Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3] 1 Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3] 2 Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3] 3 Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3] 4 Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3] 5 Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3] 6

Octopus Full PRO MOD APK [6.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Farklı gamepadler ile oyun oynamayı destekleyen ve piyasadaki birçok oyunla uyumlu bir uygulamadır.


Octopus 6.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium Kilitler Açık
Cep telefonlarında oyunlara özel bir tutkusu olan biri misiniz? Ayrıca şimdi kendi telefonunuzdan oyun oynamanın yeni yollarını mı arıyorsunuz? Bunun farkına varan uygulama yapımcısı Octopus Gaming Studio, kısa sürede araştırdı ve oyuncular için faydalı bir uygulama yayınladı. Octopus uygulamasına gelerek, telefonunuzda oyun oynarken karşılaştığınız zorlu sorunları çözeceksiniz. Bu uygulama sayesinde oyuncular, telefonlarında olabildiğince güvenle oyun başlatabilecekler. O halde deneyimlemeniz için bu uygulamayı yüklemeden ne bekliyorsunuz!


Octopus v6.1.3 MOD APK


Octopus PRO uygulaması piyasaya sürüldükten sonra, dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan çok sayıda olumlu geri bildirim aldı. Şimdi Octopus'un neden bu kadar özel bir çekiciliğe sahip olduğunu öğrenelim. Uygulamanın belki de en belirgin özelliği, cep telefonunuzu çevresel cihazlara bağlamanın mükemmel işlevidir. 


Octopus Pro APK Son Sürüm


Uygulamanın bu işlevi sayesinde artık oyundaki karakterinizi küçük dokunmatik ekran üzerinden kontrol etme sorunu artık çok önemli olmayacak. Daha spesifik olarak, bu uygulama, cihazınızı köklendirmenizi veya karmaşık yazılımı etkinleştirmenizi, özelleştirmenizi gerektirmez. Bağlanmak artık çok kolay!


Octopus APK eski sürüm


Bu ilginç özelliğin yanı sıra uygulama geliştiriciler, kullanıcılardan "Bu uygulama herhangi bir ekipmanla uyumlu mu?" diyen oldukça fazla soru alıyor. Ve ortaya çıkan tüm soruları özetlemek ve cevaplamak için cevap kesinlikle "Evet, bu uygulama cihazınıza uygun" olacaktır. 


Octopus APK Android oyun club


Uygulamanın programcı ekibi, ürünü inanılmaz derecede bağlı olacak şekilde programladı. Şimdi, uygulamanın çevresel cihazlarla olan bağlantı sorunu mükemmel. Oyun için kullanılan cihazlar genellikle bağlanabilen PS, Xbox, Gamesir, IPEGA, Logitech, Razer gibi en önde gelen markaların … gamepadleri, klavyeleri ve fareleri olacaktır. Ve cihazınız bağlandığında, en sevdiğiniz oyunlarla savaşmaya başlayalım!


Octopus Gamepad Pro APK


Ancak başka bir sorun daha var: “Uygulamanın başlıklara uygunluğu nasıl olacak?”. Daha da özel olan, uygulamanın her zaman geliştiricinin gururu olan bağlanabilirliğidir. Bunun diğer tüm oyunlara bağlanabilen bir uygulama olacağını söylersek şaşırtıcı olur. Bu yüzden oyun oynamak için “Octopus – Gamepad, Mouse, Keyboard Keymapper” seçimi kesinlikle tamamen doğru bir seçim olacaktır. 


Aptoide Octopus pro


O zaman uygulamayı en sevdiğiniz oyuna bağlamadan ve savaşımı başlatmadan başka ne düşünmelisiniz! Ayrıca uygulama, oyuncuların en iyi deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için gelişmiş ayarlar eklediklerinde oyuncularını da destekliyor. Uygulamaya 30'dan fazla farklı olağanüstü oyun yerleştirilmiştir. Bağlandıktan sonra, kurulum adımlarından geçmeden oyunu hızlı bir şekilde oynayabileceksiniz.


Octopus Premium APK


Ek olarak, uygulama aynı zamanda entegre edilmiş ve kullanıcılara tamamen yeni bir oyun deneyimi sunmaya hazır birçok ilginç özelliğe sahiptir. Bu nedenle, sadece sıradan oyuncular için değil, aynı zamanda tutkularını sosyal ağlarla birleştirmek isteyen oyuncular için de uygundur. Uygulama artık oyuncuların en iyi anlarını kurtarmasına yardımcı olmak için bir "Oyun Kaydedici" olarak da hareket edebilecek. Bu canlı kayıtlar sayesinde kişisel sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmak da kolaylaşacak.


Octopus indir (MOD, PRO özellikler açık)


Bir önceki android uygulama PGT Pro GFX APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar