SHAREit - Transfer & Share v6.2.58 APK

Puan: 3.67 (Oylar: 6)
SHAREit - Transfer & Share v6.2.58 APK 1 SHAREit - Transfer & Share v6.2.58 APK 2 SHAREit - Transfer & Share v6.2.58 APK 3 SHAREit - Transfer & Share v6.2.58 APK 4 SHAREit - Transfer & Share v6.2.58 APK 5 SHAREit - Transfer & Share v6.2.58 APK 6

Android için SHAREit - Transfer & Share ile eski Bluetooth'unuzu geride bırakabilir ve daha hızlı moda geçebilirsiniz.

SHAREit - Transfer & Share AÇIKLAMASI


Bu uygulama, dosya paylaşım özelliği telefonun tartışmasız kralı olarak adlandırılabilir, telefona veya telefondan bilgisayara kablosuz olarak yani. Dosyaları boyutlarına ve türlerine bakılmaksızın paylaşabilirsiniz. Sadece bağlanın ve paylaşmaya başlayın. SHAREit tarafından satın alınan paylaşım kolaylığı, bu uygulamanın birden fazla web sitesinde ve video vlog'larda gösterilmesini sağladı; aynı zamanda verilerini paylaşmayı seven hemen hemen herkesin bu uygulamayı indirmesinin nedenlerinden biri de bu.

Shareit, cihazda yüklü olan işletim sisteminden bağımsız olarak bir cihazdan diğer cihaza dosya aktarım uygulamasıdır. Dosyaları iOS'a, masaüstü bilgisayarlara veya herhangi bir çapraz platform cihazına gönderebilirsiniz. Ayrıca, Öğeler Wifi Hotspot üzerinden aktarılır. İçeriği birden fazla kişiye aktarmak için whatsapp'daki gibi gruplar da oluşturabilirsiniz.

SHAREit - Transfer & Share v6.2.58 APK


Kullanarak paylaşabileceğiniz medya resimler, Ses, videolar ve adres defterleridir. Dahası, tüm uygulamayı bir cihazdan diğerine paylaşabilirsiniz. Shareit ile resimleri, belgeleri, videoları, metin verilerini, sesleri ve hatta APK'ları paylaşabilirsiniz!

Bluetooth'tan daha hızlıdır ve iyi haber, Share-it'i internet bağlantısı olmadan kullanabilmenizdir. Ancak Shareit'ten memnun değilseniz, Xender denemeniz için bir alternatiftir.


Yepyeni bir özellik - Share Zone.

Arkadaşlarınızla bağlantı kurarken, arkadaşınızın Bölgesinden istediğiniz herhangi bir şeyi seçebilirsiniz.


Dünyanın en hızlısı


Shareit, Bluetooth'tan 200 kat daha hızlıdır, en yüksek hız 20M / s'ye kadar çıkar.
Dosyaları kaliteden ödün vermeden aktarın.

Her Türlü Veriyi Aktarın


Fotoğraflar, videolar, müzik, yüklü uygulamalar ve diğer tüm veriler.

Çapraz platform aktarımı


Shareit, telefonlar ve bilgisayarlar ve tabletler, Android ve iOS ve Windows Phone ve Windows XP / 7 / 8'den en son sürüme kadar çapraz platform paylaşımıdır.

Telefon kopyası
Eski telefonunuzdan kişileri, SMS mesajlarını, MMS mesajlarını, müzikleri, videoları, uygulamaları ve diğer verileri tek bir tıklamayla yenisine kopyalayın.

Sonsuz Çevrimiçi Videolar
HD ve Seçici, Çevrimdışı izleme, sürekli güncellenir.

Mükemmel Video Oynatıcı
Shareit hemen hemen tüm formatları destekler ve size Sorunsuz bir oyun deneyimi sunar.

Trend Müziği Keşfedin
On milyonlarca yüksek kaliteli şarkı ve binlerce seçilmiş çalma listesi. Çevrimiçi çevrimdışı.

Gelişmiş Bağlantı
Konum'a erişerek, Shareit'in kullanıcıları keşfetmesine yardımcı olun. Dolayısıyla, bu izne erişmek için Android sistemi gereklidir.

Hızlıca Keşfedin
Share-it, Bluetooth Bağlantısına erişerek, Gönderen / Alıcı ile daha verimli bir şekilde bağlantı kurmak için yakındaki paylaşım kullanıcılarını daha hızlı keşfedebilir.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar