YouTube Premium MOD APK [v16.28.36]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
YouTube Premium MOD APK [v16.28.36] 1 YouTube Premium MOD APK [v16.28.36] 2 YouTube Premium MOD APK [v16.28.36] 3 YouTube Premium MOD APK [v16.28.36] 4 YouTube Premium MOD APK [v16.28.36] 5

YouTube Premium MOD APK [16.28.36] - YouTube Premium Mod APK Son Sürümünü şimdi Android için ücretsiz indirin. Bu profesyonel YouTube aboneliğinde bir dizi farklı özelliği keşfedin.


YouTube Premium 16.28.36 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium kilidi açıldı

Kurulum Talimatları:

  1. microG'yi kurun
  2. YouTube Premium'u kurun
  3. Hesabınızda oturum açın

YouTube Premium, hiç kimsenin, dünyanın dört bir yanına yayılan en popüler video izleme hizmetine ihtiyacı yoktur. Ancak, Android mobil cihazlarda bulunan premium sürümüyle ilgili biraz bilgiye ihtiyacınız olabilir. Android için YouTube Premium'u edinmek, kesinlikle vermekten mutluluk duyacağınız bir karardır.


YouTube Premium v16.28.36 MOD APK


Son zamanlarda, YouTube yayıncısı onu daha çok bir sosyal ağ haline getirmek için etkili bir şekilde çalışıyor. Örneğin, resimlerinizi ve durumunuzu yüklemek, hayatta neler olduğunu paylaşmak için Facebook'u kullanıyorsunuz. YouTube da aynı işleve sahiptir, ancak kullanıcıların yüklemesi gereken içerik videodur. Instagram gibi arama ve keşif işlevleri de vardır. YouTube'un en sevilen ve en zor özelliği, ondan para kazanabilmenizdir. İçeriğiniz yeterince benzersizse ve birçok insanın ilgisini çekiyorsa, ondan çok fazla gelir elde edecektir.


YouTube Premium öğrenci


Böylece YouTube'un ne kadar kullanışlı olduğunu ve insanların onu ne kadar sevdiğini anlıyorsunuz. Genel olarak, her şey ücretsizdir ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ancak bir sosyal ağa ne kadar yaklaşırsanız, diğer birçok sosyal ağda o kadar çok sorun yaşar. İlki reklamdır ve aynı zamanda doğrudan video içeriğine yapışır. Reklamverenler ve içerik oluşturma ile imzalanan videolarda, engellenmesi imkansızdır, ancak videonun etrafına reklamlar eklenir, önlemenin birkaç yolu vardır.


YouTube Premium ücretsiz


YouTube Premium en popüler araçtır. Tipik bir reklam engelleme aracı değildir; bu bir YouTube Uygulaması. Bu, yazılımın mobil cihazınızda kullandığınız YouTube uygulamasının yerini alacağı anlamına gelir. YouTube'u kullanmak istediğinizde, YouTube Premium'i etkinleştireceksiniz; tüm içeriği YouTube'dan sağlanır ve sistem içinden reklamları engeller. Ancak bu aslında Youtube Premium değil, ücretsiz bir mod yazılımıdır. Korsan yazılım kullanmıyorsanız, premium bir YouTube paketi satın alabilirsiniz.


Youtube Premium Ne ise yarar


Ayrıca, YouTube Premium'in bir video arka plan işlevi de vardır. YouTube'da bir şarkı dinlemek istediğiniz gibi (bu, başka bir gezegende çalmadığı anlamına gelir), ekranı açık tutun ve eklemek için başka bir uygulama kullanamazsınız. Bu çok rahatsız edici çünkü sadece müzik dinlemek ve Facebook'ta gezinmek istiyorsanız, bu imkansız görünüyor. Bu Premium sürümü size yardımcı olabilir. Üstelik defalarca tekrarlanan ancak YouTube'a dahil edilmek istemeyen bir şarkıyı dinleyecekseniz videoya yükleyebilirsiniz.


YouTube Premium İndir


Bu sürümün size getirdiği parametreler hakkında biraz konuşun. Bu yazılımı kullanırsanız, VP9'u (veya HDR'yi) rahatça Zorlayabilir veya tam tersini yapabilirsiniz. YouTube'da video izlerken görüntü kalitesini artırmak istiyorsanız bu son derece kullanışlıdır. Videolar daha da geliştirildiği için eğlence saatleriniz heyecan verici olacak. Maksimum Çözünürlüğü Geçersiz Kılma sayesinde. Ayrıca, Youtube temanızı beğeninize göre kolayca özelleştirebilirsiniz. 3 temel mod vardır: Beyaz / Koyu / Siyah.


Youtube Premium internetsiz mi?


Popüler uygulamanın çocuk dostu sürümüne gelince, diğerlerine bölünmüş aynı özellik var - reklamsız videolar. Çocuklarınız, çocuk programını izlerken sizi yanlış yerleştirilmiş bir reklamdan veya kesintiden asla rahatsız etmez. Reklamsız videolar, gerçekten herkesin isteyebileceği en büyük eklemelerden biridir. Ve bu her yaştan kullanıcı için geçerlidir.


Youtube Premium indirin (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android uygulama Netflix APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar