FMWhatsApp 8.51 APK

Puan: 3.61 (Oylar: 9)
FMWhatsApp 8.51 APK 1 FMWhatsApp 8.51 APK 2 FMWhatsApp 8.51 APK 3

indir yükle Fmwhatsapp APK - en son sürüm - Kısıtlamaları devre dışı bırakmak için iyi bir WhatsApp alternatifi arıyorsanız Android için ücretsiz!


FMWhatsApp APK AÇIKLAMASI


Günümüz çağında, bir akıllı telefonunuz varsa, muhtemelen içinde WhatsApp yüklüdür. Bir rapora göre, WhatsApp'ın 180 ülkede 1,5 milyardan fazla aktif kullanıcısı var! Bu anlık mesajlaşma uygulamasına sahip olan dünyanın neredeyse 2 / 7'si!

Bu uygulama ne kadar zekice olsa da, sınırlamaları var. Örneğin, aynı anda 30'dan fazla fotoğraf gönderemezsiniz. Ardından, yalnızca 16MB'lık video boyutu sınırı vardır. Ayrıca, geliştiricilerin spam'ı önlemek için koyduğu çok daha fazla kısıtlama var. Bazıları için bu iyi ama diğerleri için - değil! Bu yüzden birçok insan bir alternatif arıyor. Başka yerde arama! Sevdiğiniz tüm özellikleri orijinalinde ve daha fazlasını sunan bir WhatsApp alternatifi olan Fmwhatsapp ile tanışın! Meraklı? Bu makaleyi okuyarak daha fazlasını öğrenin!


WhatsApp'a En İyi Alternatif


WhatsApp, dünya çapında çok popüler ve çok kullanılan bir uygulamadır. Her şeyi yapan bir anlık mesajlaşma özelliğidir. Mesajlardan, aramalardan, video görüşmelerinden ve hatta çevrimiçi belge göndermekten - işi yapabilir. Ve Skype ve sosyal medya sitelerinin engellendiği çoğu ülke için - bu bir cankurtaran. Ancak gün geçtikçe daha fazla insan WhatsApp'ı kullanmaya başladıkça ülkeler bunu fark etmeye başladı ve böylece uygulamayı da engellemeye başladılar.


FMWhatsApp 8.51 APK


Bu yüzden insanlar sürekli olarak bir sonraki en iyi şeyi arıyorlar. Sevdikleri aynı özellikleri sunacak bir uygulama. Orijinal WhatsApp'ın hükümet ve geliştiriciler tarafından belirlenen sınırlamaları ve sınırlamaları aşmanıza yardımcı olacak bir modu olan Fmwhatsapp ile tanışın. Bu, WhatsApp'tan bekleyeceğiniz tüm özelliklerin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan devrim niteliğinde bir uygulamadır. Ancak burada bitmiyor, bu uygulama sizin için ek koruma sağladığından daha fazlasını masaya getiriyor. Daha fazlasını öğrenmek için heyecanlı mısınız? Özellikleri hakkında okumaya devam edin.


Fmwhatsapp Özellikleri


Fmwhatsapp, orijinal uygulamadan bildiğiniz ve sevdiğiniz her özelliğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Artık düzgün çalışmayan uygulamalar özenti ile yetinmek zorunda değilsiniz. Ama Fmwhatsapp'ın normal özelliklerin yanı sıra kendi özelliklerini de içerdiğini biliyor muydunuz? 


Uygulama Kilidi - Bu uygulama tamamen gizlilikle ilgilidir. Elbette, herhangi bir uygulamayı kilitlemek için üçüncü taraf uygulamaları veya sistem ayarlarınızı kullanabilirsiniz. Ancak bazen bu mevcut değildir. Hangi durumlarda, uygulama kilitleme özelliğini doğrudan Fmwhatsapp'ta kullanabilirsiniz! Bu harika özelliği kullanarak, uygulamayı seçtiğiniz bir desen veya PIN ile kilitleyebilirsiniz. Bu şekilde, telefonunuzda olsa bile kimse mesajlarınızı okuyamaz.


FM Whatsapp İndir 2020Gizlilik - Gizlilikten bahsetmişken, bu uygulama koruma en önemli özelliktir. İnsanların yanında mavi bir kene olduğu için bir mesaj gördüğünüzü bilmelerinden bıktınız mı? Ayrıca, yanıt yazdığınızı başkalarının görmesini istemiyor musunuz? Ya da kayıt yaparken bile görmek hoş bir manzara değil, değil mi? Fmwhatsapp arkanızı kolladığından endişelenmeyin! Artık mavi işaretleri, ikinci işareti, yazım durumunu ve hatta kayıt durumunu gizleme gücüne sahipsiniz!

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar