AddOns Maker for Minecraft PE Hileli Full MOD APK [v2.9.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
AddOns Maker for Minecraft PE Hileli Full MOD APK [v2.9.7] 1 AddOns Maker for Minecraft PE Hileli Full MOD APK [v2.9.7] 2 AddOns Maker for Minecraft PE Hileli Full MOD APK [v2.9.7] 3 AddOns Maker for Minecraft PE Hileli Full MOD APK [v2.9.7] 4 AddOns Maker for Minecraft PE Hileli Full MOD APK [v2.9.7] 5 AddOns Maker for Minecraft PE Hileli Full MOD APK [v2.9.7] 6

AddOns Maker for Minecraft PE Hileli Full MOD APK [2.9.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğlenceli oyunlar tasarlamakta ve yaratmakta özgürsünüz


AddOns Maker for Minecraft 2.9.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler açık. Tüm eşyalar ve çeteler için eklentiler oluşturabilirsiniz.
AddOns Maker for Minecraft PE, oyuncular için yeni ve güzel zorluklar getiren harika bir eğlence aracıdır. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve oyuncular, kaliteli 3D grafiklere sahip son derece yaratıcı oyunlar için oyunlar üzerinde daha hızlı çalışabilirler. Oyuncular sevimli hayvanların rolünü üstlenecek ve düşmanlara saldırmak için birçok farklı arazide hareket edecekler. Ayrıca uygulama, eğlenceli bir oyun kurucu ile zekanızı test edecek.


AddOns Maker for Minecraft v2.9.7 MOD APK


Önceki sürümlerin aksine, AddOns Maker for Minecraft PE birçok yeni özellik getirdi ve birçok şeyi güncelledi. Bu, yakınlığı ve samimiyeti nedeniyle bugün popüler bir uygulamadır. Ayrıca uygulama, kullanıcıların eğlenceli ve yeni oyunlar oluşturmasını da kolaylaştırıyor. Uygulama, son derece keskin oyun görüntüleri sağlayarak oyuncuları büyüler ve oyunu durdurmak istemez.


AddOns Maker for Minecraft PE Premium APK Android Oyun Club


Bu uygulamayı kullanırken, oyundaki hayvanın becerilerini ve aktivitelerini beğeninize göre düzenleme hakkına sahip olacaksınız. Yarasalar, iskeletler, ateş, çiçekler vb. formları kullanarak oynamayı kolaylaştırmak için çoklu hayvanları değiştirebilirsiniz. Ek olarak, uygulamada seçebileceğiniz ve Revizyon için başka birçok şey vardır.


AddOns Maker for Minecraft PE uptodown


Özellikle unutamayacağınız ve vazgeçemeyeceğiniz şeylerden biri de silahtır. İtibarınızı ve diğer bazı davranışları korumak için silah yapmanıza izin verilecek. Ayrıca çevre, blok, harita, renk gibi öğelerin doku sistemini özelleştirebileceksiniz… Bu arazilerden dilediğinizi seçebilir, bir bölüm tasarlayabilir ve kendi ayrı oyununuzu yapabilirsiniz. Bu engebeli arazilerde bitkiler, hayvanlar veya ağaçlarla yeni ve çeşitli bir biyom oluşturabilirsiniz.


AddOns Maker for Minecraft PE Hile Apk


Bu yeni sürümde, kullanıcılar yeni benzersiz işlevleri kullanabilecekler. Ancak yine de karakteriniz için daha heyecan verici yetenekler tasarlamanıza ve yaratmanıza izin verilir. Oyundaki bloklar hızlı bir şekilde kırılacak, böylece bölüme devam etmek için yeni bir ağaç ve yaprak oluşacak. Her şey, hızlı bir şekilde özelleştirebilmeniz için bellekte saklanır. AddOns Maker for Minecraft PE araçları size heyecan verici deneyimler sunacak ve mükemmel oyun ortamını yaratacaktır.


AddOns Maker for Minecraft PE Apk indir


Oyundaki karakterler, zengin renk ve şekillerle büyüleyici ve sevimli bir küp tarzında inşa edilmiştir. Oyuncular yakın kişilikleri sayesinde karakterlere kolayca yaklaşabilir ve kontrol edebilirler. Oyun sahnesi ayrıca son derece gerçekçi olacak ve oyuncuları daha fazla cezbedecek şekilde tasarlanmıştır.


AddOns Maker for Minecraft PE Premium Apk indir


Kendinizi eğlenceli ve canlı bir ortamda programlayabilirsiniz. Oyunun müziği de çok nazik ve hassastır, oyunculara rahatlık hissi verir ve daha eğlenceli eğlence anlarının tadını çıkarır. Programlama becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, bu uygulama yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza yardımcı olacaktır. 


AddOns Maker for Minecraft PE Apk Son Sürüm


Bu uygulama milliyet veya yaş ile sınırlı değildir ve bu oyunu oynarken eğlenebilecek öğrenciler, öğrenciler, çalışan insanlar veya orta yaşlı insanlar için uygundur. Özellikle bu oyun çocukların beyinlerini geliştirmelerine, öğrenme ve yaşamda daha duyarlı düşünme yeteneklerini artırmalarına yardımcı olacaktır. Daha sorunsuz bir deneyim için bu uygulama kullanılırken bağlanmalıdır.


AddOns Maker for Minecraft PE indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Warnet Life APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar