PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21] 1 PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21] 2 PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21] 3 PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21] 4 PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21] 5 PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21] 6

PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [0.21] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En sevdiğiniz oyunun grafik kalitesini ayarlamanıza ve harika zaman geçirmenize olanak tanır.


PGT +: Pro GFX & Optimizer 0.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretli Full Tam Sürüm 4.59 TL olan bu oyun bedava
Mobil platformlar için PUBG, dünya çapında yaygın olarak bilinir ve çevrimiçi oyunların listelerinde sürekli olarak üst sıralarda yer alır. Ancak bu makale, grafikleri ayarlayabilen ve oyunculara en iyi görsel ve oyun deneyimini yaşatabilen bir uygulamaya odaklanacak. PGT +: Pro GFX & Optimizer olarak bilinir ve yalnızca bir oyuna özgüdür, ancak özellikleri üstündür ve herkes için yeni potansiyellerin kilidini açmayı vaat eder. Daha da iyisi, düzgün bir şekilde oluşturulmuş olması ve daha da kolay kişiselleştirme için doğrudan oyuna entegre edilebilmesidir.


PGT Pro GFX & Optimizer v0.21 MOD APK


PGT Pro GFX & Optimizer ana yeteneği, kullanıcıların orijinal oyun PUBG Mobile'dan gelen tüm grafik ayarlarını doğrudan ayarlamasına yardımcı olmaktır, böylece tüm işlevleri modern ve benzersizdir. Ek olarak, grafikleri özelleştirmek, orijinal oyunun bahsetmediği birçok özel öğe, hatta ayrıntılar ekleyerek oyunculara en iyi görsel deneyimi sunacak. Grafikler, görsel efektler ve görselle ilgili diğer öğeler mükemmel bir şekilde ince ayarlı ve ayrıntılarla dolu olacak. Uygulama ayrıca yeni ve daha iyi özelliklerle düzenli olarak güncellenecek ve böylece kullanıcılara uygulama veya oyun için grafikleri ve görselleri aracılığıyla birçok keşif sağlayacaktır.


PGT Pro GFX & Optimizer APK son Sürüm


Orijinal oyunda çözünürlük özelleştirme özelliğinin hala birçok sorunu var ve oyuncuya en iyi deneyimi sağlayamıyor. Ayrıca, orijinal oyunun kendisinde hala oyuncuların çözünürlüğü özelleştirmesi için pek çok özel işlevi yoktur, bu nedenle PGT+ bu sorunu birkaç basit adımda çözebilir. 


PGT Pro İndir


Örneğin, çözünürlük, çerçevelerin dengelenmesinde veya yeniden boyutlandırılmasında önemli bir rol oynar ve bu, grafiklerin kalitesini o kadar çok etkiler ki, görüntü ve diğer faktörler değişir. Bununla birlikte, birçok cihazın büyük ekranları vardır ve oyun yanıt vermez, bu nedenle çözünürlüğü özelleştirmek, çok çeşitli cihazlarda işleri daha sorunsuz ve daha canlı hale getirecektir.


PGT Pro GFX & Optimizer APK İndir


PUBG Mobile, herkese en iyi görsel deneyimi sunmak için grafiklerde tam olarak optimize edilmemiştir, bu nedenle uygulama yeni bir grafik seviyesinin kilidini açacak ve oyuncuların oyundan daha yüksek bir kare hızında keyif almasına izin verecektir. Üstelik grafikleri iyileştirmek cihazın performans tüketimini artıracak ancak gerçekçi görüntü kalitesi karşılığında 4K HD kalitesine ulaşmak bile çok kolay. Optimizasyon mükemmeldir ve her sistemin daha sorunsuz, daha kararlı ve ileri teknoloji cihazlardan daha üstün çalışmasını sağlar. Bu arada, uygulama doğrudan oyuna entegre edilebilir, böylece oyuncunun keşfini yeni zirvelere genişletir.


PGT Pro Son Sürüm


Cihaz oyunun performansına ve grafiklerine uyum sağlayamıyorsa, uygulama bir performans yükseltici tanıtacaktır. Yaygın olarak görülen bir özelliktir, ancak PGT+, özel programlar sayesinde başarılı bir şekilde üstün ve daha güçlü hale getirir. Bunun da ötesinde, kullanıcı yükseltme seviyesini ayarlayabilir ve pil tüketimi, artırılan performans seviyesiyle orantılı olacaktır. Ek olarak, kullanıcılara, oyundan keyif alırken cihazlarının verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olarak, performansı artırmayı ayarlamak için gereken bir dizi özellik veya araç sunacaktır.


PGT Pro GFX & Optimizer APK 15


Yalnızca grafikleri veya görüntü kalitesini optimize etmeye odaklanmakla kalmaz, uygulama aynı zamanda cihazların oyundaki diğer olağanüstü şeyleri de optimize etmesine olanak tanır. Ayrıca, oyunda tanıtılmamışlardır, ancak oyuncunun oyun deneyimini birçok yönden büyük ölçüde etkilerler. Bu nedenle, bu öğeler en son içerikle düzenli olarak güncellenecek ve aynı zamanda oyundaki tüm sistemleri optimize ederken herkese keşifler verecek. Ayrıca, FPS'yi veya cihaz işleme hızını iyileştirmek için ortam grafikleri, gölgeler ve fiziksel efektler gibi bu kategoride daha ilginç şeyler görünecektir. Örtüşme faktörü, her oyuncunun deneyimi için her zaman bir sıkıntı olmuştur, bu nedenle PGT+, oyuncuların kenar yumuşatması için gereken işlevsellik ile bütünleşecektir. Ancak, kenar yumuşatma daha fazla performans tüketecektir ve kullanıcılar bu özelliği grafikleri veya daha iyi FPS'yi optimize etmek için kullanabilir. Kenar yumuşatma ile kullanıcılar, 2X, 4X, 8X ve daha fazlası gibi görsel kaliteyi iyileştirmek için daha fazla özelleştirmeye sahip olacaklar. Kenar yumuşatma seçeneği ne kadar yüksek olursa, karakterin eğrileri o kadar yumuşak ve canlı hale gelir, ancak yavaş yavaş daha fazla performans sorununa yol açar.


PGT Pro APK İndir


PGT+, PUBG Mobil oyunlarının çoğu mobil cihazla kolayca uyumlu olması için özel olarak üstün bir uygulama olarak kabul edilir. Ayrıca, kullanıcılara grafikleri özelleştirmek ve genel olarak oyunla ilgili en iyi deneyimi sunmak için çeşitli seçenekler sunacak. Gelecekte, uygulama yeni özellikleri düzenli olarak güncelleyecek ve optimize ediciyi kullanıcıların rahatça keşfetmesi için daha sorunsuz ve daha kullanıcı dostu hale getirecek.


PGT Pro GFX & Optimizer indir (MOD, Tam Sürüm / Full)


Bir önceki android uygulama KMPlayer Plus APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar