Basit Galeri Pro MOD APK [v6.21.0]

Puan: 4.43 (Oylar: 7)
Basit Galeri Pro MOD APK [v6.21.0] 1 Basit Galeri Pro MOD APK [v6.21.0] 2 Basit Galeri Pro MOD APK [v6.21.0] 3 Basit Galeri Pro MOD APK [v6.21.0] 4

Basit Galeri Pro MOD APK [6.21.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı Simple Gallery Pro olan bu harika uygulama ile silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. Reklamsız galeri uygulaması için indirin.


Basit Galeri Pro 6.21.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Bağımsız Android Paket
  2. Diller - İngilizce, Rusça
  3. Optimize edilmiş grafikler / zip hizalanmış
  4. Kaynaklar hızlı yükleme için temizlendi
  5. İstenmeyen dosyalar kaldırıldı
  6. Gereksiz Menü Öğeleri Kaldırıldı
  7. Hata ayıklama bilgileri kaldırıldı

Fotoğraflar, videolar, müzik ve benzeri ortamlar, cihazın fiziksel belleğinde her zaman çok fazla yer tutar, özellikle fotoğraf meraklıları genellikle belleğin bitmesinden şikayet eder. Bu nedenle, hafızayı düzenlemelerine, medya klasörlerini düzenlemelerine ve temizlemelerine ve cihazın hafızasını genişletmelerine yardımcı olacak uygulamalar bulacaklar. Fotoğrafları veya videoları düzenlemekte sık sık sorun yaşayan biriyseniz, Basit Galeri Pro sizin için doğru uygulama olacaktır. Cihazın varsayılan koleksiyonunun yerini alan ve aynı zamanda gelişmiş bir ince ayarlar setiyle birlikte gelen ve kullanıcının varsayılan koleksiyonundan öne çıkan bir uygulamadır. Ayrıca mükemmel güvenlik işlevlerine sahiptir ve kullanıcıların cihazdaki medyayı yönetmede en iyi kullanıcı deneyimini yaşamalarına yardımcı olur.


Basit Galeri Pro v6.21.0 MOD APK


Basit Galeri Pro, kullanıcıların fotoğraflarını doğru sırada düzenlemelerine, hatta karmaşık bir karmaşa içinde fotoğrafları kolayca aramalarına yardımcı olan güvenilir bir uygulamadır. Dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilmesinin birçok nedeni vardır ve bunlardan ilki, kendine özgü arayüz tasarımıdır. Kullanıcılar uygulamayı ilk kez kullandıklarında, arayüzün işleyişine ve düzenine kendilerini tanıtmak için temel adımlara yönlendirilecektir. Kullanıcı, arayüzün ana renk düzenini kişiselleştirebilir ve kullanıcıların farklı kategorilere gitmesi için ekranın etrafına yerleştirilmiş birden fazla kaydırma çubuğuna sahip olacaktır. Tabii ki, kullanıcılar, yalnızca Basit Galeri arayüzü aracılığıyla en iyi kullanıcı deneyimi için birçok çekici ve gelişmiş özellikle desteklenecektir.


Basit Galeri Pro 6.21.0 Son Sürüm Apk indir


Cihazın varsayılan koleksiyonu, fotoğrafları veya videoları düzenlemekten rahatsızlık veren ve rahatsız eden birçok şey içerir. Bu nedenle Basit Galeri Pro, kullanıcılar için mükemmel bir alternatif koleksiyon haline gelecektir. Temel özelliği, kullanıcıların taşıma, yeniden adlandırma, klasör oluşturma, albümler ve daha fazlası gibi tüm medya dosyalarını özgürce düzenlemesine izin vermektir. Kullanıcılar, sadece basit adımlarla, arayüz kaydırma çubuğu aracılığıyla ayrı resim klasörleri oluşturabilir, bunları adlandırabilir, kategorilere ayırabilir ve hatta karışıklıklar arasında gezinebilirdi. Uygulama, kullanıcıların yalnızca tarihi girerek gerekli tüm verileri bulmalarına yardımcı olan özel bir arama motoruna bile sahip olacak. Ayrıca, Basit Galeri'nin basit bir çalıştırma mekanizması vardır ve kullanıcılar uygulamayı kullanarak birkaç dakika içinde hızlıca ustalaşabilirler.


Basit Galeri Pro APK Türkçe


Cihazın varsayılan koleksiyonu, temel bir fotoğraf düzenleyiciyle gelmediği için kullanıcılardan ek fotoğraf düzenleme yazılımı indirmelerini isteyecektir. Ancak Basit Galeri farklıdır ve özel bir fotoğraf editörü ile birlikte gelir, kullanımı kolaydır ve kullanıcıları memnun edecek birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Bu fotoğraf düzenleyici, düzenleme araçları, renk değiştiren özellikler ve kullanıcıların keşfetmesi ve deneyimlemesi için sayısız görsel efekt gibi kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların orijinali kolayca geri yükleyebilmeleri için düzenlenen fotoğrafları otomatik olarak kopyalayacaktır. Yalnızca fotoğraf düzenleme değil, Basit Galeri ayrıca kırpma, kesme, kopyalama ve hatta daha yüksek görüntü kalitesiyle oluşturma gibi videoları düzenleyebilir.


Basit Galeri Pro APK indir


Kullanıcı tüm medya verilerinin güvende olmasını istiyorsa, Basit Galeri, kullanıcıların cihaza kaydedilen fotoğrafları ve videoları korumaları için birçok kullanışlı özellikle birlikte gelir. Cihazın mevcut güvenlik özelliklerine bağlı olarak uygulama, PIN, çizimler, parmak izi ve yüz kimliği gibi kullanıcının tüm koleksiyonuna otomatik olarak uygulanacaktır. Kullanıcılar güvenlik uygulamalarını kişiselleştirebilir ve özelleştirebilir ve hatta fotoğrafları sosyal ağlarda paylaşmak, kullanıcılardan şifre gerektirecektir. Ayrıca, kullanıcı koleksiyonun kilidini açmaya zorlanırsa, uygulama otomatik olarak bir tuzak, internetten toplanan sayısız rastgele fotoğraftan oluşan sahte bir koleksiyon oluşturacaktır. Ve tuzağı etkinleştirmek için, kullanıcıların yalnızca önceden yüklenmiş sahte şifreyi girmeleri gerekir, böylece kullanıcıları koleksiyonun kilidini açmaya zorlayan insanları kandırır.


Simple Gallery Pro APK


Basit Galeri Pro reklamsız galeri uygulamasıdır, kullanıcının sildiği videoları veya fotoğrafları otomatik olarak ayrı bir bulut kasasına yükleyecek ve kullanıcı tarafından sınırlı sürenin ardından hepsini otomatik olarak silecektir. Bunu yapmak için bir nedeni vardır; bu, kullanıcıların yanlışlıkla sildikleri verileri kurtarmalarını kolaylaştırmak ve aynı zamanda taslakları ayrı klasörlere kaydetmek yerine bellek alanını boşaltmalarına yardımcı olmaktır.


Galeri Apk Full


Düzenli olarak fotoğraf ve video çeken kişiler için, yer açmak her zaman sıklıkla karşılaştıkları sorunlardan biridir. Bununla birlikte, aygıtın varsayılan koleksiyonu, kullanıcının belleği etkin bir şekilde optimize etmesine yardımcı olamaz. Bu nedenle, Basit Galeri, hafızayı düzenlemek, medya verilerini korumak ve onlara bir fotoğrafçı olarak en iyi kullanıcı deneyimini vermek için en iyi seçimdir.


Basit Galeri Pro İndir


Bir önceki android uygulama InShare PRO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar