VLC Media Player Android [v3.4.3]

Puan: 4.33 (Oylar: 6)
GIF
VLC Media Player Android [v3.4.3] 1 VLC Media Player Android [v3.4.3] 2 VLC Media Player Android [v3.4.3] 3 VLC Media Player Android [v3.4.3] 4 VLC Media Player Android [v3.4.3] 5 VLC Media Player Android [v3.4.3] 6

VLC Media Player Android [3.4.3] - Android TV, telefon ve tabletlerden film dizi gibi birçok aktivasyonu izleyebileceğiniz bir media player eklentisi, son sürümü ücretsiz indirin.VLC Media Player Android 3.4.3 APK AÇIKLAMASIVLC
, şu anda video akışı için kullanılabilen en iyi video oynatıcıdır. Bu uygulama yüz milyonlarca kullanıcının güvenini kazanmıştır, bu nedenle bu uygulamanın kalitesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Pek çok farklı platformda ortaya çıktı ve hepsi kullanıcılardan büyük ilgi gördü. Kullanıcılar bu uygulamaya geldiğinde, kullanıcılar deneyimleyebilmek için en iyisini elde edebilirler. Dolayısıyla, kullanıcılar video oynatmak için bir uygulama arıyorlarsa, bu piyasadaki en iyi uygulama.


VLC Media Player Android v3.4.3 MOD APK


Bu uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden biri, kullanıcıların piyasada bulabilecekleri tüm video formatlarını desteklemesi. Kullanıcıların internette bir video bulması ve oynatmak için bu uygulamayı kullanması gerekir ve video mükemmel şekilde oynatılacaktır. DVD veya ISO gibi bazı popüler formatlardan bahsetmeye gerek yoktur; bunlar destekleyebilecek özel uygulamalardır. Ayrıca, FLV, OGG, OPUS ve hatta WMA-VLC gibi uygulamanın şu anda desteklenmediği ses dosyası formatları da desteklemektedir. Bu uygulama, kullanıcıların en iyi deneyimi yaşamaları için maksimum destek sağlayabilir.


Android TV için VLC Media Player nasıl indirilir


Bir video oynatıcı olmasına rağmen, bu uygulama bu seviye ile sınırlı değil, aynı zamanda daha birçok şeye sahip. Dosya türüne bakılmaksızın, ses dosyası ne olursa olsun, uygulama kullanıcı tarafından desteklenir. Böylece kullanıcılar bu uygulamayı video izlemek için kullanabilir; kullanıcılar uygulamayı ses dosyalarını ve diğer birçok şeyi oynatmak için de kullanabilir. Bu nedenle, kullanıcıların birçok farklı görevi gerçekleştirmek için çok fazla farklı uygulama indirmesi gerekmez. Kullanıcıların ihtiyacı olan tek şey, bu uygulama olan tek bir uygulamadır. Bu, kullanıcılara başka şeyler yapmak için çok fazla alan kazandıracak ve özellik, işi çok daha kolay hale getirecektir.


VLC Player indir - gezginler


Bu uygulama, kullanıcıların cihaz belleğinde depolanan video veya ses dosyalarını açmasına izin vermenin yanı sıra çevrimiçi modda video akışı da sağlar. Örneğin, bir kullanıcı Youtube'da bir video izlemek isterse, kullanıcının mutlaka orada izlemesine gerek yoktur. Kullanıcılar, izlemek istedikleri videoları oynatmak için bunu kullanabilir; bu, kullanıcıların videoları manipüle etmesi için çok uygundur. Şu anda birçoğu var, ancak videolar veya resimler 360 derece çekiliyor, bu nedenle bu uygulama kullanıcılara bu özelliği kullanmaları için verecek. Bu özellik, kullanıcıların videoları veya resimleri olabildiğince genel olarak görüntülemelerine yardımcı olacaktır. Ancak bu özellik yalnızca kullanıcılar 360 derecelik video veya resimlere sahip olduğunda kullanılabilir.


VLC Media Player Ücretsiz indir


Bu uygulama, kullanıcılara videonun veya altyazıların sesini ayarlama olanağı sunacak, böylece kullanıcılar videodan en iyi şekilde keyif alabilecekler. Kullanıcılar, nasıl istediğine bağlı olarak altyazıların boyutunu özelleştirebilir. Ayrıca bu uygulama, kullanıcılara videonun sesini özelleştirmek için profesyonel bir araç da sağlar.


VLC'yi indirin


Dilerseniz bu sayfadan Youtube Vanced Reklamsız APK indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar