InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2]

Puan: 4.20 (Oylar: 5)
InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2] 1 InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2] 2 InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2] 3 InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2] 4 InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2] 5 InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2] 6

InShare PRO MOD APK [1.2.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimşek hızında dosya paylaşma uygulaması.


InShare PRO 1.2.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium Özelliklerin kilitleri açıldı.

Günümüzde akıllı telefonlar veya akıllı cihazlar kullanışlı ve çevik bir şekilde çalışabilir, hatta kullanıcılara modern bir dünyayı deneyimlemeleri için gerekli tüm kolaylıkları sağlayabilir. Bununla birlikte, kullanıcılar İnternet'e bağlandıklarında her şey harika hale gelir ve buradan, herhangi bir dosyayı arkadaşlarına veya diğer cihazlara indirebilir veya aktarabilirler. Peki ya internet ya da mobil veri yoksa? Kullanıcı menzil içindeki herhangi bir cihazla en verimli dosya aktarımı olan InShare'i kullanmasaydı her şey işe yaramazdı. Uygulama, cihazdaki İnternet veya mobil veriler olmadan bile her zaman, her yerde çalışabilir ve kullanımı kolaydır ve her şeyi 40 Mb / sn hızında hızlı bir şekilde aktarır.


InShare PRO v1.2.2.2 MOD APK


InShare PRO, kullanıcıların her zaman, her yerde veri alışverişinde bulunmalarına yardımcı olan bir uygulamadır, bu nedenle kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve kullanıcı tarafından erişilebilir. Basit renkler kullanır ve geniş ve iyi organize edilmiş bir arayüz düzenine sahiptir, böylece kullanıcılar istedikleri herhangi bir dosyayı kolayca değiştirebilir. Uygulamayı denerken, kullanıcılar arayüzü liste formatı, küçük / orta / büyük simge ve gerekli dosyaları bulmak için daha fazlası gibi birçok şekilde kişiselleştirebilir. Dahası, kullanıcı cihaz hafızasının derinliklerine gidebilir ve aktarımı başlatmak için gerekli dosyaları hızlıca seçebilir. InShare, ana işlevi kullanıcıların dosyaları hızlı bir şekilde aktarmalarına yardımcı olmak olan çok yönlü bir araçtır, bu nedenle kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve kullanıcıların her işlevi hızlı bir şekilde anlamasını sağlar.


InShare PRO Son Sürüm Apk indir


InShare'i bu kadar kullanışlı ve kullanışlı kılan şey, dosyaları BT veya Wifi bağlantısı veya hatta 3G / 4G verileri gibi bir veri bağlantısı olmadan bile yakındaki diğer cihazlara aktarma yeteneğidir. Ve uygulama her şeyi aktarmayacak, bunun yerine bir kopya oluşturacak ve bunları belirtilen cihaza aktaracak. Ayrıca, arayüzün benzersiz yerleşimi sayesinde dosya seçimi daha kolay hale gelir; hatta uygulamalar seçilebilir. Kullanıcılar mevcut uygulamaları aktarabilir veya cihazın belleğine erişebilir ve diğer dosya biçimlerini seçebilir. InShare'in aktarım sınırı yoktur, bu nedenle kullanıcılar dosyalarını istedikleri herhangi bir cihazla ücretsiz olarak paylaşabilirler.


Uygulama Paylaş Pro APK


InShare, şu anda dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcı tarafından güveniliyor çünkü kullanıcıların bu uygulamayı diğer cihazlara yüklemesini gerektirmiyor. Oradan, kullanıcılar doğrudan onlarla bağlantı kurmak zorunda kalmadan dosyaları arkadaşlarına veya meslektaşlarına dönüştürebilir. Uygulama ile ilgili en dikkat çekici şey, sınırsız aktarım hızı ve sayısıdır; bu, kullanıcıların istedikleri herhangi bir dosyayı yüksek hızda, hatta 40 Mb / sn hızında, İnternet bağlantısı olmadan bile özgürce paylaşabileceği anlamına gelir.


Uygulama Paylaş Nasıl yapilir


InShare, her aktarımda herhangi bir dosyayı ayırt etmez; yani kullanıcılar müzik, video ve diğer medya formatlarını sadece basit adımlarla kolayca paylaşabilir. Ayrıca, büyük video dosyaları için, uygulamanın özel bir aktarım yöntemi vardır ve bu da 1 GB'lık bir videonun yalnızca 30 saniyede aktarılmasını sağlar. İlginç bir şekilde, kullanıcı arka planda aktarım yapabilir ve İnternet veya DATA kullanmadığında kullanıcının diğer çalışmasını etkilemeyecektir.


Uygulama Paylaş indir


Birçok kişi aynı anda birden fazla dosyayı düzenli olarak paylaşır ve uzun bir süre dosya aktarımını çevirmek zorunda kaldıklarında bu pek hoş olmayacaktır. Bu nedenle InShare, kullanıcıların büyük miktarlarda medya, dosya, video ve müziği özgürce aktarmasına olanak tanıyan bir toplu paylaşım işlevine sahip olacak. Herhangi bir dosyaya basılı tutarak, kullanıcı toplu seçime girer ve kullanıcı, aktarım için gereken herhangi bir dosyayı seçebilir. Elbette, uygulama her şeyi sırayla aktarır, böylece kullanıcılar aktarım sırasında dosyaları anında kolayca düzenleyebilir.


InShare PC indir


InShare, kullanıcıların aktarım sırasında nadiren tanıdıkları, uygulamanın bulut sunucusuna aktarılan tüm verileri otomatik olarak kopyalayan otomatik bir özelliğe sahiptir. Kullanıcılar yanlışlıkla yanlış dosyayı aktarırsa, her şeyi hemen iptal edebilir veya yanlışlıkla silebilir ve ardından sunucu bulutu aracılığıyla geri yükleyebilirler. Bu özellik yalnızca kullanıcının etkileşim kurduğu dosyalar için geçerlidir ve birkaç gün sonra buluttaki her şey, kullanıcılara yer açmak için otomatik olarak silinecektir.


Uygulama Paylaş APK iOS


Meşgul biri misiniz veya arkadaşlarınızla veya diğer cihazlarla müzik ve dosya paylaşmayı seviyor musunuz? O zaman InShare, BT veya Wifi Direct için mükemmel bir alternatif olabilir çünkü kullanımları sonsuz ve etkilidir. Sadece bu değil, aynı zamanda çevrimdışı çalışabilir ve hatta kullanıcıların her şeyi anında arkadaşlarıyla kolayca paylaşması için yüksek hızda çalışabilir.


InShare'i İndirin (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android uygulama StbEmu Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar