Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.5.23]

Puan: 4.29 (Oylar: 7)
Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.5.23] 1 Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.5.23] 2 Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.5.23] 3 Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.5.23] 4 Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.5.23] 5 Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.5.23] 6

Mobizen Ekran Kaydedici Samsung için Pro MOD APK [3.9.5.23] - Android için telefon ekranından video kaydı yapmanızı sağlayan bu harika uygulamanın son sürümünü ücretsiz indirin.


Mobizen Ekran Kaydedici Premium 3.9.5.23 APK AÇIKLAMASI


Şu anda sadece iOS ürün serilerinin telefonlarda yerleşik ekran video kayıt özelliğine sahip olduğu söylenebilir. Bir Android mobil cihaz kullanıyorsanız, ancak oyun ekranınızı veya sosyal ağ sitelerinde bulduğunuz belirli bir videoyu kaydetmek istiyorsanız. Bu ihtiyacı karşılamak için yayıncı MOBIZEN,  kullanıcıların ekran videosu kaydetmesine ve anları kolayca paylaşmasına olanak tanıyan Mobizen Screen Recorder uygulamasını başlattı . Sadece bu da değil, bu uygulama aynı zamanda birçok kişi tarafından da seviliyor çünkü videoları Full HD kalitesinde tek dokunuşla, iOS'tan az olmamak kaydıyla kaydedebiliyor. Birçok güçlü özelliği ve kullanımı kolay olan bu uygulama, kullanıcılar tarafından bugün Android için en iyi ekran kaydetme ve paylaşma aracı olarak derecelendirilmiştir.


Mobizen Ekran Kaydedici Premium v3.9.5.23 MOD APK


Mobizen Ekran Kaydedici, kullanıcıların videoları kaydetmelerine ve köklendirme yapmadan telefon ekranını yakalamalarına olanak tanır. Bu kolaylık sayesinde kullanıcılar, oyunlarını ve oyunlarını telefonda kolayca kaydedebilir ve herkesle paylaşabilir. Ayrıca uygulama, internete bağlanmanıza gerek kalmadan ekranı hızlı bir şekilde kaydetmenize de yardımcı olur. Sadece uygulamayı açarsınız ve telefonda istediğiniz her şeyi çekebilirsiniz. Sadece bu da değil, aynı zamanda telefonun ön kamerası ile ekranı kaydetmenize ve kayıt sırasında kayıt yapmanıza da yardımcı oluyor. Bu olağanüstü yardımcı programla YouTube, Twitch gibi aktivistler… duygularını ve tepkilerini izleyicilerle kolayca yönlendirebilir ve paylaşabilir. Gerçekten kullanışlı, değil mi?


Mobizen Premium APK indir 2023


Telefonunuzdan TV'nize veya bilgisayarınıza bağlanmak için zahmetli kabloları kullanmaktan sıkıldıysanız, şimdi Ekran Yansıtma özelliği uygulamaya entegre edilmiştir. Ve bu özelliğin de uygulamayı çok sevdirmenin bir parçası olduğu söylenebilir. Bu, kablo bağlantısına ihtiyaç duymadan, uyumlu mobil cihazınızdan bilgisayarınıza görüntüleri kolayca kolayca görüntülemenizi sağlayan akıllı bir bağlantı özelliğidir. Bağlantıyı gerçek zamanlı olarak destekler. Uygulama ile sorunsuz bir şekilde oyun oynayabilir ve diğer tüm tam özellikli Android uygulamalarını bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.


Mobizen Ekran Kaydedici Premium Apk indir


Mobizen Ekran Kaydedici - Kaydet, Yakala, Düzenle arasındaki fark “Aynı kategorideki diğer uygulamalar Full HD çözünürlükte kayıt yapabilir. 1440p'ye kadar ulaşılabilen en yüksek kalite, 60 FPS kare hızı ve 12 Mb / sn aktarım hızı. Dahası, kullanıcılar endişelenmeden veya harici bir hafıza kartına video kaydetmek zorunda kalmadan daha uzun süre rahatlıkla video kaydedebilirler. Temiz Kayıt Modunda, uygulama Filigran olmadan ekran kaydını destekler, kullanıcılar benzersiz Giriş ve Çıkış moduyla videolar oluşturabilir. Diğer video düzenleyicilere gerek yoktur çünkü bu uygulamada yerleşik bir dizi düzenleme aracı, kullanıcıların videoları kolayca kesmesine, birleştirmesine, sıkıştırmasına, görüntü eklemesine ve hatta ses değişikliklerini düzenlemesine yardımcı olur. Bu uygulamanın harika olduğunu söylemeliyim!


Mobizen SAMSUNG Premium APK


Ayrıca, ekran videolarınızı daha çekici hale getirmek için, bu uygulama aynı zamanda Facecam aracılığıyla oyun seslerinin ve seslerinin kaydedilmesine de izin verir. Ayrıca video eğitimlerinizi daha kolay anlaşılır ve canlı hale getirir. Bilgisayarınızdaki tüm akıllı telefon bildirimlerinizi gizli ve gizli bir şekilde kolayca alabilirsiniz. Yalnızca tek bir tıklama ile yanıtlamak istediğiniz bildirimleri seçebilirsiniz. Üstelik “sürükle ve bırak” dosya transferi sayesinde, bu güçlü ama kullanımı kolay özellik sayesinde bilgisayarınızdan mobil cihazınıza çok kolay bir şekilde içerik taşıyabilirsiniz. Ve kayıt sırasında ekran görüntüsü almak istiyorsanız, uygulama da bunu çok hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır.


Mobizen SAMSUNG Pro APK


Mobizen Screen Recorder'ın geliştiricileri basit bir uygulamayı hedefler ancak kullanıcılar için en yüksek verimliliği sağlamalıdır. Yani konsol basit, sezgisel bir şekilde tasarlandı, ancak daha az profesyonel değil. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşmak için multimedya dosyalarını aktarmak artık daha kolay. Sadece birkaç dokunuşla bir cihazdan diğerine geçebilirsiniz. Video kaydettikten ve düzenleme bittikten sonra, Twitter, Facebook veya Instagram gibi sosyal ağ sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz .. hızlı ve kolay. Ek olarak, uygulama aynı zamanda çok "dostça" çünkü birçok farklı telefonla ve Android'in birçok sürümüyle uyumlu olabiliyor. “Mobizen Ekran Kaydedici - Kaydet, Yakala, Düzenle” nin öne çıkan özelliklerini ve sizin için çok kullanışlı seçenekleri görebilirsiniz. Elbette bu uygulama sizi ilginç hissettirecek. 


Mobizen Ekran Kaydediciyi İndir (MOD, Premium)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar