Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK

Puan: 4.27 (Oylar: 11)
Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK 1 Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK 2 Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK 3 Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK 4 Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK 5

Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK, sinir bozucu reklamlar ve şüpheli izinler olmadan akıllı telefonunuzda orijinal YouTube deneyimini elde etmek amacıyla oluşturuldu.

Newpipe 0.20.4 AÇIKLAMASI


New Pipe bir Youtube servisidir. Youtube’daki tüm videoları görebileceğiniz bu uygulamada tüm reklamlar kaldırılmıştır. Uygulamanın en iyi özelliği ise istediğiniz videoyu size 360p 480p 720p gibi kalitelerde indirebilme özelliği sunmasıdır. Youtube’da oturum açarak abone olduğunuz kanallara da hızlıca ulaşabilirsiniz. Kolay arayüzü ile de çok zevk alacaksınız. Ayrıca izlediğiniz videoyu ses olarak indirebilme özelliği sayesinde de basit bir şekilde müzik listenizi de doldurabilirsiniz. Youtube Premium özelliklerini taşıdığı için vazgeçilmez uygulamalar arasındadır.


Newpipe 0.20.4 (indir) Youtube Reklamsız Premium MOD APK


YouTube'da video izlemeyi seviyor ancak bunun için sezgisel, zengin özelliklere sahip ve gizlilik dostu bir uygulama mı istiyorsunuz? NewPipe, sinir bozucu reklamlar ve şüpheli izinler olmadan akıllı telefonunuzda orijinal YouTube deneyimini elde etmek amacıyla oluşturuldu.

Android için NewPipe Apk, popüler olarak YouTube Müşterisi olarak bilinen, tamamen ücretsiz bir açık kaynak ve ayırt edici medya oynatıcı uygulamasıdır. Benzersiz uygulama yalnızca GitHub veya FDroid yazılım havuzunda indirilebilir. Android cihazlar için uygun olan bu uygulama, heyecan verici özelliklere sahip bütün bir pakettir.


Newpipe 0.20.4 APK 


Yaygın olarak sarmaşıklar, stand-up komedileri, makyaj eğitimleri ve çok daha fazlası gibi farklı tür videoları oluşturup keşfetmesiyle bilinen YouTube, dünya çapında en çok kullanılan uygulamalardan biridir. NewPipe, YouTube'a mükemmel bir alternatiftir ve her android kullanıcısı tarafından kullanılabilir. İlk olarak 2015'te piyasaya sürülen ve 2020'de istikrarlı bir şekilde piyasaya sürülen NewPipe, en zekice tasarlanmış özelliklerden birkaçıyla birlikte geliyor.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 11 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar