OS14 Launcher Prime Hileli MOD APK [v4.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
OS14 Launcher Prime Hileli MOD APK [v4.0.1] 1 OS14 Launcher Prime Hileli MOD APK [v4.0.1] 2 OS14 Launcher Prime Hileli MOD APK [v4.0.1] 3 OS14 Launcher Prime Hileli MOD APK [v4.0.1] 4 OS14 Launcher Prime Hileli MOD APK [v4.0.1] 5 OS14 Launcher Prime Hileli MOD APK [v4.0.1] 6

OS14 Launcher Prime Hileli MOD APK [4.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cihazınızı düzenlemenize yardımcı olacak şaşırtıcı derecede tasarlanmış bir IOS arayüzü ve özellikler sunar.


OS14 Launcher 4.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Prime Kilitler Açık

OS14 Launcher, etkileyici bir IOS arayüzü getiren ve cihazı kullanırken daha fazla işlem ekleyen birçok kullanışlı başlatıcı özelliğine sahiptir. Bunları başka bir konuma taşımak veya uygun bir klasör oluşturmak için birden fazla uygulama seçebilirsiniz. Aynı zamanda, kullanmak için temaların kilidini açmak kolaydır ve uygulama, simge paketleriyle iyi uyumludur.


OS14 Launcher v4.0.1 MOD APK


Birçok kişi, benzersiz tasarımları ile iOS arayüzünden her zaman etkilenmiştir, bu nedenle OS14 Launcher, cihazınızın bu arayüzü kullanmasına yardımcı olacaktır. Cihazınızla ilgili öğeleri yeniden düzenleyebilir ve deneyiminizi değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda, bir başlatıcının yapabileceği pek çok şey vardır ve deneyiminizin her zaman garantili olduğundan emin olun. Elbette bu uygulama size birçok ilginç nokta getirecektir.


OS14 Launcher Prime Apk indir


OS14 Launcher'ın yapabileceği ilk özellik, arayüzünüzle ilgili bazı parametreleri ayarlamaktır. Izgara boyutu, simge boyutu, yazı tipi seçenekleri ve daha birçok faktör gibi parametrelerden bahsedilebilir. Sonuç olarak, uygulamayı etkinleştirirken tamamen özelleştirilebilir ve varsayılandan daha sezgisel bir arayüze sahip olacaksınız. Ayrıca uygulama, cihazı ne zaman kullandığınıza bağlı olarak göz koruma modunu ve renk modlarını da destekler.


OS14 Launcher Full Apk


OS14 Launcher'ı kullanırken dikkate değer bir özellik, aynı anda birden fazla uygulamayı seçmektir. Bu çoklu uygulama seçimi, uygulamaları olması gereken yerde ve doğru sırada düzenlerken uygulamanın arayüzünü optimize etmede tamamen yardımcı olur. Aynı zamanda birçok uygulamayı başka bir sayfaya götürebilir ve tek bir klasörde gruplayabilirsiniz. Böylece cihazlarınızı hızlı bir şekilde yeniden organize edebileceksiniz.


OS14 Launcher Premium Apk


OS14 Launcher ile cihazınızın görünümünü ve verdiği hissi yeniden tasarladıktan sonra, bu uygulamanın sunduğu değerli özellikleri deneyimlemeye başlayabileceksiniz. Yeni bir sayfaya kaydırdığınızda uygulamada çeşitli eylemler gerçekleştirebilir ve geçiş efektleri ayarlayabilirsiniz. 


OS14 Launcher Apk indir


Aynı zamanda kontrol merkezi ve bildirim merkezini ayarlara gitmeden farklı kaydırmalar ile etkinleştirebilirsiniz. Dolayısıyla bu, kullanıcıların cihazı kullanmayı daha rahat hale getirmek için yararlanabilecekleri bir özelliktir.


OS14 Launcher indir (MOD, Prime Unlocked)


Bir önceki android uygulama BeSoccer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar