Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5] 1 Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5] 2 Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5] 3 Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5] 4 Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5] 5 Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5] 6

Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [6.10.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kullanıcılar, devasa verilere erişmenin yanı sıra, bu uygulamadan birçok farklı finansal aracı da kullanabilirler.


Investing.com 6.10.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık. Unlocked.
  2. Reklamsız
Bir iş insanı mısınız ve dünyanın durumunu yalnızca cihazınızla yakalamanıza yardımcı olacak birçok faydalı role sahip bir uygulama mı arıyorsunuz? Öyleyse Investing.com'a gidin ve kullanmaya başlayın, bu, girişimciler veya bir şeye yatırım yapmak isteyenler için bir uygulamadır. Bu uygulamadaki tüm bilgiler gerçek zamanlı olarak sürekli olarak güncellenir ve kullanıcıların haberleri yüksek derecede doğrulukla hızlı bir şekilde yakalamasını sağlar. Öğe değeri, okul değeri veya ekonomik dalgalanma gibi her şey, finansla ilgili her şey bu uygulamaya dahil edilecek. Geçmişte, Investing.com başlangıçta bir web sitesiydi, ancak günümüzde modern ekipmanların yaygınlığı ile aynı adı taşıyan ve 10 milyondan fazla indirilen bir uygulamaya sahipti.


Investing.com v6.10.5 MOD APK


Investing.com bir web sitesi iken, çok dikkat çekici, benzersiz ve iş adamları için uygun olarak tasarlanmıştır. Bu, bir uygulama olarak göründüğünde de değişmez. Arayüzü sofistike, benzersiz ve modern olup, iş adamları için uygun bir stil yaratmak için basit renklerle birleştirilmiştir. Finans, piyasalar ve fiyatlar ile ilgili tüm kategoriler her bir farklı kategoriye ayrılmıştır. Kullanıcıların yalnızca kaydırma, dokunma veya sürükleme gibi birkaç basit eylemi kullanması yeterli olan uygulamayı kolayca kullanabilir. Elbette bu uygulama bazı kişisel ayarları da destekleyerek kullanıcıların uygulamayı istedikleri şekilde kurmalarına ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamalarına olanak tanıyor.


investing.com premium apk


Bu uygulama, kullanıcılara doğru haber sağlayan ayrı bir kategoriye sahip olacak. Finans ile ilgili tüm haberler veya piyasadaki herhangi bir değişiklik anında güncellenecektir. Üstelik yeni bir değişiklik yapıldığında bu uygulama anında kullanıcıyı bilgilendiriyor. Haber arayüzü basit, ayrıntılı ve düzenli olacak şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcıların haberleri okurken daha iyi bir deneyim yaşamalarına yardımcı olur. Bazı haberler, kullanıcıların genel bakışı yakalaması için fotoğraflar, videolar ve grafiklerle birlikte gelir. Kullanıcıların daha eski verileri araması için bir arama özelliği olsa bile, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler bu uygulamaya dahil edilecektir.


Investing.com Pro Apk


Bugün, eğer grafik kullanılırsa finansla ilgili her şey daha kolay hale gelecek. Her alanın ayrı bir grafiği olacak ve gerçek zamanlı animasyonu kullanarak kullanıcıların durumu kolay ve hızlı bir şekilde yakalamasını sağlıyor. Veya bir liste şeklinde görüntülenebilir, parametre sürekli atlar ve sadece uzman kişilerin anlayabileceği semboller. Bu uygulamadaki tüm çizelgeler, kullanıcıların değişiklikleri ve dalgalanmaları daha kolay yakalamasına olanak tanıyan sofistike, şeffaf bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, kullanıcıların öğenin değerini, birim dönüştürmeyi ve görüntülemeyi bilmelerini sağlar; kullanıcının rahat kullanması için her şey detaylandırılmıştır.


Investing.com Full Apk


Kullanıcılar Investing.com'a üye olduklarında, devasa verilerine erişebilecekler. Tahvil getirileri, yerel endeksler, önemli hisse senetleri, döviz kurları, emtia fiyatları vb. gibi önemli veriler tamamen ücretsizdir. Doğruluğu bile garanti edilir ve kullanıcıların haberleri diğer kaynaklardan daha hızlı güncellemesine olanak tanır. Ünlü iş adamları da haberleri takip edebilme özelliğinden dolayı bu uygulamaya güveniyor. Sadece piyasada küçük bir değişiklik, uygulama hemen güncellenecektir. Ayrıca, kullanıcıların bildirim çubuğundaki küçük ekran aracılığıyla değişiklikleri daha kolay takip etmeleri için birkaç ilginç özelliği daha vardır. Kullanıcının ihtiyaç duyduğu her şey, bu uygulama hepsini sağlayacaktır.


Investing.com Apk Son Sürüm


Kullanıcılar, devasa verilere erişmenin yanı sıra, bu uygulamadan birçok farklı finansal aracı da kullanabilirler. Ekonomik takvim, gelir takvimi, teknik özet, piyasa fiyatları, gelişmiş grafikler ve diğer birçok birinci sınıf araç gibi finansal araçların tümü bu uygulamaya dahildir. Kariyerinizi geliştirme sürecinde bir girişimciyseniz, bu araçlar gerekli olacaktır. Kullanıcılara bir şey hakkında daha ayrıntılı bilgi vermek için analizleri bile içerecek. Bu araçların kullanımı da basit, sadece birkaç eylem, gözlem ve kullanıcılar yeterliliği kullanabilir ve kullanıcıların gelecekte yeni bir deneyim yaşamalarına izin verebilir. Bir girişimciyseniz veya bir an için dünya piyasasını yakalamak istiyorsanız, Investing.com sizin için mükemmel bir araç olacaktır. Hemen kullanmaya başlamak için katılın ve üye olun.


Investing.com indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android uygulama Auto Optimizer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar