VMOS PRO Full MOD APK [v2.9.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
VMOS PRO Full MOD APK [v2.9.7] 1 VMOS PRO Full MOD APK [v2.9.7] 2 VMOS PRO Full MOD APK [v2.9.7] 3 VMOS PRO Full MOD APK [v2.9.7] 4 VMOS PRO Full MOD APK [v2.9.7] 5

VMOS PRO Full MOD APK [2.9.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sanal Android, cep telefonunda ikili sistemlerin aynı anda çalışmasını sağlar.


VMOS PRO 2.9.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium seçeneklerin kilitleri açık
VMOS Pro, Google Play Store'da bulunan harika bir araçtır. Bu, cep telefonunuz için ilk sanal Android sistem uygulamasıdır. Bu uygulama, iki android işletim sistemini tek bir cihazda kullanmanızı sağlar ve size iki cep telefonu kullanıyormuşsunuz hissini verir. Orijinal işletim sistemleriniz ile sanal işletim sistemleriniz arasında tek bir düğmeyi kullanarak kolayca geçiş yapabilirsiniz. 


VMOS PRO v2.9.7 MOD APK


Bu uygulama oyuncular için en iyisi olabilir, sanal sistemde herhangi bir oyun oynuyorlarsa ve başlangıçta orijinal sisteme geçtilerse, oyun arka planda çalışmaya devam edecek ve oyundaki ilerlemeniz boşa gitmeyecektir.  Hepinizin bildiği gibi, bu uygulama bir cihazınızda ikinci android işletim sistemi olarak çalışacak. 


VMOS Pro apk indir


Bu uygulama aynı zamanda gizli oyun ve uygulamalarınızın keyfini çıkarabileceğiniz bir misafir hesabı olarak da kullanılabilir. Misafir modunda, harika bir şey olan Google Play Store'a ve diğer Google uygulamalarına erişebileceksiniz. Bu uygulama, işletim sistemi arasında tek bir tıklamayla geçiş yapabileceğiniz çok basit ve kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.


VMOS Pro APK


VMOS Pro, herkes için tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama, “VMOS Pro Apk” indirerek de ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bazı premium özelliklere sahiptir. apkloo.com ekibi, günlük işlerinizi daha kolay ve daha eğlenceli hale getirmenize yardımcı olacak %100 güvenli ve orijinal Mod Apk'ler sağlamak için çok çalışıyor.


VMOS Pro APK türkçe


VMOS Pro bir sanal makine uygulaması olduğundan, düzgün çalışması için çok güçlü bir cihaz gerektirir. Bu uygulama, eski ve modası geçmiş Android cihazlara sahip olanlar için önerilmez. En çok önerilen iki Android telefon sistem gereksinimi: Mobil cihazınızda en az 32 GB dahili depolama alanı olmalıdır. Cihazınızda ayrıca en az 3GB e kapalı Ram olmalıdır.


VMOS Pro APK Son Sürüm


Akıllı telefonunuzun güvenliğini artırabilen ve gerekli verileri yetkisiz kullanıcılardan saklayabilen tamamen benzersiz bir uygulama, mobil cihazınızda iki sistemin aynı anda çalışmasını sağlayan ve aynı zamanda bağımsız kalan işletim sisteminin sanal bir analogudur. Tehlikeli dosyalar ve uygulamalar artık size zarar veremeyecek ve VMOS PRO verilerinizin güvenliğini garanti ediyor.


VMOS unlocker


Tüm gizli ve güvenli olmayan dosyaları ve uygulamaları içine yüklemenize izin verecektir, VMOS PRO tamamen gizli, kullanışlı ve kararlıdır.  Herhangi bir uygulamayı kayan bir pencere aracılığıyla kontrol etme, evrensel bir gizlilik koruma penceresi, diğer uygulamaların kişisel verilerine erişimi devre dışı bırakma - bunlar bu uygulamada bulacağınız diğer birçok faydalı işlevdir.


VMOS PRO indir (MOD, PRO Özellikleri açık)


Bir önceki android uygulama Octopus APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar