GO Klavye Premium Full MOD APK [v3.93]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GO Klavye Premium Full MOD APK [v3.93] 1 GO Klavye Premium Full MOD APK [v3.93] 2 GO Klavye Premium Full MOD APK [v3.93] 3 GO Klavye Premium Full MOD APK [v3.93] 4 GO Klavye Premium Full MOD APK [v3.93] 5 GO Klavye Premium Full MOD APK [v3.93] 6

GO Klavye Premium Full MOD APK [3.93] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. GO Keyboard, kullanıcılara yeni bir arayüz sunan bir klavye aracıdır. Bu uygulama, değiştirebileceğiniz binlerce temaya ve 800'den fazla farklı benzersiz çıkartmaya sahiptir.


GO Klavye 3.93 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. PRO özelliklerin kilitleri açık

GO Klavye ile telefonunuzun klavye görünümünü sürekli yenileyin. Bu uygulamayı kullanırken her klavye temasını farklı arka planlarla değiştirebilirsiniz. 1600'den fazla tema ile kişisel tercihlerinize göre özgürce seçim yapabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda cihazınızdan bir resim indirebilir ve bunu klavyenizin duvar kağıdı olarak uygulayabilirsiniz. Özel olan, kullanıcıların hangi çıkartmaları kullanacaklarını düşünmelerine gerek kalmadan her mesaj için yüzlerce güzel çıkartma kullanabilmeleridir.


GO Klavye v3.93 MOD APK


İnsanlarla mesajlaşmak çoğu zaman fikirlere takılıp kalmanıza ve duygularınızı nasıl ifade edeceğinizi bilememenize neden olabilir. Merak etme; GO Klavye 800'den fazla güzel emoji ile size bu konuda yardımcı olacaktır. Hepsi seçici simgelerdir, bu nedenle şirinliklerinden emin olabilirsiniz. Özellikle, kullanıcıların bu suratlarla birlikte bir dizi resim ikonunu ücretsiz olarak kullanmasına izin verilir. Bu uygulamaya gönderilen simgeler çeşitli konulara ayrılmıştır. Böylece kişisel zevkinize uygun sevimli türü seçebilirsiniz.


GO Keyboard Premium APK


Bildiğiniz gibi, uygulama size her sabit renge göre sınıflandırılmış binlerce güzel tema getirdiğinde, klavyelerinin görünümünü sık sık değiştirmek isteyen kullanıcılar için GO Klavye ilk tercihidir. Şu anda piyasada bulunan her cihazla uyumludur ve daha fazla modeli ücretsiz olarak kullanabilmeleri için güncellemek için çalışıyoruz. Bu, böyle bir görünümle kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayabilir. Özellikle, gürültü efektleriyle yazabilir veya sesli metinleri daha hızlı girebilirsiniz.


Go keyboard lite premium apk


Mevcut tüm güncellenmiş resim karakterlerine veya emojilerine erişmenize izin verirsek harika olur. Kullanıcıya sizin için iki kısayol girişi verme özelliği ile tek bir tıklamayla eriştiğinizde bu, kullanıcılar için daha hızlı olacaktır. Böylece kullanıcılar, işlemleri her kişinin kişisel tercihlerine uyacak şekilde değiştirme konusunda kendilerini güvende hissedebilirler. Elbette bu ayarlar kalıcı değildir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.


Google Klavye Emoji güncelleme


Mobil cihazlarda kısa mesaj göndermek veya diğer metin girişlerini kullanmak sizi yorabilir ve yazım hatalarıyla başınızı belaya sokabilir. Metni hızlı girerseniz, bu sorunu yaşayabilirsiniz. Ama GO Klavye ile birleştirdiğinizde artık bu sorunun olmayacağını düşünüyorum. Bu uygulama, sahip olduğunuz metne uyması için yazım hatalarını düzeltmenizi önerecek ve ardından bağlama daha iyi uyması için bazı kelimeler önerecektir.


GO Klavye PRO Apk indir


Bu uygulama size çeşitli benzersiz görünümler getirmeyi vaat ediyor. Örnekler QWERTY, QWERTZ ve AZERTY'dir. Klavyeyi destekleyen tüm telefonlar ve tablet cihazlar için güncellenirler. O zaman, kullanıcılar herhangi bir cihazda yeni özellikleri kullanmakta özgürdür. Özel olan, bu özelliğin kullanıcıların aşina oldukları hareketlerle metin girmelerini desteklemesidir. Örneğin, klavyede çizim yapın ve ilgili harfi gösterin.


GO Klavye Full Apk indir


GO Keyboard'un sağladığı her tema için duvar kağıtlarına ek olarak, kullanıcılar klavye arayüzünü değiştirmek için kitaplıktan bir arka plan görüntüsü seçebilirler. Elbette tüm işlemler de tamamen ücretsizdir ve sizler için birçok yeni özelliği güncelleyeceğiz. Özellikle sesinizi her zamanki gibi mesajlaşmak yerine herkese aktarmak için kayıt özelliğini kullanabilirsiniz.


GO Klavye indir (MOD, Premium Kilitler Açık)


Bir önceki android uygulama VoiceFX Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar