Clean Master VIP MOD APK [7.5.3]

Puan: 4.20 (Oylar: 5)
Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] 1 Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] 2 Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] 3 Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] 4 Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] 5 Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] 6

Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] - Android için eski sürüm arayanlara özel ram temizleyici.Clean Master VIP MOD APK AÇIKLAMASI


Bir cihaz ne kadar güçlü olursa olsun biraz yavaşlayacaktır. Dikkat etmezseniz, kullanmaya devam edebilirsiniz ve o zaman gerçekten çözmeniz gereken bir sorun haline gelir. Sorun basit ve sadece onu kullandığınız süreçte, birçok gereksiz dosya cihazda saklanıyor ve saklanıyor. Az sayıda kaynağı kaplar, ancak birikme yüksekse işlem hızını etkiler. PC işletim sistemindeki en ünlüsü muhtemelen CCleaner'dır ve akıllı telefon dünyasındaki en ünlüsü belki de Clean Master'dır.. Size reklamını yaptığı şey için doğru hizmeti veren gerçekten kullanışlı bir uygulamadır. Sonuç olarak, yayıncı Cheetah Mobile tüm uygulamaları için en az 2 milyar indirme topladı. Daha hızlı ve verimli çalışabilmeleri için mobil cihazları temizlemeyi amaçlayan ürünlerdir. İstediğiniz her şey Cheetah Mobile mağazasında mevcuttur. Ancak, normal bir telefon kullanıcısıysanız, her şeyi karşılayabilmek için yalnızca “Clean Master - Antivirus, Applock & Cleaner” kullanmanız yeterlidir.

 

Clean Master Pro Apk Full indir


Uygulamaya ilk bakışta kullanıcılar bunun son derece profesyonel bir ürün olduğunu hissettiler. Temel olarak, şimdiye kadar piyasaya sürüldüğünden beri her hafta her şey gelişti. Bu nedenle, neredeyse tasarımı dünya çapındaki tüm kullanıcıları memnun etmektedir. Bununla birlikte, onunla yapmadığınız bir şey varsa, Google Play'in yorum işlevi aracılığıyla yayıncıya özgürce düşünebilirsiniz. Sürekli olarak fikirleri özümseyecek ve ihtiyaçlarına uygun yeni yamalar üretecekler.


Clean Master - Ram Temizleyici indir


Kullanıcılarla yüksek etkileşim sayesinde, "Reklamsız Clean Master" onlara hızlı bir şekilde telefonunuzu mümkün olan en kısa sürede temizlemek için yalnızca birine basmanız gereken bir ekran sağlayacaktır. Yalnızca birkaç saniye sonra, cihazınızın eskisinden çok daha hızlı olduğunu hissedeceksiniz. Temel olarak, kullanım sırasında ortaya çıkan tüm gereksiz dosyalar silinir. Ancak sistemde sıkışmış bazı dosyalar da olacaktır. Kullanıcıların yalnızca uygulamaya her şeyi bulacağını tüm cihazı taramasını söylemesi gerekir. Ve sonra, bir şeyi silmeniz gerekip gerekmediğine karar verecek son kişi siz olacaksınız. Bazen gereksiz dosyalar kullanmadan telefonunuzda uzun süre saklamak istediğiniz şeyleri yanlış tanımlayacağından, gelişmiş silme ile cihazınızdan herhangi bir şeyi kaldırmadan önce dikkatli olun.


Clean Master indir apk


Ayrıca, telefonun gücünü optimize etmek için iki önemli işlevi daha barındırıyor. Applock, akıllı telefonunuzu her zaman herhangi bir fiziksel erişimden korur. Yalnızca bir parola elde etmesi gereken kullanıcılar, dünyadaki hiç kimsenin cihazlarını parola girmeden kullanamayacağından emin olabilirler. İzinsiz olarak onlara kasıtlı olarak erişen kişilerin yüzlerini yakalayarak cihazınızı daha da güvenli hale getirmek için birkaç araç da olacak. Bu bir donanımdır ve yazılım bu dünyadaki tüm yaygın virüslere karşı güvenlidir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar