AppLock Premium Full MOD APK [v5.6.1]

Puan: 3.80 (Oylar: 5)
AppLock Premium Full MOD APK [v5.6.1] 1 AppLock Premium Full MOD APK [v5.6.1] 2 AppLock Premium Full MOD APK [v5.6.1] 3 AppLock Premium Full MOD APK [v5.6.1] 4 AppLock Premium Full MOD APK [v5.6.1] 5 AppLock Premium Full MOD APK [v5.6.1] 6

AppLock Premium Full MOD APK [5.6.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok uygulamanızı ve özel gördüğünüz herşeyi kilitleyebilir ve şifre koyabilirsiniz.


AppLock 5.6.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Premium Özellikler açıldı.

Telefonunuzda kayıtlı çok sayıda önemli bilgi var mı ve telefonunuzun güvenliğinin yeterli olmadığından mı endişeleniyorsunuz? Bilgilerinizi korumak için başka bir çözüme mi ihtiyacınız var? Mutlak güvenlik ihtiyaçlarınızı kesinlikle karşılayacak bir uygulama tavsiye edeceğim AppLock - “DoMobile Lab” tarafından geliştirilen uygulama. Applock size telefonunuz için en iyi güvenlik sistemini getirecektir.


AppLock v5.6.1 MOD APK


Applock, 50'den fazla ülkede 1 numaralı uygulama kilididir. Şu anda dünyada 500 milyondan fazla kullanıcı var ve 45'e kadar dili destekliyor. Applock, Facebook, Kitaplık, Messenger, Snapchat, Instagram, SMS, Kişiler, Gmail, Ayarlar, gelen aramalar ve cihazınızda bulunan diğer tüm uygulamaları kilitleyebilir. Yetkisiz erişimi önleyin ve gizliliği koruyun, telefonunuz için mutlak güvenlik sağlayın. Applock, fotoğrafları ve videoları gizleyebilir. Gizli fotoğraflar ve videolar Galeriden kaybolur ve yalnızca fotoğraf galerileri ve videolarda görülebilir. Özel anılarınızı kolayca koruyun. Parola olmadan, ona erişmenin başka yolu olamazdı. Applock rastgele bir klavyeye ve görünmez desen kilidine sahiptir. Artık insanların dijital parolalara veya çizimlere göz atabilecekleri konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu, telefonunuzu daha güvenli hale getirir!


AppLock Pro Apk full version


Ebeveyninizin Snapchat'ınızı kontrol etmesi konusunda asla endişelenmeyin! Arkadaşlarınızın tekrar mobil veri ile oyun oynamak için telefonunuzu ödünç almaları konusunda asla endişelenmeyin! Bir meslektaşınızın telefonunuzun galeriyi tekrar görüntülemesi konusunda asla endişelenmeyin! Bir daha asla uygulamanızda özel verilerinizi okuyan biri için endişelenmeyin! Çocukların Ayarları bozması, yanlış mesajlar göndermesi, tekrar oyun ödemesi konusunda asla endişelenmeyin!


Uygulama kilitleme full APK indir


Parolayı değiştirmek istiyorsanız, tek yol, ayarlara ve düzenlemeye gidebilmek için doğru güvenlik anahtarını açmanız gerektiğidir. Bu yüzden, şifrenizi unutursanız, güvenlik cevabınızı hatırlamanız gerekeceğinden, aksi takdirde tekrar açamayacağınızdan emin olun! Kitaplığınızı açın, bir resim seçin, paylaş düğmesine tıklayın. "AppLock'u Aç" ı bulun ve üzerine tıklayın. Widget'larla: Ana ekrana basılı tutun, Widget'lar seçeneğine tıklayın. "AppLock'u Aç" ı bulun ve ana ekrana sürükleyin. Tuş takımını kullanarak: Tuş takımınıza * # * # 12345 # * # * girin. Ayrıca bir tarayıcıda da açabilirsiniz: Herhangi bir tarayıcıdan bağlantıyı açın: openapplock.com veya domobile.com/applock.


Uygulama Kilidi Premium APK


Elbette, birisi Applock uygulamasını silerse, koruma duvarını kolayca kaldıramazsınız? Ancak endişelenmeyin çünkü Applock'u silmek istediğiniz efektleri engellemek için engelleyebilirsiniz. Yalnızca "Uygulama Kilidi Koruması" nda gelişmiş "Koruma" bölümünü açmanız gerekir, ardından hiç kimse Parola olmadan AppLock'u kaldıramaz veya kapatamaz. Ayrıca gerektiğinde gelişmiş korumayı kapatabilirsiniz. Yanlışlıkla unuttuğunuzda parolanızı nasıl geri alabilirsiniz: Yalnızca en son sürümü güncellemeniz ve ardından "unuttum şifreyi" tıklamanız gerekir. Şifrenizi sıfırlamak için güvenlik sorusunu cevaplamayı veya uygulamayı kullanmaya başladığınızda kaydettiğiniz e-postayı kullanmayı seçebilirsiniz.


AppLock APK indir


 1. Parola, desen veya parmak izi kilidiyle uygulama kilidi.
 2. Kasa: resimleri ve videoları gizleyin.
 3. İyi tasarlanmış tema.
 4. Gizli tarayıcı: geçmiş kayıt yok.
 5. Özel SNS: birden fazla hesapta oturum açın.
 6. Intruder Selfie: Telefonunuzda oturum açmaya çalışan birinin fotoğrafını çekin.
 7. Özel arka plan, en sevdiğiniz fotoğrafı seçin.
 8. Özel yapılandırma: Farklı kilitli uygulama grupları ayarlayın.
 9. Zaman kilidi: Zaman içinde otomatik olarak kilitlenir / kilidi açılır.
 10. Konum kilidi: konuma göre otomatik olarak kilitleyin / kilidi açın.
 11. AppLock simgesini gizle.
 12. Gelişmiş koruma: AppLock'un telefonunuzu kullanan başkaları tarafından silinmesini engeller.
 13. Rastgele klavye, kişilerin pin kodlarına göz atmasını engeller.
 14. Kilit anahtarı (WiFi, Bluetooth, senkronizasyon).
 15. AppLock widget'ı: Tek dokunuşla AppLock'u açın / kapatın.
 16. Hızlı kilit anahtarı: Bildirim çubuğunda kilitleyin / kilidi açın.
 17. Gelen çağrıları kilitleyin.
 18. Çocukların yaramazlıklarını önlemek için sistem ayarlarını kilitleyin Kısa bir kaçışa izin verin: ayarlanan süre boyunca şifre, desen, parmak izi gerekmez.
 19. Uygulamayı kaldırmayı önleyin.
 20. Düşük bellek kullanımı.
 21. Enerji tasarrufu modu.
 22. Pek çok harika özelliğe sahip olan AppLock, şüphesiz çok güvenilir bir güvenlik uygulaması olacak, böylece telefonunuzu en iyi şekilde koruyabilirsiniz.

AppLock'u İndirin (MOD, Premium Kilitler Açık)


Bir önceki android uygulama OsmAnd+ APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar