Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8]

Puan: 4.66 (Oylar: 9)
Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] 1 Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] 2 Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] 3 Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] 4 Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] 5 Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] 6

Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] Android için son sürüm ücretsiz indir. Bu multimedya tarayıcısı, film, TV şovları ve Canlı TV izlemenizi ve keyfini çıkarmanızı sağlar.


Watched Premium Lite 1.0.8 AÇIKLAMASI


Talimatlar:

 • Watched APK' yi Kurun ve Başlatmayın!
 • Clone Cloud Pro'yu yükleyin
 • Clone Cloud Pro'yu Başlatın
 • FIRESTICK KULLANICILARI FARE GEÇİŞİNİ AÇAR (GEÇİCİ)
 • + Geçiş ile> WATCHED Lite (onay işareti) öğesini seçin
 • Clone Cloud Pro @ Bottom ile Klonla… öğesini seçin.
 • Şimdi WATCHED Lite'ı Seçin ve Geçişini Kapatın.
 • WATCHED'in Açılmasını Bekle
 • Yönetici Seçin
 • Bundle olarak URL'yi girin huhu.to
 • Sonraki
 • TV modu Ayarlarda
 • Bundan sonra Watched'i her zaman Inside Clone Cloud Pro'dan Başlatın.

Bugün nasıl televizyon izliyorsunuz? Oturma odanızda, aileniz rahat koltukta otururken, yatak odanızda kendi televizyonunuz var diye mi? Artık bunları düşünmeyin Watched MOD APK' yi indirin. Çünkü bu çözümler sizi sınırlamadığında, aşırı harcamaya neden olurlar. IPTV'lerin avantaja sahip olduğu yer burasıdır ve İzlenen bunlardan biridir. Birkaç TV kanalı sunan bir apk. Bu makalenin geri kalanında size biraz daha anlatacağız.


Watched TV 1.0.8 APK


TV izlemek için farklı internet akışlarına erişim sağlayabilen bir apk arayışı, belki de birkaçını denemeye yönlendirdi. Her iki durumda da, bizim için normal görünüyor, ancak Watched'ı arayüzünüze indirmek ve yüklemek için ara verin. Basit bir TV uygulaması değildir, bu nedenle kullanımı internete bağlanmaktan biraz daha fazlasını gerektirir.


Watched TV APK indir


Ancak operasyonunu tartışmadan önce görünümünü detaylandıracağız. Gerçekten de Watched, bildiğimiz birçok TV uygulaması gibi, ancak birkaç nüansla kendini gösteriyor. Anlaşılması kolay arayüzüne ek olarak grup kanalları sunar; kırmızı ve siyah renkleri, gözler için oldukça hoş olan iyi kontrol edilen bir kontrast sunar.


Android için IPTV


Kanallar başlangıçta portre modunda görüntülenir; bu, her seferinde akıllı telefonunuzun konumunu değiştirmenize gerek kalmadan bir kanaldan diğerine geçmenize olanak tanır. Haber kanallarından müzik kanallarına veya sinematografik içeriklerin yayınlanmasına kadar çeşitli içerik türlerini takip edebilirsiniz.


Watched Premium Download [1.0.8]


Sadece neyi takip etmek istediğinize, aynı zamanda arayüzünüzde ne tür bir kanala sahip olmak istediğinize de karar vermelisiniz. Başka bir deyişle, Watched size gerçekten gerekli hiçbir şeyi vermeyecek sonsuz ve sıkıcı bir TV kanalı listesi vermez. Takip etmek istediğiniz TV'lerin linklerini içe aktararak karar veriyorsunuz. Akışları çoğaltarak seçim yapmaktan hoşlananlardan biriyseniz, hafıza kartınızdan uygulamaya takmanız gereken bir paket IPTV sinyali indirmeyi düşünmek iyi olacaktır. Bu basitçe istediğiniz kadar çok TV kanalını yönetebileceğiniz anlamına gelir, bu size bağlıdır.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar