WhatsApp Plus v12.11.4 APK

Puan: 4.20 (Oylar: 5)
WhatsApp Plus v12.11.4 APK 1 WhatsApp Plus v12.11.4 APK 2 WhatsApp Plus v12.11.4 APK 3 WhatsApp Plus v12.11.4 APK 4 WhatsApp Plus v12.11.4 APK 5

WhatsApp Plus APK v12.11.4 en son sürüm yükle - Android için ücretsiz indirin ve sınırsız bir anlık mesajlaşma uygulamasına sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin! Bu uygulama ile kuralları yıkın.

WhatsApp Plus AÇIKLAMASI


WhatsApp plus en popüler Android uygulamalarından biridir. Bu yüzden bugün size WhatsApp Plus'tan bahsedeceğim. WhatsApp Plus'ın artık çalışmadığını her yerden duymuş olabilirsiniz. Bugün sizinle WhatsApp plus'ın mükemmel bir rehberini paylaşacağım. Ralfanse adlı geliştirici tarafından yapılan orijinal WhatsApp plus'ta mevcut olan tüm işlevleri kullanabilir ve yapabilirsiniz. Bu WhatsApp modu, Omar adlı geliştirici tarafından geliştirilmiştir. Hepinizin bildiği gibi WhatsApp Plus artık mevcut değil, bu yüzden bu geliştirici onun tarafından taşındı. Daha önce GB Whatsapp'ı Herhangi bir Android cihazda nasıl kullanacağımızı paylaşmıştık; şimdi WhatsApp Plus ile ilgili bir yazı paylaşıyoruz.


WhatsApp Plus nedir?WhatsApp Plus, WhatsApp'ın değiştirilmiş bir sürümüdür ancak özellikler açısından daha iyidir. Logoda ve kullanıcı arayüzünde yapılan bariz değişikliklerin yanı sıra, eklenen özellikler de var. Ancak, bu uygulamanın dahili yapısı orijinalinden çok da farklı değil. Bu nedenle, orijinali sorunsuz bir şekilde kullandıktan sonra bu uygulamaya geçebilirsiniz! Ancak bu uygulama, modlanmış bir sürüm olduğu için Google Play Store'dan indirilemez.


WhatsApp Plus'ın Özellikleri


Whatsapp kullanarak düzenli olarak iletişim kuranlar için, hiç değiştirilmiş bir WhatsApp uygulamasını denediniz mi? Değilse, kullanmanız gerekebilir. Bu üçüncü taraf WhatsApp uygulamasının birçok avantajı vardır. Önerilen değiştirilmiş WhatsApp uygulamalarından biri WhatsApp Plus'tır. Avantajları nelerdir? Bilmeyenleriniz için, bu uygulama Android'de bulunan ilk değiştirilmiş WhatsApp uygulamasıdır. Bu uygulama, sıradan WhatsApp'da bulunamayan çeşitli özellikler sunduğu için gençler tarafından büyük talep görmektedir.

Evet, aşağıdaki bilgilerin tamamını okuyun Yukarıda açıklandığı gibi, WhatsApp Plus'ta birkaç ilginç özellik var. Aşağıda açıklanacak özellikler, aşağıdaki değiştirilmiş WhatsApp uygulamasını kullanmakla ilgilenmenizi sağlayabilir. Tam açıklamanın hemen ardından: WhatsApp uygulamasını üçüncü bir taraftan kullanmanın ana riski, hesabınızın yasaklanabilmesidir. Bir ana telefon numarası kullanırsanız, yasaklanmak kesinlikle çok zararlı olabilir. Bu nedenle, WhatsApp değişikliklerini seçerken seçici olmalısınız.

WhatsApp Plus'taki mükemmel özellik, anti-yasaklı özelliktir. Bu değiştirilmiş uygulamayı kullanırken, hesabınız WhatsApp tarafından yasaklanmayacaktır. Bildirildiğine göre, geliştiricinin uygulama için yasaklı bir özellik sağladığı. Normal WhatsApp uygulamasında asla benzersiz temalar bulamazsınız. Duvar kağıdını yalnızca kişisel fotoğrafları veya sağlanan fotoğrafları kullanarak değiştirebilirsiniz. Ancak tema değiştirme özelliği yoktur. Artık WhatsApp Plus Mod'u kullandığınızda, çeşitli benzersiz temaları daha özgürce seçebilirsiniz.

Ek olarak, kullanıcı arayüzü ayarlamaları şeklinde özellikler de vardır. Yazı tipini ve boyutunu değiştirmek için sohbet ekranındaki düzen boyutunu değiştirebilir, başlığı değiştirebilirsiniz. Çok ilginç değil mi? Bildiğiniz gibi, tema seçimi yüzlerce temaya ulaşır, bilirsiniz. Tarzınıza uyacak bir tema olmalı. Daha fazla gizlilik isteyen biri için, WhatsApp'ta görünen "şu anda yazıyor" veya "çevrimiçi" durumu oldukça can sıkıcı. Örneğin, yalnızca belirli arkadaşlarınızla iletişim kurmak istiyorsunuz, ancak diğer insanlar WA'nızı mesajlarla bombalıyor. "Çevrimiçi" bir durum olduğu için, arkadaşlarınız intikam talep etmede daha çılgın hale geliyor. Yukarıdaki durumdaysanız, elbette bu durumu gizlemeyi seçeceksiniz değil mi? Cevap WhatsApp Plus. Yazarken çevrimiçi durum ve durum, eski sürüm veya yeni sürüm kullanılarak kaldırılabilir. Yalnızca gizlilik ayarlarını yapmanız gerekir.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar