Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK

Puan: 5.00 (Oylar: 15)
Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK 1 Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK 2 Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK 3 Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK 4 Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK 5 Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK 6

Albüm önerilerine göz atın ve her ruh hali ve her aktivite için en iyi müziği bulun

Spotify AÇIKLAMASI


Müzik dinlemeyi eğlenceli hale getiren uygulama. Çevrim dışı olarak da müzik dinleyebileceksiniz, tuş kilidi kapalıyken veya uygulama ekranda açık değilken dahi müzik dinleyebilirsiniz. Normalde uygulamada bir aylık deneme sürümü vardır ve sonrasında bir ücret ödenir. Şimdi size Spotify Premium versiyonu veriyorum. Kurun ve ücretsiz olarak müzik dinleyin.

Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK


Eskiden insanlar internetten popüler şarkıları arar ve şarkı listelerinde tek tek indirirlerdi. Ancak dijitalleşmedeki hızlı artış nedeniyle, bugün çok sayıda tanınmış şarkıcıdan müzik veya video albümleri dinlenebilir.

Artık Spotify Premium Apk (MOD) üzerinden sınırsız şarkılara ve videolara erişebilirsiniz. Spotify uygulamasının, kullanıcıların hareket halindeyken reklamsız müzik, podcast ve videolardan yararlanmasını sağlayan bir sürümüdür. Aylık küçük bir abonelikle, ruh hallerine göre şarkıların keyfini çıkarabilirsiniz.

Akıllı telefonların ortaya çıkışıyla, günümüz kuşağı çevrimiçi platformlarda müziğin keyfini çıkarabilir. Bu tür uygulamalara yönelik artan talep, geliştiricileri daha iyi özelliklere sahip daha fazla bu tür hizmetler oluşturmaya teşvik etti.

Uygulamanın Avantajları

• Yeni müzik radarıyla müzik parçalarını, albümleri ve podcast'leri bulun.
• Sanatçılar, en sevdiğiniz parçalar ve podcast'ler arama ile parmaklarınızın ucunda
• Oynatma listelerinizle eğlenceyi artırın, çünkü her biri sizin için yapılmıştır
• Müzik dinleyin, zevkinize uygun çalma listeleri oluşturun ve yayınlayın.
• Albüm önerilerine göz atın ve her ruh hali ve her aktivite için en iyi müziği bulun.
• Mobil cihazlardan, tabletlerden, bilgisayarlardan, Chromecast'ten, TV'lerden veya hoparlörlerden podcast'leri ve şarkıları dinleyin.

Spotify Premium Apk, müzik severlerin tüm zamanların favorilerinin keyfini çıkarmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir ses akışı uygulamasıdır. Herhangi bir engelle kesintisiz müziğin keyfini çıkarmak isteyen biri, premium versiyonu seçmelidir.

Dahası, insanlar aşağıdakiler gibi çeşitli avantajlardan dolayı ücretsiz sürüm yerine onu seçiyor:

Bir kullanıcının binlerce şarkıyı kaydırmasını ve birden fazla cihaza bağlayarak dinlemesini sağlar. Ücretsiz sürüme benzer şekilde, kişi ona tabletler, PC'ler ve cep telefonlarından erişebilir, ancak premium ile tam hizmetinden yararlanabilirler.
Aylık abonelik ücreti ile, çevrimdışı mod aracılığıyla yaklaşık 10.000 şarkı kaydedebilirsiniz. Mobil veriniz tükendiğinde en sevdiğiniz şarkıları dinlemenize yardımcı olur.
Birinci sınıf bir abone olarak 320 kbps aralığında yüksek kaliteli müzik akışının keyfini çıkarabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 15 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar