Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK 1 Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK 2 Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK 3 Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK 4 Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK 5

Instagram Mod APK İndir - En son sürüm - Sevdiğiniz şeyleri yayınlamak ve göndermek istiyorsanız Android için ücretsiz! Şimdi insanları, sayfaları ve ünlüleri takip edin ve günlük yaşamlarını görün!


Instagram AÇIKLAMASI


Android için Instagram, popüler sosyal ağın resmi uygulamasıdır. Resmi lansmandan bir süre önce, program beta testindeydi ve sadece iOS kullanıcıları için mevcuttu. 2016 yılında, hizmet tüm mobil platformların kullanıcıları tarafından kullanılabilir ve kullanıcı sayısı şimdiden 500 milyonu aştı.

Mod Özellikleri:


Herhangi bir resmi veya videoyu indirebilirsiniz.
Gönderiyi diğer uygulamalarla paylaşabilirsiniz.
Not: Yalnızca FaceBook hesabıyla oturum açın, cihazınızda FaceBook uygulamasını kapatın

Instagram nasıl kullanılır?


Buradaki fikir, ziyaretçiler arasında anında fotoğraf içeriği alışverişi yapmaktır. Bu sosyal ağda bir hesap oluşturmak için, uygulamayı cihazınıza yüklemeniz ve hesabınızı etkinleştirmek için birkaç basit adım atmanız yeterlidir. Instagram'ın temel özelliklerinden biri, anında fotoğraf işleme için çok çeşitli filtrelerdir. Koleksiyonları yeni ilginç öğelerle sürekli güncellenir.

Programın arayüzü birkaç kez tamamen yeniden tasarlandı ve inceleme yazılırken açık renklerde çok özlü bir görünüm kazandı. Ana sayfada, kullanıcı ilgi alanlarına dayalı öneriler ve bir yayın akışı bulunur. Alt kısımda ana kategoriler için temiz bir gezinme çubuğu var: arama, galeri, abonelikler ve profil sayfası.

* Profil tablonuzda saklamak istediğiniz fotoğrafları ve videoları yayınlayın. Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyin ve birden çok klibi tek bir videoda birleştirin.
* Feed'inizde takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarına ve videolarına göz atın. Beğeniler ve yorumlarla önemsediğiniz gönderilerle etkileşim kurun.
* Hikayenize birden fazla fotoğraf ve video (istediğiniz kadar!) Paylaşın. Metin, çizim araçları ve diğer yaratıcı efektlerle onlara hayat verin. 24 saat sonra kaybolurlar ve profil tablonuzda veya akışta görünmezler.
* Arkadaşlarınızla anında bağlantı kurmak için canlı yayına girin. Bir arkadaşınızla canlı yayına geçmeyi ve işiniz bittiğinde hikayenizin tekrarını paylaşmayı deneyin.
* Direct ile arkadaşlarınıza özel mesaj gönderin. Onlara kaybolan fotoğrafları ve videoları gönderin ve Instagram'da gördüğünüz içeriği paylaşın.
* Feed'inizin üst kısmındaki bir barda takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini ve canlı videolarını izleyin.
* Keşfet sekmesinde beğenebileceğiniz fotoğrafları, videoları ve hikayeleri keşfedin ve yeni hesapları takip edin.

Herhangi bir filtreyi uygulamak veya diğer görüntü parametrelerini değiştirmek için, onu Galeri menüsünden açmanız ve İleri düğmesini tıklamanız gerekir, ardından pencerenin en altında iki yeni sekme görünecektir - filtreleyin ve değiştirin. İlki bir dizi filtre içerir, ikincisi parlaklık, kontrast, doygunluk, ayrıntı ve diğer seçenekler için ayarları içerir. Genel olarak Instagram, harika bir fotoğraf düzenleme aracı ve fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla paylaşabileceğiniz ve paylaşmanız gereken mükemmel bir sosyal ağdır.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar