Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5] 1 Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5] 2 Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5] 3 Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5] 4 Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5] 5 Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5] 6

Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Akıllı telefonunuzun görünümünü duvar kağıdı, widget'lar, uygulama simgeleri vb. gibi birçok açıdan değiştirmenize yardımcı olan bir uygulamadır.


Smart Launcher 5 5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri: 

 1. Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 2. Özellikler Paketi 2018-2019 kilidi açıldı;
 3. Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 4. Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 5. Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 6. Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 7. Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 8. Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 9. Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 10. Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 11. Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 12. Aktif izleyici veya reklam yok;
 13. Diller: Tam Çoklu Diller;
 14. CPU'lar: evrensel mimari;
 15. Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 16. Orijinal paket imzası değişti;
Smart Launcher 5 Pro, piyasaya sunulduğundan bu yana milyonlarca indirme ve olumlu geri bildirim aldı. Kullanıcıların Android'de başlatıcının entelektüel seviyesini deneyimlemelerine ve telefonlarıyla heyecanını önemli ölçüde artırmalarına yardımcı olan bir araçtır. Düzenli olarak güncellenen uygulamadaki yenilikler, belirli cihazlarda yinelenen simgeleri düzeltmek ve uygulamayı açıp kapattıktan sonra yenilenmeyen uygulama simgelerini düzeltmektir.


Smart Launcher 5 v5.5 MOD APK


Smart Launcher 5'in olağanüstü avantajı, uygulamaların otomatik olarak sınıflandırılmasıdır. Kategoriye göre sıralanacaklar ve sizi tek bir işe indirecekler. Sık kullanılan uygulamalar birlikte organize edilecek; eğlence uygulamaları ve çalışma ve çalışma uygulamaları tek bir bölüme ayrılacaktır. Büyük markalar tarafından geniş çapta tanınan ve tanıtılan işte bu zeka ve rahatlıktır. Ayrıca kendi tarzınıza göre özelleştirebilirsiniz. Duvar kağıdınız sayesinde çevredeki ortamın tema rengi zor olmayacaktır çünkü en uygun şekilde otomatik olarak ayarlanabilmektedir. Ekranın alt kısmında en çok etkileşimde bulunduğunuz bir dizi uygulama bulunur.


Smart Launcher 5 Pro Full Apk


Uygulama ayrıca, kullanıcıların kendi yollarını özgürce takip edebilmeleri için özelleştirme yeteneğini de vurgular. İstediğiniz renkleri birleştirin ve ana ekranda görünen yazı tipini tamamen imkanlar dahilinde değiştirin. Özellikle, kişileri bulmanıza veya gerçek bir web sitesi olarak çalışmanıza yardımcı olacak bir arama çubuğu görünecektir. 


Smart Launcher 5 Premium Apk indir


Uygulama aynı zamanda çok daha kapsamlı ve güzel şekilleri uyumlu hale getirerek telefonunuza uyum sağlamayı da öğrenecek! Yapılandırmayı iyileştirebilmek için Smart Launcher 5, hareketlerin kullanımına ve kısayol tuşlarının desteklenmesine izin verir. Ekranı kapatmak veya bildirim panelini göstermek artık sorun değil. Yeniden tasarlanan yerleşik widget, birden fazla hava durumu bilgisi gösterdiği ve bugünün olaylarını bir kerede önceden etiketlediği için düzensiz hava koşullarından korkmadan dışarı çıkın.


Smart Launcher 5 Pro Apk indir


Birçok kişi arka planda çalışan uygulamalarla ilgili sorunlar yaşıyor. Artık aramak sizi rahatsız etmeyecek; uygulama, hangi uygulamaların aktif bildirimleri olduğunu size gösterecektir. Kolay ve güvenilir! Kolaylık burada bitmeyecek; Smart Launcher 5, ekran alanını genişletmek için gezinme çubuğunun gizlenmesine de olanak tanır. Duvar kağıdı favori fotoğraflarınızdan seçilir ve birçok farklı kaynak olacaktır. En uygun fotoğrafı bulmaya çalışalım. En önemli şeylerden biri gizlilik ve mahremiyettir. İstediğiniz uygulamaları her zaman gizleme ve kullanmak istediğinizde bir PIN ile koruma olanağına sahipsiniz. Gerçekten harika bir kalkan! İşi yapmak çok daha hızlı ve kolay olacak.


Smart Launcher 5 Pro Apk Son Sürüm


Smart Launcher 5'in arkasındaki yaratıcı ekip, sizi pratik ve değerli deneyimlerle yüksek teknolojili bir alana davet etmekten onur duyar. Zaman kazanmak için onları eksiksiz bir öğe halinde düzenleyerek, teknolojiye erişme sürecinde insanlara yardımcı olun. Amacımız her zaman müşterilerimizin güveni ve güvenidir. Kendi deneyiminize sahip olmak için indirin ve kullanın! Her zaman düşüncelerinizi ve sorularınızı dinleyeceğiz. Düzenli güncellemelerden, yeni özelliklerden ve hata düzeltmelerinden en iyi şekilde yararlanmak için bir inceleme bırakın.


Smart Launcher 5 Pro indir (MOD,Kilitler Açık)


Bir önceki android uygulama Investing.com APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar