Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK

Puan: 4.20 (Oylar: 5)
Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK 1 Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK 2 Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK 3 Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK 4 Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK 5 Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK 6

Spotify Premium MOD APK [8.5.85.894] Avucunuzun içinde milyonlarca şarkıyı elde etmek için Spotify Premium Mod APK - son sürüm - indirin. Oynatma listelerinin, radyonun ve akıllı önerilerin keyfini çıkarın.

Spotify Premium 8.5.85.894 APK AÇIKLAMASI


Mod Özellikleri:


Kilitli Olmayan Spotify Connect
Sınırsız Karıştırma
320 kb / sn müzik dinleyin
Kilitli olmayan tekrar modu
Sevdiğin herhangi bir şarkıyı dinle
Aramayı etkinleştir
Reklamsız


Tüm dünyanın müziğini elinize alın. On milyonlarca şarkının, ayrıca ruh halinize uygun özenle seçilmiş binlerce çalma listesinin ve sizi bilgilendirip eğlendirmek için binlerce podcast'in kilidini açmak için Spotify Premium mod APK'sini şimdi indirin.

Spotify, müzik akışı uygulamalarının tartışmasız kralıdır. Apple Music ve diğerleri bu alana girmeye çalışırken Spotify en iyi uygulama olmaya devam ediyor. Basit gerçek şu ki, onlarca yıllık kullanıcı verileri ve hizmetlerinde sürekli iyileştirmeler, şimdi mükemmel müzik akışı çözümü olan şeyle sonuçlandı.

Spotify, 2006 yılında İsveç'te kuruldu ve o zamandan beri dünyanın en popüler müzik akışı hizmeti haline geldi. Çevrimiçi olarak yasadışı olarak müzik indirmenin müzik endüstrisini ezdiği bir dönemde, Spotify hem uygun fiyatlı hem de yasa dışı olarak indirmekten daha uygun bir çözüm sundu. 
 

Müzik akışının kralı


Spotify, dinleme alışkanlıklarınız hakkında ayrıntılı analizler, her yıl sizin için bir çalma listesinde sizin için düzenlenmiş en sevdiğiniz şarkılarla ve tekrar ziyaret etmeniz için orada çeşitli eğlenceli şarkı koleksiyonlarıyla sağlar. En sevdiğiniz eski şarkıların, yakın zamanda hareket halindeyken dinlediğiniz şarkıların veya yıllar içinde geri gelmeye devam ettiğiniz nadir parçaların keyfini tek bir kullanışlı yerde çıkarabilirsiniz .

Uygulama minimalisttir. Bununla birlikte, sizin için tüm gerekli bilgileri açık ve öz bir biçimde sunmayı başarır. Şarkının veya sanatçının adını bilmeseniz bile, dinlemek istediğiniz her şeyi bulmak kolaydır.

Spotify, müzik keşfini hizmetinin önemli bir unsuru haline getiriyor. Bir albümü veya şarkı listesini dinlemeyi bitirdiğinizde, bu parçalara göre otomatik olarak bir radyo oturumu başlatırsınız. Bu, muhtemelen seveceğiniz benzer şarkıları bulmanın basit bir yoludur. Onları daha sonrası için kaydetmek istiyorsanız, o zaman onları bir çalma listesine bir viyola eklemeniz yeterli, onlar sonsuza kadar sizindir.


Müziğiniz, her zaman, her yerde


Deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için Spotify Premium mod APK'sini indirmek isteyeceksiniz. Spotify Premium APK ile sınırsız atlama ve Spotify’ın 40 milyon şarkı kitaplığının tamamının mümkün olan en yüksek ses kalitesiyle keyfini çıkarma olanağına sahip reklamsız bir deneyim elde edersiniz.

Çevrimdışı 10.000 şarkı: Spotify Premium APK, çevrimdışı olarak 10.000'e kadar şarkıyı indirmenize izin verir, bu da en sevdiğiniz şarkıları bir daha asla bırakmayacağınız anlamına gelir. Bu, uçmak, seyahat etmek ve hatta dışarıdayken mobil veriyi korumak için idealdir.

Kişiselleştirilmiş veriler: Spotify, 2019'un sonunda "On Yıl İncelemede" yayınladığında, Apple Music kullanıcıları sosyal medyada, hizmetleri yerine Spotify'ı tercih etmeyi dilediklerini paylaşmaya başladı. Yıllar boyunca Spotify'ın kullanıcılarının dinleme alışkanlıklarıyla ilgili topladığı veri miktarı, onları tüm favori şarkılarınızı ve yıllar içinde takip ettiğiniz trendleri gösteren inanılmaz çalma listeleri sunabilmelerine yol açtı. Başka hiçbir müzik akışı hizmeti bununla kıyaslanamaz.

Yüksek ses kalitesi: Spotify Premium apk, ücretsiz sürümden daha yüksek bir müzik kalitesi sunar. Biraz farklı olsa da, genellikle Apple Music ile aynı düzeyde olduğu kabul edilir. Uygulamayı kullanırken tüm müziğinizin keyfini inanılmaz ses kalitesinde çıkarabilirsiniz.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar