1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [v6.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 6)
1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [v6.10] 1 1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [v6.10] 2 1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [v6.10] 3 1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [v6.10] 4

1.1.1.1 CloudFlare DNS MOD APK [6.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğer sizde gizliliğe, güvenliğe ve hıza önem veriyorsanız kesinlikle telefonunuzda olmalı.


1.1.1.1 CloudFlare DNS 6.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Sınırsız WARP + kullanımı 2 GB yerine dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz

Nasıl kurulur? 

 1. Dowload dosyaları .apks Ek Dosyalar kısmındaki programı da indirin.
 2. Bölünmüş APK'ları Yükleyici (SAI) SAI'yi açın ayarlara gidin ve Kurulumdan önce işareti etkinleştirin (Root olmayanlar için) 
 3. APK'yi yükleyin ve her iki dosyayı seçin ve Kur'a tıklayın
 4. Bu kadar.

Uygulamayı kullanma talimatları

 1. Uygulamayı indirin
 2. Eklentiyi Ek Dosyalar kısmından indirin
 3. Uygulama> Ayarlar> Gelişmiş ayarlar> ilgili satırdan kimliğinizi kopyalayın
 4. Eklenti uygulamasına ekleyin
 5. "Başlat" düğmesini tıklayın
 6. Sınırsız kez tekrarlayın


1.1.1.1 CloudFlare DNS v6.10 MOD APK


Bugün, insanların internette özgürce erişebildikleri ve birçok şeyi yapabildikleri İnternet çağı. Ancak böylesine muazzam bir büyüme ile birçok bileşen, bilgisayar korsanları gibi birçok kötülük yapmak için internetten yararlanıyor. Bu yüzden kullanıcılar interneti kullanırken güvenliklerinden dolayı kendilerini tehdit altında hissederler, çünkü buna yönelik çok fazla tehdit vardır. Kullanıcılar güvenli bir internet deneyimi yaşamak istiyorsa, Cloudflare'nın 1.1.1.1 DNS  uygulaması harika bir seçim olacaktır. Geçmişte bu uygulama PC'lerde mevcuttu, ancak mobil cihazların kullanımı hala zordu. Bu yüzden son zamanlarda, kullanıcıların özgürce kullanabileceği bir uygulama başlatmaya karar verdiler.


1.1.1.1 Faster & Safer internet Apk


Öncelikle, bu uygulamanın neler yapabileceğini öğrenin, 1.1.1.1 bir Alan Adı Sistemi hizmetidir veya Cloudflare tarafından sağlanan ve sahip olunan ve APNIC ile işbirliği içinde ücretsiz DNS olarak anılır. Bu uygulama bir sunucu görevi görür ve internette barındırılan herhangi bir sunucu için alan adı çözümlemesi sağlar. Bu uygulamayı kullanmak çok basittir; kullanıcıların tek yapması gereken uygulamanın geçişini açmaktır. Kullanıcıların ihtiyacı olmadığında, kullanıcıların tek yapması gereken, uygulamayı durdurmak için anahtarı kapatmaktır.


1.1.1.1 Pro Apk indir


Kullanıcı internete eriştiğinde, kullanıcının eriştiği tek şey reklamdır, çünkü geliştiriciler bu şekilde para kazanır. Ancak kullanıcılar bu uygulamaları veya web sitelerini ziyaret ettiğinde, reklamverenler kullanıcının bilgilerine sahip olabilir. O zaman, kullanıcılar ne zaman başlarsa, çok sayıda reklam görünecek ve kullanıcılar bundan rahatsız olacak. Ancak bu uygulama bunu yapmayacak ve bunun olmasını önlemeye katkı sağlayacaktır. Kullanıcıların mahremiyetine saygı duymaları gereken bir şey olduğuna inanıyorlar ve kullanıcıların bilgilerini satmamaya karar verdiler.


1.1.1.1 Vpn Apk indir


Bu uygulamanın kullanıcılara getirebileceği bir diğer harika özellik de internet erişiminin güvenliğidir. İnternette bilgi ve harika şeylerin yanı sıra pek çok şey kullanıcıları tehlikeye atacaktır. Bunlar, bilgisayar korsanlarının kullanıcıları tuzağa düşürmek için kasıtlı olarak İnternet'te saldığı virüslerdir, böylece kullanıcılar bir tehditle karşılaşabilir. Bu uygulama, kullanıcıların bunu önlemesine ve güvenliklerini herhangi bir durumdan korumasına yardımcı olacak, böylece endişelenmenize gerek kalmayacak. 


1.1.1.1 Apk Premium


Kullanıcılar bu uygulamaya geldiğinde, kullanıcılara en iyi deneyimi yaşatmak için internet hızının büyük ölçüde artması olacaktır. Bu uygulama, kullanıcılara, cihazın erişim hızını artırmak için VPN'e benzer bir hizmet olan WARP + hizmeti sağlar. Bu uygulama tüm ağ tıkanıklığını ortadan kaldırır ve kullanıcılara en iyi İnternet erişim anlarını sunar. Ankete göre, sonuç Google DNS gibi diğer birçok uygulamadan %30 daha hızlı.


1.1.1.1'i İndirin: Cloudflare DNS (MOD, Ücretsiz WARP +)


Bir önceki android uygulama olan  Nova Launcher Prime APK sayfasını ziyaret edip indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar