[VIP] Vlog Star MOD APK [v5.8.0]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
[VIP] Vlog Star MOD APK [v5.8.0] 1 [VIP] Vlog Star MOD APK [v5.8.0] 2 [VIP] Vlog Star MOD APK [v5.8.0] 3 [VIP] Vlog Star MOD APK [v5.8.0] 4 [VIP] Vlog Star MOD APK [v5.8.0] 5 [VIP] Vlog Star MOD APK [v5.8.0] 6

[VIP] Vlog Star MOD APK [5.8.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Müzikli ve geçişli en iyi video düzenleyici, video / fotoğraf slayt gösterisi yapmak artık çok kolay


Vlog Star 5.8.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP özelliklerin kilidi açıldı.

Video kaydı o kadar popüler ve yaratıcı ki, yepyeni bir izlenim bırakıyor ve bir şeye veya soruna bakış açımızı değiştiriyor. Örneğin, seyahat destinasyonları, reklamlar veya bir aşk ilişkisi hakkındaki tanıtım videoları, kameraman daha yaratıcı ve canlı hale gelirse her şey harika olurdu. Ancak bu şeyler bir videoyu mükemmel hale getirmek için yeterli değildir ve izleyicinin izleniminin yeni bir düzeye yükseltilmesi için birçok farklı düzenleme sürecinden geçmesi gerekir. Video düzenleme için en uygun uygulamalardan biri Vlog Star'dır ve kullanıcıların videoları profesyonel ve hızlı bir şekilde düzenlemelerine yardımcı olacak birçok harika özellikle birlikte gelir.


Vlog Star v5.8.0 MOD APK


Vlog Star, tüm yaratıcılığı ve kullanıcı hayal gücünü tatmin ettiğinde en şaşırtıcı ve kaliteli video düzenleyicilerden biri olarak derecelendirilir. Uygulamada ayrıca, kullanıcıların bir videoyu tamamlamak için gereken süreyi kısaltmasına yardımcı olan bir düzenleme önerisi de bulunur. Uygulamanın temel yeteneği, videoları birçok farklı şekilde düzenleyebilmesidir ve videodaki bir bölüm, uygulamanın özellikleri sayesinde serbestçe özelleştirilebilir. Uygulamanın tüm özellikleri, video hızı, katmanlar, kırpma, geçiş, birleştirme, metin vb. Gibi birçok farklı kategoride sınıflandırılacaktır. Her kategorinin belirli bir kullanımı olacak ve bunların hayal gücüne ve yaratıcılığına bağlı olarak süresiz olarak genişleyecektir. kullanıcılar.


Vlog Star Premium APK indir 


Vlog Star yalnızca kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her şeyi karşılayabilen profesyonel bir düzenleyiciyle değil, aynı zamanda akıllı, esnek ve kullanışlı bir arayüzle birlikte gelir. Uygulamanın arayüzü, kullanıcıların videolarının daha net görünmesine ve düzenleme sırasında daha fazla alana sahip olmasına yardımcı olmak için koyu renklerle tasarlanmıştır. Ekranın üstünde ve altında, gizlenebilen veya kullanıcı eylemlerine göre görünebilen araç çubukları vardır. Ayrıca, kullanıcıların yeni özelliklere erişmek için kaydırması veya sallaması durumunda uygulamanın arayüzü çok esnektir. Kullanıcı yaratıcılığı sonsuzdur ve uygulama arayüzü, kullanıcıların gerekli araçlara erişmesine veya düzenleme süresini kısaltmasına yardımcı olduğunda benzerdir.


Vlog Star VIP Apk indir


Bu uygulamayı popüler yapan şey, yerleşik özellikleri veya arayüzü değil, yerleşik yapay zekasıdır, çevrimiçi çalışır ve tamamen ücretsizdir. AI özelliği, topluluk standartlarına göre her şeyi otomatikleştirecek veya gereksiz ayrıntıları ortadan kaldıracaktır. Başka bir deyişle, renk, görüntü kalitesi, çözünürlük ve diğer birçok şey gibi şeyler AI tarafından halledilecek ve kullanıcının işini kolaylaştıracak. Elbette AI, videoları sabit hale getirmek veya videoları kullanıcının basit eylemleriyle otomatik olarak birleştirmek gibi birçok yönden de çeşitlidir. Ancak AI, kullanıcının izni olmadan bunları otomatik olarak yapmaz, böylece kullanıcılar videoları manuel olarak düzenleyebilir veya Ai'yi kullanabilir.


Vlog Star Full Apk


Vlog Star, kullanıcıların videoyu daha kolay yönetmelerine yardımcı olacak birçok araçla ve kullanıcıların videoya çıkartma veya emoji eklemelerine yardımcı olacak. Kullanıcılar, videoya eklemek için uygulamanın yerleşik etiketini seçebilir ve videoyu daha etkileyici hale getirmek için resim veya ses ekleyebilir. Videolarınızı daha etkileyici ve öne çıkarmak için ihtiyacınız olan şey, "Vlog Star" beklentilerinizin bile ötesinde hepsine sahip olacak.


Vlog Star İndir (MOD, VIP Kilidi Açıldı)


Bir önceki android uygulama PicsArt Photo Editor APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar