraflarınızı düzenleyin! Sıkıcı fotoğraflarınızı harika bir şeye dönüştürmeye hazır mısınız?


Adobe Lightroom CC 7.1.1 MOD APK AÇIKLAMASI


Mod özellikleri:


  1. Premium özelliklerin kilidi açıldı
  2. Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler
  3. Analytics / Crashlytics devre dışı bırakıldı.

NOT: Mod sürümünü yükledikten sonra, bir daha oturum açmayın . Uygulamayı kullanmak için ekranın sol köşesindeki" X " simgesinetıklayın. Giriş yaptıysanız, Mod sürümü ÇALIŞMA

Fotoğraf düzenleme uygulamaları bir düzine paradır. Neden? Günümüzde insanlar telefonla o kadar ilgileniyorlar ki, fotoğraf çekmekten bir gün bile izin alamıyorlar. Bazı insanlar çektikleri fotoğraflardan memnunken bazıları daha fazlasını istiyor. Burası fotoğraf düzenleme uygulamalarının devreye girdiği yerdir - fotoğraflarımızın daha profesyonel, net ve inanılmaz görünmesini sağlarlar.


Lightroom APK Pro 2021


Fotoğraf düzenleme söz konusu olduğunda, hepimiz Adobe'nin kral olduğunu biliyoruz. Ürünleri, video düzenleme, fotoğraf düzenleme ve vektör sanatları söz konusu olduğunda insanların kullandıkları şeydir. Ancak telefonunuzdaki fotoğrafları düzenlemek istiyorsanız, Adobe Lightroom doğru yoldur! Google Play Store'daki 100 milyondan fazla indirme ile bu uygulama yakında hiçbir yere gitmeyecek! Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin!


Adobe Lightroom Pro APK 2021


Günümüzde neredeyse hayatımızın her günü fotoğraf çekiyoruz. Bazıları selfie çekmeyi sever, bazıları ise anları eski moda şekilde yakalamayı sever. Ancak bir şey aynı - hepimiz bunu yaparken telefonlarımızı kullanmayı seviyoruz. Bu bir norm haline geldi! Bugün her telefonun yerleşik bir kamerası var, bu artık bir gereklilik.


Adobe Lightroom nedir?Ancak bazı insanlar, daha profesyonel ve çarpıcı görünmesi için değerli anları düzenlemek ister. Bazıları telefonlarında yerleşik düzenleme özelliğini yeterli buluyor. Ancak diğerleri çok daha fazlasını yapabilecek bir uygulama arıyor. İhtiyaç duyacağınız tek fotoğraf düzenleme uygulaması olan Adobe Lightroom ile tanışın! Bu güçlü uygulama, donuk görünen fotoğraflarınızı çarpıcı fotoğraflara dönüştürebilir. Filtrelerden renk ön ayarlarına kadar - ihtiyacınız olan her şeye ve daha fazlasına sahiptir! Ancak bunun Adobe Photoshop'tan farkının ne olduğu konusunda kafanız karıştıysa, işte onlar. Temel olarak, fotoğraflarınızı iyileştirmeniz, renklendirmeniz ve güzelleştirmeniz gerekiyorsa Adobe Lightroom ihtiyacınız olan şeydir. Ancak Adobe Photoshop, fotoğrafları sıradan fotoğraf düzenleme uygulamalarının yapamayacağı şekilde işleyebilir. Ayrıca logolar, broşürler ve hatta e-kitap kapakları oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Adobe Lightroom'da ise, genel olarak, fotoğraflarınızın daha çarpıcı ve profesyonel görünmesini istiyorsanız, Adobe Lightroom doğru yoldur. Ama hayal edebileceğinizden daha fazla özelliğe sahip! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.


Lightroom Mobile Full


İlk bakışta, Adobe Lightroom ihtiyacınız olan tüm özelliklere ve daha fazlasına sahiptir! Grafik tasarım uzmanlığına ihtiyaç duymadan fotoğraflarınızı hızla çarpıcı olanlara dönüştürebilir! Adobe Lightroom'un tüm özellikleri şunlardır:


Adobe Lightroom'un Özellikleri


Temel düzenleme araçları - Yalnızca temel düzenleme araçlarına ihtiyacınız varsa, Adobe Lightroom ihtiyacınız olan her şeye sahiptir! Bunlara kırpma, döndürme vb. Dahildir. Görüntünüz üzerinde hızlı bir düzenlemeye ihtiyacınız varsa, neden Adobe Lightroom'u kullanmayasınız ki mümkün olan en yüksek kalitede olsun? Hareket halindeyken basit bir düzenleme için ihtiyacınız olan her şeyle doludur. Fotoğraflarınızı sadece düzenlemek için bilgisayara aktarmanıza gerek yok, sadece Adobe Lightroom'u indirin.


Renk İyileştirmeleri - Adobe Lightroom'un gerçek gücü, herhangi bir görüntüyü renklendirebilmesidir! Bilmiyorsanız, renk geliştirmeleri görüntülerin havasını temsil eder. Örneğin, üzüntü veya yalnızlığı temsil etmek için görüntünüzde daha koyu renkler kullanabilirsiniz. Ancak fotoğraflarınızı, mutluluğu ve canlılığı simgeleyen canlı renklere sahip olacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Adobe Lightroom'da renk geliştirmeleri açısından istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Hatta pozu, kontrastı, vurguları ve daha fazlasını düzenleyebilirsiniz! Hepsi de kısa sürede alışabileceğiniz basit bir kaydırıcıyla. Bu devrim niteliğindeki düzenleme aracının gerçek gücü budur.


Kolay ön ayarlar - Bunların yanı sıra, Adobe Lightroom ayrıca kullanımı kolay hazır ön ayarlar içerir! Kontrollerle uğraşmak istemiyorsanız, bu ön ayarları anında fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz. Bu ön ayarlar, fotoğrafınızın sahip olmasını istediğiniz doğru ayarlarla zaten yüklenmiştir. Yüksek kontrast, yüksek kontrast ve detay vb. İstiyorsanız ön ayarlar vardır! Bunları, yalnızca hızlı bir düzenleme yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz şablonlar olarak düşünün. Görüntüyü sadece renklerle maskelemedikleri için filtrelerden daha gelişmişlerdir. Ön ayarlar sizin için renk düzeltmesini yapar! Ancak ihtiyacınız olan ön ayarı bulamazsanız, ayarlarla uğraşmanız gereken yer burasıdır.


Faydalı Öğreticiler - Adobe Lightroom'da daha da çarpıcı olan şey, uygulamanın her tarafına faydalı öğreticiler dağıtmış olmalarıdır. Bir özelliği her kullandığınızda, bazı yararlı tavsiyelerin yer aldığı bir açılır pencere açılır. Genellikle özelliği ve resimlerinize neler yapabileceğini açıklarlar. Çok fazla denemeniz veya tahmin etmeniz gerekmediği için bu çok yararlıdır. İstediğiniz fotoğrafları oluşturmanıza yardımcı olacak yararlı bir kılavuzunuz zaten var.


Herhangi bir şeyi kaldırın - Bazen fotoğraflarımızda onu daha az çekici kılan istenmeyen öğeler vardır. Bu durumlarda, genellikle onu görmezden gelir ve başka bir tane alırız. Ama ilkinin samimi olduğu için daha iyi olduğunu görüyoruz. Normalde, bir şeyi silmek istediğinizde Adobe Photoshop kullanırsınız. Ancak, Adobe Lightroom zaten bunu yapabilecek kapasitededir! Bu özellik sayesinde, hemen hemen her öğeyi silebilir ve fotoğrafınızda bulunan bir şeyle değiştirebilirsiniz.


Akıllı organizasyon - Adobe Lightroom'un diğer bir özelliği, fotoğraflarınızı içindeki öğelere göre otomatik olarak etiketlemek ve düzenlemek için AI kullanan Adobe Sensei'dir. Hepsini düzenlemek için zamanınız yoksa bu yararlıdır. Belirli fotoğrafları bulmak istiyorsanız, sadece “dağ” araması yapın ve içinde dağlar olan tüm fotoğraflarınız görünecektir. Bu aynı zamanda insanlar için de yapılabilir!


Gelişmiş fotoğraf paylaşımı - Adobe Lightroom, başkalarını davet edebileceğiniz bir albümü kolayca oluşturabileceğiniz bir özelliğe de sahiptir. Bunu bir Google Drive gibi düşünün ama sadece fotoğraflar için!


HD dışa aktarma - Son olarak, Adobe Lightroom fotoğraflarınızın kalitesini düşürmez. Hatta onları geliştirebilir bile! Herhangi bir fotoğrafı mümkün olan en yüksek kalitede dışa aktarabilir, böylece iş veya kişisel konularda kullanabilirsiniz.


Adobe Lightroom Mod APK - Premium kilidi açık.


Adobe Lightroom, mükemmel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Ancak, yalnızca premium sürümde bulunan özellikler vardır. Buna anında erişmek istiyorsanız, şimdi premium modu indirin!

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar