IPTV Pro MOD APK [v6.1.11]

Puan: 4.43 (Oylar: 7)
IPTV Pro MOD APK [v6.1.11] 1 IPTV Pro MOD APK [v6.1.11] 2 IPTV Pro MOD APK [v6.1.11] 3

IPTV Pro MOD APK [6.1.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Android TV, telefon ve tabletlerinizde dilediğiniz programı, kanalı,bein sports maçlarını izleyin.


IPTV Pro 6.1.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Devre dışı bırakılan lisans doğrulamalı tam sürüm;
  2. Çok sayıda kanala sahip oynatma listesi eklendi.

Telefonla televizyon seyretmeleri artık eskisi gibi tuhaf ve sıra dışı bir şey değil. Şimdi bile, insanlar bu özelliği TV izlemekten daha çok kullanmayı seviyor. Basit bir nedenden ötürü, kullanıcıların en sevdikleri programların keyfini çıkarırken mahremiyetini en üst düzeye çıkarır. Geçmişte, ailenizin sadece bir televizyon cihazı varken, herkesin ayrı bir hobisi olduğu için insanlar programı birlikte izlemekte zorlanırdı. Genel olarak, akıllı telefon doğup hakim hale geldiğinden beri, hayattaki eğlence tesislerinin çoğunun yerini almıştır.


IPTV Pro v6.1.11 MOD APK


IPTV Pro, birçok kişi tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır, çünkü dünya çapında yayınlanan radyo kanallarına dayanan muazzam miktarda eğlence sunmaktadır. Hangi ülkede olursanız olun ve dünyanın neresinde olursanız olun, ona erişebilirsiniz. Ayrıca, sadece biraz internet bağlantısı iyidir; kararlı sinyal dalgayı kaybetmez ve TV izlerken olduğu gibi görüntüleri yaymaz ve radyo dalgalarını yakalamalıdır. Daha spesifik olarak, “IPTV Pro” her iki program akışını İnternet servis sağlayıcılarından paralel olarak veya web'deki herhangi bir başka kaynaktan ücretsiz canlı TV kanallarını görüntülemenizi sağlar. Üstelik VLC ile PC'de hala TV izleyenler için “IPTV Pro” en iyi alternatif olarak kabul edilebilir. Tümü performans için en üst düzeye çıkarılmıştır, böylece herhangi bir çaba harcamadan görüntüleyebilirsiniz.


By IPTV APK 2021 indir


Arayüz için de oldukça dikkat çekici ve kullanımı kolaydır. TV kanalları, ızgara, liste veya döşeme görünümüne göre düzenli ve bilimsel olarak düzenlenecek… Siyah metin arka planlı koyu mavi tema, tüm aydınlatma koşullarında kullanıcılar için daha kolay olacak. İyi kontrast ve hassas kullanıcı arayüzü, görüntü tasarımı için büyük bir artıdır. Temel özellikler gösterilecek ve gelişmiş şeyler gizlenecek, ancak her şeyi bulmak zor değil.


By IPTV Pro apk 2021 İndir ücretsiz


IPTV Pro gibi bir medya oynatıcı ile kullanıcıların programı izleyebilmesi için temel fonksiyonlara sahip olması kaçınılmazdır. Bu ücretli bir sürümdür, bu nedenle bakım için biraz para vermelisiniz, ancak isterseniz, tüm premium özellikleri para harcamadan deneyimlemek için apk dosyamızı kullanmaya devam edebilirsiniz. İstemiyorsanız, ücretsiz sürümü kullanmakta sorun yoktur.


iptv pro apk full türkçe indir + kanal listesi android


Kısaca sahip olduğu özellikleri tanıtacağım. Bu uygulama, bugün dünyada bulunan hemen hemen tüm video formatlarını destekler. M3U ve XSPF çalma listeleri bile bunun varsayılan bir özelliğidir. Böylece kullanıcılar hem PC araçlarını değiştirebilir hem de akıllı telefonlarını ve tabletlerini rahatça kullanmaya geçebilirler. UDP proxy, izlemek istediğiniz programların çeşitliliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Cihazınızın çok noktaya yayın akışlarını başka bir şey yüklemenize gerek kalmadan oynatabileceğini söyleyebilirsiniz - hepsi için bir tane.


IPTV Pro Apk indir Full v6.1.7 Türkçe (2021 Güncel) Tam Sürüm


Pro sürümü için daha güçlü özellikler alacağız. İlk olarak, hiç reklam yok. Devam etmekte olan zevk aldığınız her şeyi hatırlayacaktır. Yolu kaydetmediyseniz ve beklenmedik bir şekilde bağlantıyı kaybettiyseniz, izlediğiniz yere otomatik olarak yeniden bağlanacaktır. Aramaya ve gezinmeye zaman harcamaya gerek yok. Otomatik oynatma ve program önerileri her zaman gerekli kabul edilir.


IPTV Pro İndir


Bir önceki android uygulama 1.1.1.1 CloudFlare DNS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar