Facetune2 Pro - Selfi Editörü MOD APK [v2.22.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 12)
Facetune2 Pro - Selfi Editörü MOD APK [v2.22.0] 1 Facetune2 Pro - Selfi Editörü MOD APK [v2.22.0] 2 Facetune2 Pro - Selfi Editörü MOD APK [v2.22.0] 3 Facetune2 Pro - Selfi Editörü MOD APK [v2.22.0] 4 Facetune2 Pro - Selfi Editörü MOD APK [v2.22.0] 5

Facetune2 - Selfi Editörü MOD APK [2.22.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bazen fotoğrafı çok daha profesyonel hale getiren bir ekran kullanmanız yeterlidir.


Facetune2 2.22.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP sürüm. Sadece facebook ile giriş yaptığınızda çalışır

Facetune2 - Selfie artık gençlerden lise öğrencilerine kadar herkesin sevdiği bir trend. Kişilerin fotoğraflarını, çevrelerindeki anları paylaşmak ve bölgeyi Instagram veya Facebook gibi sosyal ağlar aracılığıyla insanlarla paylaşmak için Selfie. Bu herkesin ihtiyacı olduğu için telefon üreticileri her zaman yeni teknolojiler bulmaya ve bunları kameraya entegre ederek kullanıcılara en kaliteli fotoğrafları sağlamaya çalışıyor. Ancak, kameranın çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa olsun, kullanıcılar için “göz alıcı” görüntüler oluşturmak zordur. Facetune, pratik bir çözüm, fotoğraf çekmeniz ve fotoğraflarınızı özgürce düzenlemeniz için kullanışlı bir araçtır. Biraz efekt eklemek, portreleri düzenlemek veya küçük bir manzara fotoğrafınızı ışıltılı hale getirebilir. Facetune pek çok özelliği destekler ve muhtemelen özçekimlerinizde yakın arkadaşınız olacaktır.


Facetune2 v2.22.0 MOD APK 


Birkaç kusurlu, beyaz ve pürüzsüz olmayan bir cildiniz var mı? Yeterince büyük ve parlak olmayan gözlerin var mı? Facetune, portreleri düzenlemeniz için çekici araç setleriyle tüm eksikliklerinizi ortadan kaldıracaktır. İlk olarak, akıllı telefonlara albümdeki herhangi bir fotoğrafı seçeceksiniz. Ardından pürüzsüz veya pürüzsüz aracı kullanın. Bu iki araç, gözlerdeki koyu halkaları veya yüzdeki koyu lekeleri gidermenize yardımcı olur. Sadece resmi büyütmeniz ve seçimi yukarı kaydırmanız gerekir; dezavantajlar hemen giderilecektir. Ya da V-line ile yüzünüzü daha ince yapmak istiyorsanız, İyileştirme işlevini seçin, ardından yüzü istediğiniz gibi uzatın veya küçültün. Facetune, bu modlara ek olarak, dişlerin parlaklığını ayarlamak, gözleri büyütmek, daha parlak hale getirmek ve göz rengini değiştirmek gibi bir dizi başka portre düzenleme aracına sahiptir. Saç rengini değiştirin, saç hasarını giderin veya doğru yerde olmayan saçı gizleyin. Ayarlanabilir kaşlar daha keskin ve derli topludur. Burnunuzu yukarı kaldırın, yakınlaştırın, görüntüdeki alanları uzaklaştırın. Dudaklarınızı ayarlayın, daha parlak hale getirin ve daha canlı renklere sahip olun. Yazı tiplerini kaldırın, portreleri vurgulamak için çevreyi bulanıklaştırın, aydınlatmayı düzenleyin, gölge efektleri ekleyin. Döndürün, çevirin, resimleri kırpın… ve daha fazlası.


Facetune 2 Pro APK ücretsiz indir


Portre düzenleme araçlarına ek olarak, Facetune ayrıca son derece kullanışlı filtrelere sahiptir. Bazen fotoğrafı çok daha profesyonel hale getiren bir ekran kullanmanız yeterlidir. Filtreler, çok sayıda güzel aydınlatma ve gölge efektine sahip birçok temaya sahiptir. Ancak, size yalnızca birkaç genel filtre sunulur; geri kalanı onları almak için ücretlendirilecek. Facetune, düzenlemeden önce ve düzenlemeden sonra görüntünün farkını karşılaştırmanıza izin veren özel bir özellik sunar. Ekranın sağ köşesinde küçük mavi bir simge var. Resmi düzenlemeden görmek için dokunup basılı tutmanız yeterlidir.


Facetune 2 APK Premium


Facetune, selfie fotoğraflarınızı daha ışıltılı ve sanatsal hale getirecek çeşitli kullanışlı araçlar ve filtreler içeren bir fotoğraf düzenleme ve düzenleme uygulamasıdır. Kim güzel fotoğraflara sahip olmayı sevmez, değil mi? Facetune ayrıca oyuncuların sosyal hesaplarla bağlantı kurmasını destekler. Oradan fotoğraflarınızı doğrudan, daha basit ve kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Facetunetrends'i kaçırmayın


Facetune2 İndir (MOD, VIP Kilidi Açılmış)


Bir önceki android uygulama InShot Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 12 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar