REFACE Premium MOD APK [v2.1.0]

Puan: 4.80 (Oylar: 5)
REFACE Premium MOD APK [v2.1.0] 1 REFACE Premium MOD APK [v2.1.0] 2 REFACE Premium MOD APK [v2.1.0] 3 REFACE Premium MOD APK [v2.1.0] 4 REFACE Premium MOD APK [v2.1.0] 5

REFACE Premium MOD APK [2.1.0] - son sürümü Android için ücretsiz indirin. Pro sürümü ile yüzünüzle komik kısa videolar oluşturabilirsiniz.


Reface Premium 2.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Pro sürümünün tüm özelliklerinin kilidi açılmıştır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen uygulamayı kapatıp tekrar açın.

Günümüzde fotoğraf düzenleme uygulamaları popülerlik kazanıyor. Ağır ve karmaşık Photoshop yazılımı yerine tek bir uygulama ile istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz. Snapseed, PicsArt, VSCO veya Adobe Lightroom, fotoğraflarınıza sanat katacak. Komik resimler oluşturmak istediğinizde FaceApp ve REFACE daha uygun olamayacak seçeneklerdi.


Reface Premium v2.1.0 MOD APK


FaceApp uygulaması kısa bir süre önce genci yaşlıya dönüştürmek için bir trend yarattı. Her gün haber akışında gezindiğimizde, gönderdiğiniz kişileri kolayca görebilir ve böyle resimler paylaşabiliriz. Şimdi, REFACE - yüz değiştirme uygulaması Android'de piyasaya sürüldüğünde yeni bir trend tahta çıktı. REFACE'i insanların sevmesini sağlayan bu kadar özel olan nedir? Bu yazıda keşfedelim!


Reface Premium APK indir


Adından da anlaşılacağı gibi, REFACE yeni değiştir demektir. Değişen yüzler bu uygulamanın ana özelliğidir. Daha spesifik olarak, mevcut videolardaki süper yıldızların ve şarkıcıların yüzlerini değiştirmek için yüzünüzü kullanacaksınız. Yüzünüzü seçtikten sonra (kamera ile bir resim çekerek veya galeride bulunan fotoğrafı kullanarak), mevcut birçok video göreceksiniz. Birini deneyelim. Videodaki karakterin yüzünü değiştirme işlemi başlıyor, sonucu almak için birkaç saniye bekliyorsunuz.


REFACE app Premium APK


Wrecking Ball'un müzik videosunda Miley Cyrus olmak ister misin? Çok basit. Sanatçının adını arayın ve bu uygulamanın sunduğu videoları seçin. REFACE, yapay zeka teknolojisine dayanmaktadır. Yüzdeki her ayrıntıyı tanımak için fotoğrafı otomatik olarak analiz eder. Oradan, diğer videodaki karakterin yüzünü sizin yüzünüze yerleştirir.


REFACE Full APK


REFACE'in görüntü analizcisinin oldukça ayrıntılı olduğunu burada belirtmekte fayda var. Her pikseli inceleyecek ve ardından bu pikseli değiştirip değiştirmeyeceğine karar verecektir. Böylece videonuz her zamankinden daha gerçekçi hale gelir. Gördüğünüz gibi, bunu bilgisayarınızdaki yazılımı kullanarak yaparsanız, tüm gününüz sürecektir. Bu uygulamaya gelince, sadece birkaç saniye sürer.


REFACE Pro indir


Ana Sayfa bölümünde binlerce video bulabilir, Titanic, Marvel veya Game of Thrones serisi gibi ünlü filmlerden kesilmiş sahneler bulabilirsiniz. Manzarayı ve oynamak istediğiniz karakteri kolayca bulabilmeniz için küçük kategorilere ayrılmıştır. Ayrıca Tom Cruise, Jack Sparrow, Selena Gomez veya Taylor Swift gibi ünlü yıldızların video serilerini deneyin. Sevdiğiniz karakterlere dönüşme şansınız var.


REFACE Pro Full apk


Tenor'dan eğlenceli gifler de var. Elbette onları bir yerlerde görmüşsünüzdür, değil mi? Evet, sosyal ağ sitelerinde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Ve şimdi favori gifinizi seçebilir, yüzünüzü değiştirebilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz! REFACE tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca sinir bozucu reklamlar içermez, ancak bu sürümün kullanıcıları bazı özelliklerde sınırlı olacaktır. Örneğin, bir kitaplığa kaydedilen video sayısını sınırlar. NEOCORTEXT, kullanıcılarını Pro paketine yönlendiriyor. Tüm premium videolara ve giflere erişim elde edersiniz ve bunları sınırsız olarak galerinize veya Favorilerinize kaydedebilirsiniz.


REFACE Hile apk


Bu Pro paketin fiyatı da çok pahalı değil, sadece birkaç dolar. Ama belki bazı insanlar, deneyimin gerçekten farklı olup olmadığını bilmedikleri için ödeme yapmak istemiyorlar. Ödemenizle ilgili sorun yaşarsanız, lütfen tarafımızdan sağlanan Pro sürümünü kullanın. Ücretsiz ve güvenlidir! Kısayol videoları ve gif dosyaları her gün güncellenmeye devam ediyor. REFACE haber bülteninde en sıcak trendi takip edebilir ve alabilirsiniz. Şimdilik, uygulamayı ziyaret edin ve oluşturmak için benzersiz videolar seçin ve arkadaşlarınızla paylaşın.


Bir önceki android uygulama Plex Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar