Muviz Edge Premium MOD APK [v1.4.4.0]

Puan: 4.50 (Oylar: 5)
Muviz Edge Premium MOD APK [v1.4.4.0] 1 Muviz Edge Premium MOD APK [v1.4.4.0] 2 Muviz Edge Premium MOD APK [v1.4.4.0] 3 Muviz Edge Premium MOD APK [v1.4.4.0] 4 Muviz Edge Premium MOD APK [v1.4.4.0] 5 Muviz Edge Premium MOD APK [v1.4.4.0] 6

Muviz Edge Premium MOD APK [1.4.4.0] - Android için son sürüm ücretsiz indirin.


Muviz Edge 1.4.4.0 APK AÇIKLAMASI


Müzik dinlemek kolaydır. Şu anda müzik, insanların eğlence pazarının önemli bir bölümünü kaplıyor. Ne yaparsan yap, işleri daha çekici hale getirmek için küçük bir parça gerekir. Öğrenim ve çalışmanın da konsantrasyonu artırmak için kendi müziğine sahip olması gerekir; Eğlenerek eğlenmek, tüm duyuları harekete geçirmek için güçlü müzik gerektirir; uykunun bile insanların daha iyi uykuya dalması için kendi müziğine ihtiyacı vardır. Daha iyi müzik dinleme ihtiyacı artıyor. Öyleyse daha dikkat çekici müziğe olan talep artıyor mu? Muviz Edge buna bir cevaptır.


Muviz Edge v1.4.4.0 MOD APK


Aslında, müzik gittikçe daha fazla çeşitleniyor ve müzik dinleme araçları da popüler. Google Play'deki Müzik Çalar gerçekten çok fazla ve binlerce farklı deneyim sunuyor. Muviz Edge, bunu benzer uygulamalardan tamamen farklı bir şekilde yapıyor. Özellikle ekranınızın kenarlarına Canlı Müzik Görselleştirici getiriyor. Yaklaşık on yıl önce, hala olağanüstü bir MV konseptimiz olmadığında, müzik dalgaları müzik dinlerken her zaman başka bir benzersiz deneyim getiriyor. Ses dalgaları, müzisyene hitap etmek için çalınan ses frekanslarına göre simüle edilir. Müziğe eşlik eden dalgalara bakarken müziği dinlerler. Şu anda, "Muviz Edge" bunu akıllı telefon ekranında tamamen yeni bir şekilde yapıyor.


Muviz Edge 1.4.4.0 PRO Apk


Muviz Edge, diğer Müzik Oynatıcıları engelleyen üçüncü taraf bir uygulama. Kendi başına oynanabilir bir araç değildir, ancak Apple Music, Google Music, Spotify'ı daha benzersiz kılar. Ekranın kenarında çırpınan müzik dalgalarını gösterecektir. Akıllı telefonunuz ne kadar modernse, bu müzik dalgaları o kadar keskin ve etkileyici olur. Bunlar, kenardan kenara yuvarlatılmış küçük ekran efektleri olacaktır. Onları daha da benzersiz kılmak için uygulamaya erişerek ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.


Android için Muviz Edge Ücretsiz Apk indir


Muviz Edge'i indirdikten sonra, nasıl kullanılacağını hemen öğrenebilirsiniz. Ekrandaki kısayoluna tıklayın ve başlatın. Uygulamaya giriş yaptığında, kullanıcı onunla her şeyi yapabileceğiniz bir ayarlar ekranına götürülecektir. Ekranı tam olarak bir müzik çalar gibi görünecek ancak mevcut örnekleri çalıştıracaktır. Müzik değil; sadece küçük bir ses. Görüntülediği efektin adını taşıyan bir ses klibi seçebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 20'den fazla efekt türü vardır. Sadece üzerine tıklayın ve testi hemen çalıştıracaktır. Beğendiyseniz seçin ve uygulayın, ancak beğenmediyseniz, yenisini seçmeye devam edebilirsiniz. Dahası, bu efektleri de özelleştirebilirsiniz. Kullanıcı, kendisine uyacak şekilde rengi efektlerle değiştirebilir.


Muviz Edge 1.4.4.0 Premium Apk


Ayrıca Müzik Dalgalarının şekli de kullanıcıya bağlı olarak özelleştirilir. Bu, her koşulda çalışabileceği bir 3. taraf uygulamasıdır. Bu, çevrimiçi ve çevrimdışı dahil her durumda rahatça müzik dinleyebileceğiniz anlamına gelir. Bu uygulamanın etkileri söz konusu müzik çalar uygulaması için hala geçerlidir. Uygulama, o anda çalan müziğin albüm kapağını / albüm kapağını / kapak resmini kullanabilmeniz için size bir renk seti sağlar. Birlikte karıştırabileceğiniz bir dizi renktir. Ne kadar çok rengi birleştirirseniz, o kadar benzersiz Müzik Dalgaları elde edersiniz. Üstelik sıkıcı bir şablon kullandığınızda onu kaydedebilir ve yeni şablonlar oluşturabilirsiniz. Kendi galerinizi oluşturabilmeniz ve dinleme saatlerinizi renkli hale getirebilmeniz için eksiksiz bir galeri.


Muviz Edge 1.4.4.0 Full APK


Ek olarak, görselleştirmeyi görüntülemek için müzik kaynağını da seçebilirsiniz. Örneğin, canlı müzik dinlediğinizde, göz alıcı olma eğiliminde olan bir şablona yol açacaktır. Ya da melodik ve yavaş müziğe meydan okuduğunuzda, renkler rahatlatıcıdır. Ayrıca, farklı müzik uygulamaları için her tür görselleştirmeyi de kurabilirsiniz. Her uygulamanın kendi düzeni olduğundan, tüm uygulamalara bir tür müzik dalgası uygulamak zordur. Bazen kullanıcının şarkıyı denemesini zorlaştırır. Ayrıca, bir oyun oynarken veya bir video izlerken, ayarlardan uygulamayı engelleyerek uygulamayı geçici olarak kapatabilirsiniz.


Muviz Edge İndir (MOD, Pro Unlocked)


Bir önceki android uygulama OsmAnd+ APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar