ES File Manager Premium MOD APK [v4.2.8.7.1]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
GIF
ES File Manager Premium MOD APK [v4.2.8.7.1] 1 ES File Manager Premium MOD APK [v4.2.8.7.1] 2 ES File Manager Premium MOD APK [v4.2.8.7.1] 3 ES File Manager Premium MOD APK [v4.2.8.7.1] 4 ES File Manager Premium MOD APK [v4.2.8.7.1] 5 ES File Manager Premium MOD APK [v4.2.8.7.1] 6

ES File Manager Premium MOD APK [4.2.8.7.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin! Yüz milyonlarca indirme ile ES File Explorer, Android için en iyi ve en hızlı dosya yöneticisi ve uygulama aracıdır.


ES File Manager Premium MOD APK AÇIKLAMASI


Akıllı telefonlar, günümüz dijital ve dijital çağda her insanın vazgeçilmez cihazıdır. Günlük hayatınızda ve işinizde size çok destek oluyorlar. Telefonunuz, iletişim ekipmanı, çalar saat, notlar… ve hiç sayamayacağınız diğer birçok özellik gibi çeşitli şeyleri destekleyebilir. İşyerindeki en kullanışlı özelliklerden biri, gönderilecek ve alınacak dosyaların depolanması ve yönetilmesidir. Genellikle, kolay kullanım için aygıtın içinde üretici tarafından oluşturulmuş bir yönetim uygulaması bulunur. Ancak bu uygulamanın dezavantajı, Zip dosyaları veya Rar adları olarak çıkaramayacağı bazı dosyalar olacak olmasıdır. Bu nedenle, kullanıcılar genellikle kullanım kolaylığı için bir üçüncü taraf yönetim uygulaması seçerler, ancak bu kategoride çok fazla uygulama vardır ve hangisini seçeceğinizi bilemezsiniz.


ES Dosya Yöneticisi Pro Apk


Uzun zamandır piyasada olan ve kullanıcıların çoğundan hala yüksek beğeni alan bir uygulama için sizi tanıtıyoruz. ES File Explorer adlı uygulama, günümüzün en iyisi olarak kabul edilen yönetim yazılımıdır. Uygulama, çalışmanızı büyük ölçüde destekleyecek ve telefonunuzu her zamankinden daha düzenli hale getirecektir. Peki şu anda ES Dosya Gezgini'ni indirmeden ne bekliyorsunuz?


ES Dosya Yöneticisi APKPure


Tabii ki, uygulama bugün en iyisi olarak değerlendiriliyor, her şeyden öne çıkması için özel özelliklere sahip olması gerekiyor, hadi bakalım ne olduğuna.

Uygulama, kendi yönteminizi daha kolay yönetmek için bilgisayarınızda depolanan neredeyse tüm dosyaları yapmanızı sağlar. Çoklu Seçim, Taşı, Oluştur, Sil… gibi gerçekleştirilebilen eylemler, uygulamaya eşlik etmek üzere kreatif ekip tarafından oluşturulur. Ek olarak, uygulama aynı zamanda telefon ile Dizüstü bilgisayar veya tersi arasında bağlantıya izin verir. Bu, telefonunuzda depolanan tüm dosyaları yönetmek için Dizüstü Bilgisayarı kullanabileceğiniz ve istediğiniz zaman özelleştirebileceğiniz anlamına gelir.


ES File Explorer Pro APK


Kullanıcıların .doc, .mp3 gibi genel dosyaları yönetmesine izin vermekle kalmaz, uygulama aynı zamanda diğer uygulamaları yönetmenize de izin verir. İndirilen uygulama dosyalarını yükleme veya önceden yüklenmiş uygulamaları kaldırma gibi.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar