Netflix v8.10.0 MOD APK

Puan: 3.89 (Oylar: 9)
Netflix v8.10.0 MOD APK 1 Netflix v8.10.0 MOD APK 2 Netflix v8.10.0 MOD APK 3 Netflix v8.10.0 MOD APK 4 Netflix v8.10.0 MOD APK 5 Netflix v8.10.0 MOD APK 6

Netflix, binlerce filmi ve diziyi çevrimiçi olarak ücretsiz izlemenize olanak tanır.

Netflix APK AÇIKLAMASI

Giriş gerektirmeyen eğlence uygulaması. Netflix APK, bir karar ile DVD kiralama şirketi olarak kuruldu. Şirket daha sonra dünyanın çevrimiçi ortama geçişinden yararlanarak yasal çevrimiçi akıştan etkili bir şekilde yararlanan ilk kişiler onlardı.

Netflix'ten önce, bir diziyi çevrimiçi izlemek istiyorsanız, muhtemelen onu ya indirmişsinizdir ya da yasadışı olarak yayınlamışsınızdır. Bu, eğlence endüstrisine milyarlarca dolara mal oluyordu ve buna son vermenin bir yolu olmadığı giderek daha açık hale geliyordu. Cevap? Her ay küçük bir ücret karşılığında yasal hale getirilmiş çevrimiçi akış. Netflix.Netflix'in en iyi özellikleri


Netflix, binlerce filmi ve TV dizisini çevrimiçi olarak ücretsiz izlemenize olanak tanır. Cep telefonunuzda, Smart TV'nizde, dizüstü bilgisayarınızda veya oyun konsolunuzda izleyebilirsiniz. Uygulama sadece diğer büyük ağlardan şovları da içermiyor - Netflix'in kendi ürettiği veya finanse ettiği kendi "Orijinalleri" var.

Eğlence kapasitenizi ciddi şekilde yükseltmek istiyorsanız, Netflix sizin için doğru yoldur. Bu, şu anda Amazon, Disney ve Apple tarafından atlanan yeni bir trend yarattı, ancak bu rakiplerin hiçbiri şu ana kadar Netflix'in uygulamalarında sunduklarına yetişemedi.

İçerik. Netflix içerik olarak kimse eşleşemez. Uygulamada şu anda mevcut olan büyük TV şovlarının çoğu var. Yarışma giderek artan bir şekilde kendi TV dizilerine yatırım yaparken (Mandaloryan düşünün), yine de Netflix'e mum tutmayı umut edemezler. Binlerce destansı dizi, film ve belgesele ulaşmak istiyorsanız, Netflix uygulamasını şimdi indirin.


Netflix v8.10.0 MOD APK Algoritmalar. Netflix, izledikçe siz ve zevkiniz hakkında daha fazla şey öğrenir. Seveceğinizi düşündüğü şovları ve filmleri size önermeye başlayacak. Bilim kurgu izlemeye devam ederseniz, Netflix yeni bilim kurgu sürümleriyle sizi hedef almayı öğrenecektir. Ancak bir kara deliğe düşeceğinizi düşünmeyin - sıkılmamanız için uygulamanın önerdiği dizi ve filmlerde her zaman çok sayıda varyasyon vardır.

Netflix Çocukları. Çocuklarınız varsa, Netflix Kids onlara istedikleri tüm eğlenceyi sunmanın harika bir yoludur. Daha fazla grafik ve şiddet içeren şeyleri filtreleyecek ve uygulamayı çizgi film, anime ve çocuk dostu filmlerle dolduracaktır. Netflix'in keyfini çıkarırken çocuklarınızın herhangi bir kısıtlanmış içeriğe erişemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Orijinaller. Netflix Orijinalleri, uygulamadaki en iyi içeriklerden bazılarıdır - The Witcher, Orange is the New Black ve Altered Carbon gibi şovlar şemsiyenin altındaki daha eleştirmenlerce beğenilen şovlardan bazılarıdır. Yalnızca uygulamada ve prodüksiyonda daha pek çok şeyin keyfini çıkarabileceğiniz birçok harika Netflix Orijinali var.

Gizli kategoriler. Netflix'te standart kategoriler var ve çok daha spesifik olan gizli kategoriler var. Türk Ortaçağ Gerilim Filmlerinden Anime Dedektif Dizisine kadar her şeyi arayabilirsiniz. Bu gizli kategorileri bulmak için, Google'a "Netflix Gizli Kategorileri" yazmanız yeterlidir; tam olarak aradığınız şeyi bulmak için aramak üzere harika kategorilerin tam bir listesini bulacaksınız.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar