Spotify Müzik Premium MOD APK [v8.7.4.1056]

Puan: 4.43 (Oylar: 7)
Spotify Müzik Premium MOD APK [v8.7.4.1056] 1 Spotify Müzik Premium MOD APK [v8.7.4.1056] 2 Spotify Müzik Premium MOD APK [v8.7.4.1056] 3 Spotify Müzik Premium MOD APK [v8.7.4.1056] 4 Spotify Müzik Premium MOD APK [v8.7.4.1056] 5 Spotify Müzik Premium MOD APK [v8.7.4.1056] 6

Spotify Müzik Premium MOD APK [8.7.4.1056] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Özgürce müzik dinlemek istiyorsan bu uygulama tam sana göre.


Spotify Müzik Premium 8.7.4.1056 APK AÇIKLAMASI


Kurulum Rehberi:

 1. Önce orijinal sürümü silin, ardından apk dosyasını indirin ve kurun.
 2. Uygulamaya yeni bir hesap kaydedemiyorsanız, lütfen bir bilgisayar tarayıcısıyla kaydolun
 3. Bu Sürüm her cihazda (armv7, arm64, x86…) mükemmel çalışıyor, sorunlar düzeltildi

MOD Özellikleri:

 1. • Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı;
 2. • Kilidi Açılmış Pevious Track;
 3. • Kilitli Değil FWD / BWD Arama
 4. • Kilidi Açılmış / Herhangi Bir Şarkı ve Albüm Seçebilme • Kilidi
 5. • Açılmış Bir Kez / Tümünü Tekrarla;
 6. • Kilidi Açılmış Karıştırma;
 7. • Kilidi Açılmış Çok Yüksek Ses (Görsel, Devam Eden Çalışma);
 8. • Engelli Zorla Karışık;
 9. • Kilitli Olmayan Spotify Connect (Premium Bypass);
 10. • Kilitli Olmayan İsteğe Bağlı Paylaşım;
 11. • Kilitsiz Kanvas Paylaşımı;
 12. • Kilitlenmemiş Ses Özelliği;
 13. • Kilitsiz Ses Kontrolü;
 14. • Kilidi Açılmış Hareketli Kalp;
 15. • Kilitsiz Şarkı Sözü Paylaşımı (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır);
 16. • Kilitlenmemiş Hikayeler;
 17. • Kilidi Açılmış Eşlik Etme (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır);
 18. • Kilidi Açılmış Kullanıcı Oynatma Listesi Ek Açıklaması (Yeni Özellik);
 19. • Kilitlenmemiş Follow Feed;
 20. • Kilitsiz İçerik Modu;
 21. • Kilitlenmemiş Tam Ekran Hikayeler;
 22. • Kilitli Facebook Girişi;
 23. • Devre Dışı Bırakılmış Sesli Reklamlar;
 24. • Devre Dışı Bırakılmış Video Reklamlar;
 25. • Devre Dışı Bırakılmış Görsel Reklamlar;
 26. • Devre Dışı Bırakılmış Üçüncü Taraf Reklamları;
 27. • Diller: Tüm Diller;
 28. • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86;
 29. • Ekran DPI'leri: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 30. • Orijinal paket imzası değiştirildi.

Not: Bazı sunucu tarafı özellikler ücretli abonelik gerektirir.


Spotify Müzik Premium MOD APK


Spotify Premium, Antik Çağdan Modern Yaşama insan hayatında birçok kez yaşıyor. Antik çağda insanlar tanrılar ile iletişim kurmak için şarkıları kullanırlar ve bundan sonra, yüksek baskın sınıflar aynı şekilde insanlara mesajı geri verirler. Enstrüman ve vokalist tarafından yapılan müziğin toplumda her zaman önemli olmasının nedeni budur. Modern yaşamda müzik eskisi gibi olmazsa olmaz değildir, ancak diğerlerinden daha genişlemiştir. Hepimizin bildiği gibi şarkılar gün geçtikçe birçok sanatçı tarafından varyasyonlu müzik türünde yayınlanıyor. Çok fazla insana ve sanatçıya hayranlarına yakışıyor.


Spotify Premium APK Son Sürüm


Gün boyu müzik dinleyen bazı insanlar var ve bunları herhangi bir zamanda bırakabilirler. Ve bu nedenle, o müzik endüstrisindeki üreticilerin yapacak çok işi var. Her şeyden önce, teknolojideki yapımcı, her yıl, hatta her ay müzik dinlemek için birçok cihazı piyasaya sürmenin avantajlarını kullanıyor. Ve böylece şarkıcı ve şirketleri, şarkıların niteliklerini ve ritmi korumak zorunda oldukları zorunlu koşulla mümkün olduğu kadar çok şarkı vermek için en iyisini yapmaya çalışırlar.


Spotify Premium ücretsiz


Dinleyici açısından şarkının nitelikleri oldukça önemlidir, ancak düzenli bir dinleyici için daha önemli olan, şarkıları tek bir yerde tutmak için yapılan bir uygulamadır. Çünkü sevdikleri şarkıyı dinlemek istediklerinde internette arayıp tekrar tekrar dinlemek istemiyorlar. Müzik uygulamasının tarihinde, insanların ihtiyacını en iyi karşılayan pek çok yapım vardır. Ama zaman uçuyor ve onlar yaşlanıyor ve yaşlanıyor ve insanlar her seferinde değişmeye devam ediyor. Kullanımı daha rahat ve kontrolü daha uygun bir şey istiyorlar.


Spotify Premium apk 2022


Böylelikle Modern Yaşamda insanlar Spotify'ı en çok seviyor ve her müzik dinlerken kullanıyor. Bu uygulama, uygulamanın en iyi durumda çalışmasını sağlamak için bu parayı kullanmak zorunda olduklarını belirtir. Web sitemizde, ücretsiz kullanım için açabileceğiniz bazı avantajlarımız var. Web sitemizde, üreticinin kullanıcının para ödemesini zorunlu kılan işlevler tamamen ücretsizdir. Moddroid.com size şu anda mevcut olan en iyi sürümü göstermek istiyor.


Spotify Premium Apk indir


Öncelikle müziğinizi ve hatta şarkılarınızı hafıza alanında tutan bir müzik uygulamasıdır. Ayrıca, bunun temel işlevi şarkılarınızın anlaşılır bir sırayla düzenlenmesidir. En yüksek sınıflandırma albümle ilgilidir ve alt sınıflar şarkılar hakkındadır, ancak her zaman önce alfabe sırasıdır. Tarihlerde, sanatçı adlarında, nazik müziklerde ve birçok şekilde istediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz. Spotify bir bilgisayar tarayıcısında kullanılmadan önce, ancak bugün üreticisi yeni piyasaya sürdüğü mobil sürümü herkes için daha uygun hale getiriyor. Google Play bilgilerinde, Spotify'ın tüm sunucular için kendi 100 milyon indirmesi olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca her şeyi indirmenize izin veren diğer tüm web siteleri daha önemli bir sayı bulabilir belki 1 milyara ulaşabilir. İstatistiklerin sayısı, herkese o uygulamanın yaygın seviyesini gösterir.


Spotify Premium Apk müzik İNDİRME


Öte yandan, Spotify size tüm sanatçıları, albümleri ve hatta çevrimiçi şarkıları dinleyebileceğiniz bir kartpostal setinin haklarını veriyor. Kullanıcı canlı radyoyu rahatlıkla dinleyebilir ve müzik dünyasını keşfetmek istediğinizde bunu yapabilirsiniz. Ana sayfada hazır olan albümleri kullanarak, müzik zevklerinize uygun olanları hızlıca seçebilirsiniz. İlk olarak, bu akıllı bir araçtır, bu nedenle tarayıcısında yaptığınız tüm aramaları okuyacak ve değerli öneriler sunacaktır. Ayrıca, şarkılar eski veya diğer arama motorlarında bulunması zor, YouTube ve Google mevcuttur. Dahası, aynı tarzdaki şarkılar, dinleyicilerin kolayca bulup keyfini çıkarabilmesi için bir kategoride düzenlenmiştir.


Spotify çevrimdışı dinleme Apk


Karışık modu, tıklayıp şarkıyı müzik çalarda serbestçe çalmasına izin verdiğinizde Spotify'da yerleşik ilginç bir araçtır. Bazen müzik zevkinize uymayan şarkılar olur, ancak bazen başka hiçbir araçta bulamayacağınız son derece tatmin edici şarkılar da bulur. Ayrıca, kullanıcının mevcut duygularına uyan müzik listeleri de var. Genel olarak, ihtiyacınız olan tek şey Spotify'da bulunan en büyük, en eksiksiz ve en kullanışlı müzik toplama aracıdır.


Spotify premium apk DAYI


Paranızı müzik araçları satın almak için kullanmak istemiyorsanız, yine de en iyi şarkı kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak kilidi açıldığında, tüm müziklerinizi ve çalma listelerinizi telefonunuzdan herhangi bir cihazda tabletinize ve PC'nize senkronize etmekle aynı avantajlara sahip olursunuz. En popüler olanı, şarkının en yüksek kalitesine sahip müzik indirme modudur. Elbette, her şey ücretsizdir çünkü bu hesabı korumak için aylık ödeme yapmanız gerekir.


Spotify Full Apk


Spotify'ın üreticisi, telif hakkıyla korunan ürünlerini satın almak ve sunucularına yüklemek için pek çok farklı müzik üreticisiyle ortaklık kurdu; böylece, hesabını kaydettiler ve parayı korumak için kullandıklarında kullanıcıları hemen kapanabilir. Bu sürümde elbette reklam yok - çevrimiçi bir uygulamayla para kazanmanın en popüler yollarından biri. Ayrıca herhangi bir bağlayıcı şart da sağlamaz; bu, kullanmak istemiyorsanız parayı feshetmekte özgür olacağınız anlamına gelir.


Spotify Müzik İndir (MOD, Premium)


Bir önceki android uygulama Shazam Encore APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar