OS14 Launcher Premium MOD APK [v3.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
OS14 Launcher Premium MOD APK [v3.7] 1 OS14 Launcher Premium MOD APK [v3.7] 2 OS14 Launcher Premium MOD APK [v3.7] 3 OS14 Launcher Premium MOD APK [v3.7] 4 OS14 Launcher Premium MOD APK [v3.7] 5 OS14 Launcher Premium MOD APK [v3.7] 6

OS14 Launcher Premium MOD APK [3.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cihazınızı düzenlemenize yardımcı olacak şaşırtıcı derecede tasarlanmış bir IOS arayüzü ve özellikler sunar. Sağlanan temalara kolayca erişebilir ve birçok simge paketini kullanabilirsiniz.


OS14 Launcher 3.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium özelliklerin kilitlieri açık

OS14 Launcher, etkileyici bir IOS arayüzü getiren ve cihazı kullanırken daha fazla işlem ekleyen birçok kullanışlı başlatıcı özelliğine sahiptir. Bunları başka bir konuma taşımak veya uygun bir klasör oluşturmak için birden fazla uygulama seçebilirsiniz. Aynı zamanda, kullanmak için temaların kilidini açmak kolaydır ve uygulama, simge paketleriyle iyi uyumludur.


OS14 Launcher v3.7 MOD APK


Birçok kişi, benzersiz tasarımları ile iOS arayüzünden her zaman etkilenmiştir, bu nedenle OS14 Launcher, cihazınızın bu arayüzü kullanmasına yardımcı olacaktır. Cihazınızla ilgili öğeleri yeniden düzenleyebilir ve deneyiminizi değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda, bir başlatıcının yapabileceği kesinlikle birçok şey vardır ve deneyiminizin her zaman garanti edildiğinden emin olun. Elbette bu uygulama size birçok ilginç nokta kazandıracaktır.


OS14 Launcher Premium Apk indir


OS14 Launcher'ın yapabileceği ilk özellik, arayüzünüzle ilgili bazı parametreleri ayarlamaktır. Izgara boyutu, simge boyutu, yazı tipi seçenekleri ve daha birçok faktör gibi parametrelerden bahsedilebilir. Sonuç olarak, uygulamayı etkinleştirirken tamamen özelleştirilebilir ve varsayılandan daha sezgisel bir arayüze sahip olacaksınız. Ayrıca uygulama, cihazı ne zaman kullandığınıza bağlı olarak göz koruma modunu ve renk modlarını da destekler.


OS14 Launcher PRO APK


OS14 Launcher'ı kullanırken dikkate değer bir özellik, aynı anda birden fazla uygulamayı seçmektir. Bu çoklu uygulama seçimi, uygulamaları olması gereken yerde ve doğru sırada düzenlerken uygulamanın arayüzünü optimize etmede tamamen yardımcı olur. Aynı zamanda birçok uygulamayı başka bir sayfaya götürebilir ve tek bir klasörde gruplayabilirsiniz. Böylece cihazlarınızı hızlı bir şekilde yeniden organize edebileceksiniz.


IPhone Launcher Apk indir


OS14 Launcher ile cihazınızın görünümünü ve verdiği hissi yeniden tasarladıktan sonra, bu uygulamanın sunduğu değerli özellikleri deneyimlemeye başlayabileceksiniz. Uygulamada çeşitli eylemler gerçekleştirebilir ve yeni bir sayfaya kaydırdığınızda geçiş efektleri ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda ayarlara gitmeden farklı kaydırmalar ile kontrol merkezi ve bildirim merkezini etkinleştirebilirsiniz. Dolayısıyla bu, kullanıcıların cihazı kullanmayı daha rahat hale getirmek için yararlanabilecekleri bir özelliktir.


android'i ios yapma rootsuz


Cihazı kullandığınızda kesinlikle widget özelliğini görmezden gelemeyeceksiniz ve widget arayüzü de etkileyici bir şekilde tamamen yeniden tasarlandı. Spesifik olarak, farklı widget'ların bir listesine erişebilecek ve onu istediğiniz ana ekrana ekleyebileceksiniz. Bu widget'ların sayısı sabit değildir çünkü birçok öneri bulabilir ve bunları düzenleme bölümündeki kullanılabilir widget'lar listesine ekleyebilirsiniz.


IPhone Launcher indir (MOD, Prime Kilitler Açık)


Bir önceki android uygulama GO Klavye Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar