WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55] 1 WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55] 2 WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55] 3 WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55] 4 WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55] 5 WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55] 6

WPSApp Pro Full MOD APK [1.6.55] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Wifi WPS açıklarını test eden ve kırmanızı sağlayan bir uygulamadır.


WPSApp Pro 1.6.55 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretli tüm özelliklerin kilitleri açıldı.
Artık her evde en az bir WiFi ağı vardır. Ancak, siz farkında olmadan evinizin WiFi ağını kullanan ve hatta hackleyen birçok kullanıcı vardır. Bu aslında bir tür yasa ihlalidir, ancak oluşturduğu tehlike seviyesi sıfırdır, bu nedenle kimse böyle davaları çözmekte özgür değildir. Elbette en dezavantajlı olanlar aile üyeleridir. Ev WiFi'nizin şifresi, uygulamada çevrimiçi olarak herkese açık olarak yayınlanabilir, böylece giderek daha fazla yabancı ev İnternetinizi özgürce kullanabilir.


WPSApp Pro APK İndir


Bu nedenle, cihazlar ağı çok fazla kullanırsa iletim hızı önemli ölçüde azalabilir. WPSApp Pro'nun doğmasının nedeni budur . Ana uygulama hanehalkı için kurtarıcıdır. İnternetinizin biraz arızalı olduğunu veya bir hata alma riski altında olduğunu düşünüyorsanız, WPSApp Pro'yu kullanın. Uygulama, ev ağınızı araştıracak, kontrol edecek ve WiFi'nizin saldırılara karşı savunmasız olup olmadığını değerlendirecek mi? Uygulama, 8 basamaklı bir pin koduyla (genellikle yönlendiricide bulunur) WiFi'ye doğrudan bağlanmanıza izin verir. Bu yöntemin dışında, WPS kullanarak WiFi'ye nasıl bağlanacağınızı da bileceksiniz. Birisi tarafından kötü bir şekilde oynanırsa, WiFi şifrenizi değiştirin ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, bu, ağınızda oturum açmanız için bir özelliktir. Bununla birlikte, şakacı WPS'yi kapattıysa, bu yöntem de kullanılamaz. Ek olarak, hepsini sıfırlamanın başka bir yolu var. Bununla birlikte, bu aynı zamanda birçok kurulum adımından geçmeniz gerektiği anlamına gelir.


WPSApp Pro APK İndir


Giriş yaptıktan sonra, ekranda düzgün bir şekilde görüntülenen WiFi şifresini kolayca görebilirsiniz. Doğal olarak onları tamamen değiştirebilirsiniz. WiFi ağınızın güvenli olup olmadığını veya saldırıya açık olup olmadığını görmek için bir ağ tanılama çalıştırın. Koruma düzeyini artırmak için WPS'yi açıp kapatmayı, wifi'yi 244466666 gibi daha güçlü ve daha öngörülemeyen bir parola ile değiştirmeyi düşünün (Bilmiyorsanız, 123456 ile tamamen aynı şekilde okunur. şaka. Birbirinize bu şekilde bulaşmayın!)


WPSApp Pro Apk Android oyun club


Ağ türleri üç ana simgeye ayrılmıştır. İlk sembol soru işaretidir (?). Bu, WPS protokolünün bilinmeyen bir Pin ile etkinleştirildiği anlamına gelir. Bu noktada uygulama, ortak Pin kodlarıyla testlerin yapılmasına izin verecektir. Pin kodu doğru girilirse, kullanıcılar WiFi'ye bağlanabilir. İkinci sembol yeşil kendir. Bu simgeyi görüntüleyen ağlar, ağın en savunmasız olduğu anlamına gelir; bu, ağda WPS'nin etkin olduğu ve parolanın da açıklandığı anlamına gelir. Veya bu, WPS etkinken bilinmeyen parola için de geçerli olabilir. Bu arada, kırmızı haç, en yüksek güvenlik düzeyine karşılık gelir. Bu, WPS'nin kapalı olduğu ve parolanın bilinmediği anlamına gelir.


WPSApp Pro nasıl indirilir?


Bununla birlikte, şifreyi görmeniz için bir koşul vardır, o da bir kök kullanıcı olarak hareket etmektir. Yayıncı ayrıca, bu yazılımın %100 doğruluğa sahip olmadığını, yalnızca göreceli olduğunu belirtti. Böylece kullanıcılar yargıda bulunmayı düşünebilirler.


WPSApp Pro'yu indirin


Bir önceki android uygulama Game Booster Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar