OsmAnd+ Navigasyon Kilidi Açık MOD APK [v4.1.11]

Puan: 4.50 (Oylar: 5)
OsmAnd+ Navigasyon Kilidi Açık MOD APK [v4.1.11] 1 OsmAnd+ Navigasyon Kilidi Açık MOD APK [v4.1.11] 2 OsmAnd+ Navigasyon Kilidi Açık MOD APK [v4.1.11] 3 OsmAnd+ Navigasyon Kilidi Açık MOD APK [v4.1.11] 4 OsmAnd+ Navigasyon Kilidi Açık MOD APK [v4.1.11] 5 OsmAnd+ Navigasyon Kilidi Açık MOD APK [v4.1.11] 6

OsmAnd+ Full Versiyon MOD APK [4.1.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. OsmAnd'ın özü, minyatür bir harita şeklinde basit bir arayüze sahip olacak şekilde çevrimdışı bir haritadır.


OsmAnd+ 4.1.11 APK AÇIKLAMASI


Seyahat etmeyi sevenler için her zaman asla kaybolmak ya da ihtiyaç duydukları yere gitmek isterler. Bu nedenle, GPS, Harita, Navigasyon, Pusula vb. Gibi gerekli araçlar her zaman güvenilir yoldaşlardır. Ancak, kullanıcı telefonu değiştirmek için kullanırsa her şey daha uygun olur. Ancak GPS'in çalışması için her zaman bir veri bağlantısına sahip olmadıkları için bu makale, kullanıcıların her türlü arazide kolayca gezinmelerine yardımcı olmak için gelişmiş özelliklerle entegre edilmiş çevrimdışı bir harita olan OsmAnd + 'ı tanıtacak . Uygulama ayrıca verileri otomatik olarak güncelleyecek ve İnternet bağlantısı her olduğunda yerel haritaları indirecektir. Kullanıcılar ayrıca uygulamayı kendileri kurabilir ve her yerde en iyi seyahat deneyimini yaşayabilir.


OsmAnd+ v4.1.11 FULL APK


OsmAnd'ın özü, minyatür bir harita şeklinde basit bir arayüze sahip olacak şekilde çevrimdışı bir haritadır. Ekran sınırları, kullanıcıların dünyadaki herhangi bir yeri kolayca aramasına veya uydu modunu değiştirmesine olanak tanıyan araç çubukları ve kategoriler olacak. Elbette, kullanıcılar GPS, Navigator ve Compass gibi haritaların yanı sıra diğer özellikleri de kullanabilir ve hatta her şeyi tek bir cihazda birleştirerek mükemmel çalışmasını sağlayabilir. 


OsmAnd+ Tam Sürüm indir


Arayüz, renk değişikliği, renk körü modu, boyut veya yazı tipi değişiklikleri gibi kişiselleştirilebilir. OsmAnd o kadar basit değil ancak en iyi kullanıcı deneyimi için birçok harika özellikle birlikte geliyor ve esnek ancak kullanıcı dostu bir arayüzle başlıyor.


OsmAnd+ Son Sürüm APK ücretsiz indir 


Hemen hemen tüm diğer haritalama uygulamalarının düzgün çalışması için bir İnternet bağlantısı gerekir, ancak "OsmAnd" ile değil ve kullanıcılar bunu her zaman, her yerde kullanabilir. Uygulama, yakındaki alanlarda bile kullanıcılar için yerel haritalar hakkındaki verileri otomatik olarak günceller, böylece kullanıcılar kolayca adres arayabilir. Başka bir deyişle, dünyanın tüm harita verilerine sahip olacak ve kullanıcıların konumlar, arazi ve diğer şeyler hakkında veri eksikliği konusunda endişelenmesine gerek kalmayacak. Sadece bu değil, "OsmAnd" adres arama motoru da akıllıca çalışıyor, çünkü kullanışlı ve kullanıcıların dünyadaki herhangi bir adresi hızlı bir şekilde bulmasına yardımcı oluyor.


OsmAnd Plus Navigasyon Programı indir


OsmAnd, her zaman, her yerde aktif olan bir haritadır ve kullanıcılar, konumu değiştirmek için parmağınızı hareket ettirmek, yakınlaştırmak için kıstırmak ve harita yönünü değiştirmek için çevirmek gibi birçok özel hareketle onunla etkileşim kurabilir. Elbette, kullanıcı haritayı sıkıştırdığında adres, şirket adı, bölge ve şehir gibi tüm harita verileri sürekli olarak görüntülenir. Bu, kullanıcıların önemli adresleri hızlı bir şekilde bulmasını kolaylaştıracaktır. Bu uygulama, kullanıcı dostu, kullanımı kolay ve kullanıcıların en iyi seyahat deneyimini yaşamaları için esnektir.


OsmAnd+ Harita & Navigation Apk İndir


Kullanıcının hareketli verilerini her zaman her yerde kaydettiği için uygulamanın değişmez bir otomatik özelliğidir. Bu, kullanıcıların diğer ekip üyelerini takip etmesini, hatta şehirler, kasabalar ve ormanlar gibi bilinmeyen yerlerde kaybolmaktan kaçınmasını kolaylaştırır. Kullanıcı nereye giderse gitsin, uygulama bu konumlarda geçirilen zamanı bile kaydedecektir.


OsmAnd+ Bedava GPS programı indir


Randevuya geç kaldınız ve mevcut aracınızla varış noktasına hızlı bir şekilde ulaşmak mı istiyorsunuz? Ardından "OsmAnd" ın Çevrimdışı Gezinme özelliğini kullanın. Kullanıcının bisiklet, araba, toplu taşıma vb. Gibi seçilen araç için en hızlı ve geçerli rotayı almasına yardımcı olan bir özelliktir. Ayrıca kullanıcının hızlı bir şekilde gezinmesi için tahmini süre, hava durumu faktörleri ve çok daha fazlasını gösterir. . Bazen kullanıcıların araç kullanması dezavantajlıdır, bu nedenle uygulama aynı zamanda kullanıcıyı mümkün olan en hızlı yollarda otomatik olarak yönlendiren Sesli Yönlendirme özelliğine de sahiptir.


Android için Navigasyon Programı


OsmAnd, kullanıcıların bilmedikleri ülkelerde kolayca gezinmelerine ve hatta geniş caddelerde kaybolmaktan kaçınmalarına olanak tanıyan çok yönlü ve kullanışlı bir harita olarak görülebilir. Tabii ki, aynı zamanda harika bir yürüyüş aracıdır, çünkü 3D görüntüler aracılığıyla araziyi simüle edebilir ve kullanıcıların en güvenli yolculuğa çıkmasına yardımcı olabilir. Dünya çapında sık seyahat ediyorsanız, "OsmAnd" sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.


OsmAnd + 'ı İndirin (MOD, Kilidi Açık)


Bir önceki android uygulama Watched Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar