Deezer Müzik Premium v6.2.14.1 MOD APK

Puan: 4.00 (Oylar: 5)
Deezer Müzik Premium v6.2.14.1 MOD APK 1 Deezer Müzik Premium v6.2.14.1 MOD APK 2 Deezer Müzik Premium v6.2.14.1 MOD APK 3 Deezer Müzik Premium v6.2.14.1 MOD APK 4 Deezer Müzik Premium v6.2.14.1 MOD APK 5 Deezer Müzik Premium v6.2.14.1 MOD APK 6

Deezer Müzik Premium MOD APK - Deezer, Android kullanıcılarına sevdikleri şarkıları vermeye ve ardından sevebilecekleri şeyleri keşfetmelerine yardımcı olmaya odaklanıyor.


Deezer Müzik Premium AÇIKLAMASI


İçinde bulundurduğu 53 milyon şarkı ve sana özel önerileriyle sevdiğin ve seveceğin tüm şarkıları bu uygulamada bulabilirsin. Sevdiğiniz müziklerden oluşan bir liste oluşturabilirsiniz. Kendi mp3 arşivinizi oluşturabileceğiniz gibi canlı radyo istasyonlarından da her türlü müzik dinleyebilirsiniz. Herhangi bir şarkı, albüm yada türle hangi tarz sevdiğinizi yazın ve size zevkinize göre müzikler önersin. Deezer editörleri tarafından hazırlanan çalma listeleri ile birlikte en popüler şarkıları görebilirsiniz. Size özel hazırlanan çalma listeleri ile yeni şarkıları keşfedebilir ve müziğin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.  


Deezer Müzik İndirme programı
Bu çağda muhtemelen kimse müzik dinlemiyor. Bu eğlence sektörü, bugünlerde piyasaya sürülen tüm şarkıları asla bilemeyeceğiniz noktaya geldi. Herkesin kendi hobisi vardır ve bu türler sürekli olarak yeni şarkılar yayınlamaktadır. Müziği en rahat şekilde dinlemek ve keşfetmek için bir araca ihtiyacınız var. Deezer Müzik Çalar şu anda kullanıcıların bir çok ihtiyacını karşılıyor. Tamamen ücretsiz bir uygulama ile müziğin keyfini çıkarabilirsiniz

Deezer Müzik Çalar oldukça popüler bir uygulamadır, bu nedenle dünyada görünen neredeyse tüm müziğin sahibidir. Temel olarak, aynı zamanda Google'a da bağlanır, ancak Deezer'in size müzik önerme şekli tamamen farklıdır. Dinleme ilerlemenizi takip etmek ve en iyi tavsiyeleri vermek için yeni bir tür motor kullanırlar. Uygulamayı açmanın müziği şekillendirmek için kendine özgü bir yolu vardır, bu nedenle dünya çapında çeşitli kullanıcı deneyimleri yaratır. 
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar