GB WhatsApp v8.75 PRO APK

Puan: 4.00 (Oylar: 11)
GB WhatsApp v8.75 PRO APK 1 GB WhatsApp v8.75 PRO APK 2 GB WhatsApp v8.75 PRO APK 3 GB WhatsApp v8.75 PRO APK 4 GB WhatsApp v8.75 PRO APK 5

GB WhatsApp APK'sını indirin - en son sürüm - Android için ücretsiz ve uygulamayla birlikte gelen ekstra özelliklerin keyfini çıkarın.

GB WhatsApp AÇIKLAMASI

GB WhatsApp APK, Android telefonlar için orijinal WhatsApp uygulamasının birçok ek özelliğe sahip önde gelen güçlendirilmiş sürümüdür. Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal uygulamalarla dolu bir pazara sahip olan WhatsApp, kullanıcılarının Wi-Fi üzerinden başkalarıyla iletişim kurmasını sağlıyor. Sesli sohbeti bir telefon görüşmesi gibi kullanabilir veya bağımsız olarak veya bir grup sohbetinin parçası olarak yazılı mesajlar gönderebilirsiniz. Uygulama, şifreli mesajlaşma, fotoğraf ekleri ve dosya paylaşımı gibi birçok harika yerleşik özelliğe sahiptir, ancak GB WhatsApp APK, orijinal teklife çok daha fazlasını ekler.

GBWhatsApp APK'sini indirdiğinizde otomatik yanıtlama, canlı konumları paylaşma, mesajlarınızı izleme ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok ek özellik vardır. Aşağıda farklı özellikler hakkında daha ayrıntılı bilgi vereceğiz. Bu uygulama, başkalarıyla iletişim kurmak için düzenli olarak WhatsApp kullanan herkes için önerilir - GBWhatsApp'ı indirmek size Android için mevcut diğer sosyal uygulamalardan daha fazla işlevsellik sağlar. İndirmesi ve kurması kolaydır ve çoğu telefonda çalışır.


GB WhatsApp'ın En İyi Özellikleri


Standart bir paket olan WhatsApp, insanların Wi-Fi ve veri bağlantısı üzerinden birbirleriyle kolayca iletişim kurmasına yardımcı olmak için geliştirilmiş devrim niteliğinde bir araçtır. Basit düzeni ve kullanımı kolay sohbet işlevi, tüm dünyadaki arkadaşlarıyla konuşmak isteyenler için mükemmel bir seçim haline getirmiştir. Uygulamadaki basit düğmelerle kolayca grup sohbetleri ayarlayabilir, dosya gönderebilir ve toplantılar düzenleyebilirsiniz. Ancak, bu harika uygulamadan daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, GB WhatsApp tam size göre. Ekstra özelliklerin bir listesi ve WhatsApp'ın bu yükseltilmiş sürümünü neden kesinlikle indirmeye değer olduğunu buradan anlayabilirsiniz.


Kolayca Mesaj Göndermek İçin Otomatik Yanıtlama İşlevi


Aynı mesajı defalarca yazmak zorunda kaldığınız için hiç hayal kırıklığına uğradınız mı? Bu, özellikle WhatsApp'ı iş için kullananlar veya kendilerini hemen cevap veremeyecek kadar meşgul bulanlar için özellikle rahatsız edicidir. Ayrıca birçok benzer mesajı tekrar tekrar alabilirsiniz. GB WhatsApp otomatik yanıt işlevi, bir dizi farklı mesaja varsayılan bir yanıt ayarlamanıza olanak tanır. Bu size zaman kazandırır ve ayrıca arkadaşlarınızı güncel tutar. Kullanımı gerçekten çok basittir ve istediğiniz herhangi bir yanıt türünü ayarlayabilirsiniz.


DND Devre Dışı Bırakma İşlevi


Telefonunuzda birbirinizi bölmesini istemediğiniz diğer uygulamaları düzenli olarak kullanıyor musunuz? GB WhatsApp DND özelliğini kullanarak internet bağlantısını yalnızca WhatsApp için kapatabilirsiniz - bu, telefonunuzu diğer önemli şeyler için kullanırken bir arama veya mesajla rahatsız edilmeyeceğiniz anlamına gelir. Yine, bu iş kullanıcıları veya telefonlarını oyun oynamak için kullananlar için harika. Önemli bir oyunun tam ortasında bir çağrı almaktan daha kötü bir şey olamaz!


Metin Mesajlarını Büyük Gruplara Yayınlayın


Varsayılan WhatsApp'ta gruplara mesaj gönderebilmenize rağmen, birçok kişiye yayın yapmak biraz daha zordur. WhatsApp GB apk kullanarak, aynı anda birden fazla kişiye mesaj gönderebilir, pazarlama, arkadaşlarınıza yaklaşan bir etkinlik hakkında mesajlaşma ve özel etkinlikler sırasında kullanım için harika. Bu, kullanımı kolay çok basit bir işlevdir ve bu, bu uygulamayı indirmenin harika bir fikir olmasının nedenlerinden biridir.


GBWhatsApp Kullanarak Mesajlarınızı Filtreleyin


GB WhatsApp'ın çok kullanışlı bir özelliği, mesajlarınızı filtreleme, belirli kelimelerin, cümlelerin ve hatta insanların farklı kategorilerde düzenlenmesine izin verme yeteneğidir. Bu, mesajlarınızı istediğiniz gibi düzenlerken spam mesajlarını da filtreleyebileceğiniz anlamına gelir. Sık sık WhatsApp kullanıcısıysanız, bu yükseltme kesinlikle kullanışlıdır. Filtre seçeneği aynı zamanda mesajlarınızı tek seferde temizleme özelliğiyle birlikte gelir ve mesajları tek tek silerek çok fazla zaman tasarrufu sağlar.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 11 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar