Video Düzenleyici - InShot Pro 1.763 MOD APK

Puan: 4.33 (Oylar: 6)
Video Düzenleyici - InShot Pro 1.763 MOD APK 1 Video Düzenleyici - InShot Pro 1.763 MOD APK 2 Video Düzenleyici - InShot Pro 1.763 MOD APK 3 Video Düzenleyici - InShot Pro 1.763 MOD APK 4 Video Düzenleyici - InShot Pro 1.763 MOD APK 5 Video Düzenleyici - InShot Pro 1.763 MOD APK 6

InShot Pro MOD APK [1.763] YouTube, Facebook, Instagram ve benzeri sosyal medya platformlarında yayınlamak için harika videolar ve fotoğraflar oluşturmanıza olanak sağlar

Video Düzenleyici - InShot Pro 1.763 APK AÇIKLAMASI

Çevrimiçi olarak çok zaman ayırırsanız en iyi video düzenleme uygulamalarından biri.

inShot uygulaması çok güçlü bir video düzenleme aracıdır. Bu InShot uygulaması, videolar oluşturmanıza ve bunları güzelce düzenlemenize olanak tanır. Video oluşturmak ve düzenlemek için profesyonel bir uygulama arıyorsanız, bu video düzenleyici uygulaması sizin için en iyisidir.

Inshot Pro APK 2021: -  Animasyonlar, aksaklık efektleri, videoyu bölmeyi kesmek, slayt gösterisi, seslendirme eklemek, metin eklemek, ses eklemek, resim eklemek ve çok daha fazlasını ekleyebileceğiniz bir sürü ilginç özelliğe sahiptir. Bu premium Inshot Pro + Mod APK, filtreler, çıkartmalar vb. Gibi tüm kilitli özelliklere sahiptir.

Video Düzenleyici - InShot Pro 1.763 MOD APK


InShot Pro APK Özellikleri:
🎥 Tam özellikli video düzenleyici
🎵 Müzik, ses efektleri ve kaydedici
💎 Video Geçiş Efektleri
✨ Video Filtreleri ve Video Efektleri
✏️ Metin ve çıkartmalar
💨 Video Hız Kontrolü
📀 Video Dönüştürücü ve Fotoğraf Slayt Gösterisi Yapıcı
🎬 Oran ve Arka Plan
⭐ Paylaşması Kolay
🖼️ Profesyonel Fotoğraf Düzenleyici ve Kolaj

Inshot en iyi video düzenleyici ve fotoğraf düzenleyicidir. Bu program ile videolarınızı kesebilir, birleştirebilir, video veya müzik ekleyebilir ve Youtube ve Instagram için en iyi videoları hazırlayabilirsiniz. Video ve fotoğrafın üstüne metin yada emoji ekleyebilirsiniz. Fotoğraf ve video filtreleme özelliği de vardır. Fotoğraf yada videonuzu birleştirebilir, döndürebilir kesip yapıştırabilir böylece slayt oluşturabilirsiniz. Yapmış olduğunuz video yada fotoğrafınızı Facebook ya da Instagram gibi sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Videoları düzenlemek için emrinizde bazı temel araçlara sahip olacaksınız: tuval, müzik, çıkartmalar, metin, filtreler, kırpma, ayırma, hız, videolarda.harekete geçmek için ekranda görünen menüleri ve düğmeleri kullanın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar