WiFi Mouse Pro Full MOD APK [v4.4.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
WiFi Mouse Pro Full MOD APK [v4.4.4] 1 WiFi Mouse Pro Full MOD APK [v4.4.4] 2 WiFi Mouse Pro Full MOD APK [v4.4.4] 3 WiFi Mouse Pro Full MOD APK [v4.4.4] 4 WiFi Mouse Pro Full MOD APK [v4.4.4] 5

WiFi Mouse Pro Full MOD APK [4.4.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bilgisayarınızı telefonunuzla kontrol edin.


WiFi Mouse Pro 4.4.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 49.99 TL değerinde olan bu uygulama bedava.
Modern teknoloji çağında, telefonunuzda bir bilgisayar kullanarak bağlantı kurmak kolayca yapılabilir. Bilgisayarı telefondan kontrol etmek, işteki ve eğlencedeki herkes için bir yardımcı program haline geldi. WiFi Mouse ile aynı adı taşıyan WiFi Mouse Pro adlı bir uygulama tüm bilgisayar kullanıcıları için büyük bir kolaylık sağladı. Bilgisayarınızı fare ve klavye ile kontrol etmek size çok sıkıcı geliyorsa, bu uygulama size bilgisayarınızı telefonunuzla kontrol etmenin yeni bir yolunu sunacaktır. Uygulamanın birçok insanı kullanmayı sevdirdiği ilginç şeyleri öğrenelim.


WiFi Mouse Pro v4.4.4 MOD APK


WiFi Mouse Pro bilgisayarların ve telefonların çalışmamıza, çalışmamıza ve oynamamıza yardımcı olan iki harika araç ve araç olduğu söylenebilir. Ancak, bir bilgisayar kullanıyorsak, dizüstü bilgisayarda klavye, bilgisayar faresi veya dokunmatik yüzey kaçınılmazdır. Cep telefonlarımız, temel arama ve cevaplama fonksiyonlarının yanı sıra bilgisayar kullanmamıza da yardımcı olur. Bu, akıllı telefonu bilgisayara bağlamayı çok kolay hale getiren WiFi Mouse Pro uygulaması sayesinde. Geliştirici, düzenli olarak bilgisayar kullanan kişiler için yararlı bir uygulama araştırdı ve oluşturdu. Uygulama şu anda iyi karşılandı ve olumlu eleştiriler aldı.


WiFi Mouse Pro Full Apk


Elbette siz de bu uygulamanın nasıl çalıştığını çok merak ediyorsunuz. Telefonumuzu bilgisayar kablosuz faresi, klavye veya bilgisayar izleme dörtgeni olarak nasıl kullanabiliriz? Uygulamayı telefonunuza indirirseniz, bilgisayarın indirmesi gerekecek mi? Bu sizin için cevap olacak; WiFi Mouse Pro uygulamasının, telefonunuzu wifi üzerinden bilgisayarınıza bağlayan bir sunucu oluşturacağını anlayın. Açıkçası, bağlandıktan sonra uygulama, telefonunuzu herhangi bir doğrudan bağlantı olmadan kablosuz bir fare, klavye ve bilgisayarınızın izleme dörtgenine dönüştürerek elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Artık dokunmatik ekranınız bilgisayarınızın uzaktan kumandası olarak kullanılabildiğine göre, bu, işinize çok yardımcı olur, son derece basit, kullanışlı ve hızlıdır.


WiFi Mouse Pro Tam Sürüm Apk


WiFi Mouse Pro, telefonunuzun bilgisayarınıza kolayca bağlanmasını sağlayan bir anahtar gibidir. Uygulama, en iyi şekilde kullanmanız için ayarlanmış birçok mükemmel özelliğe sahiptir. Bilgisayar faresi, izleme dörtgeni, kaydırma tekerleği, sol ve sağ fare gibi gerekli özellikleri tamamen simüle eder. Ayrıca, kullanıcılar fare imleci işlemlerini gerçekleştirirken hızı ve gecikmeyi manuel olarak da ayarlayabilir. Bu uygulama ile telefonunuzu hızlı çoklu dokunma hareketleriyle sihirli bir izleme dörtgeni gibi kullanacaksınız. Artık bilgisayarı uzaktan kontrol edebilirsiniz, bilgisayarı yanınıza asmanıza gerek yok, ancak sadece wifi bağlantısı olan telefonunuzla bilgisayarınızı kontrol edebilirsiniz. Film izlerken ve müzik dinlerken, sıkıcı olduğunda bilgisayarınızı telefonunuzdan kapatabilirsiniz.


WiFi Mouse Pro Apk Son Sürüm


Uygulama, yukarıdaki temel özelliklere ek olarak, kullanıcıları en rahat şekilde kullanabilmeniz için başka özellikler de ekler. Web tarayıcılarının hızlı açılması, müzik çalar, video oynatıcı, slayt kontrolü gibi özelliklerden söz edilebilir. Telefondaki klavyeden metin düzenleme özelliğinden bahsetmeden edemeyeceğim. Ayrıca sesli içerik girişi de kolaylıkla yapılabilmektedir. Uygulamanın telefonu bilgisayara bağlayıp telefonu bir bilgisayar kontrol aracına dönüştürmesi için tavsiyesi varsa bu uygulama kesinlikle kötü bir öneri değildir. Bu uygulamanın yardımcı programı hakkında hala tereddüt veya şüphe duyuyorsanız, uygulamayı telefonunuza indirin, en doğru cevabı alacaksınız. 


WiFi Mouse Pro Apk indir


Uygulama, kullanımı son derece kolay bir arayüze, butonlara ve tamamen kullanıcılar için faydalı olan özelliklere sahiptir. Hızlı kısayol düğmeleri, bağlantıdan hızlı bir şekilde çıkmanıza, bilgisayarı yeniden başlatmanıza ve kapatmanıza yardımcı olur; hazırda bekletme modu gibi diğer modlar da kolayca etkinleştirilir.Son olarak, uygulama telefonunuza yüklendikten sonra, şimdi rahat koltukta uzanın ve bilgisayarınızı telefonunuzla kontrol edin. Rahatlamaktan çekinmeyin; Bu süper VIP pro uygulamasında mükemmel medya denetleyicisini, sunum denetleyicisini ve uzaktan veri programı yönetimini hızlı ve kolay bir şekilde kullanın.


WiFi Mouse Pro indir (MOD, Tam Sürüm)


Bir önceki android uygulama VMOS PRO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar