Auto Clicker Automatic tap PRO Hileli MOD APK [v1.6.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Auto Clicker Automatic tap PRO Hileli MOD APK [v1.6.5] 1 Auto Clicker Automatic tap PRO Hileli MOD APK [v1.6.5] 2 Auto Clicker Automatic tap PRO Hileli MOD APK [v1.6.5] 3 Auto Clicker Automatic tap PRO Hileli MOD APK [v1.6.5] 4 Auto Clicker Automatic tap PRO Hileli MOD APK [v1.6.5] 5 Auto Clicker Automatic tap PRO Hileli MOD APK [v1.6.5] 6 Auto Clicker Automatic tap PRO Hileli MOD APK [v1.6.5] 7

Auto Clicker Automatic tap PRO Hileli MOD APK [1.6.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uygulamanın kolay kullanımlı arayüzüne erişecek ve farklı zaman aralıklarında istediğiniz lokasyonlara otomatik tıklamalar kuracaksınız.


Auto Clicker Automatic tap 1.6.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Profesyonel Özelliğin Kilidini Açma.
 2. Tüm Gereksiz Menü Öğeleri Beğenileri Kaldır:
 3. Yardım, Gizlilik Politikası, Daha Fazla Uygulama, Hakkında, Çeviri Uygulaması.
 4. Reklamlar Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı.
 5. Reklamlarla İlgili Etkinlik ve Kod Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı.
 6. Reklamlarla İlgili Düzenler Görünürlüğü Kaldı.
 7. Analytics / Crashlytics Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı.
 8. Alıcılar ve Hizmetler Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı.
 9. Google Play Store Yükleme Paketi Kontrolü Devre Dışı Bırak.
 10. Uygulama İçi Faturalandırma Hizmeti Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı.
 11. Play Hizmetleri, Aktarım, Firebase Özellikleri Kaldırıldı.
 12. Tüm Gereksiz Çöp Klasörleri ve Dosyaları Kaldırıldı.
 13. Optimize Edilmiş PNG'yi 178 Kb'ye Kaydet.
 14. Yeniden Sıkıştırılmış Classes.dex ve Kitaplık.
 15. Optimize Edilmiş Grafikler / Zipalign.
 16. Kaldırılan Hata Ayıklama Bilgileri (Kaynak, Satır, Param, Prolog, Yerel)

Auto Clicker Automatic tap, kullanıcının serbestçe seçebileceği bir zaman aralığında otomatik tıklamalar gerçekleştiren, anlaşılması kolay bir özellik sağlar. Sıfır veya sabit zamanlı işlemler veya döngü sayma işlemleri olabilir. Ayrıca farklı tıklama modlarında çevreler bulabilir ve onları tıklamak istediğiniz yerlere getirebilirsiniz. Reklamları kaldırdığınızda kesinlikle deneyim garanti edilecektir.


Auto Clicker Automatic tap v1.6.5 MOD APK


Sürekli olarak ekrana tıklama görevini sık sık yapan ve sıkılan biriyseniz, o zaman mükemmel bir yardım çözümü olarak Auto Clicker'ı seçmelisiniz. Özellikle, tıklamanın siz yokken otomatik olarak yapılması için çeşitli özellikler ayarlamanıza olanak tanır. Başka şeyler de yapabileceksiniz ama tıklama ile ilgili meşgul şeyler hala yapılıyor ve birçok farklı uygulaması var.


Auto Clicker Premium Hilesi


Otomatik Tıklama özelliğinde ustalaştığınızda, uygulamanın içine girip öğelerini öğrenebileceksiniz. Spesifik olarak, üç farklı öğeyi kolayca görebilirsiniz ve her öğenin göz ardı edemeyeceğiniz bir özelliği vardır. Öğrenmek için çok fazla zaman harcamadan bu öğelerin her birinin özelliklerini öğrenebilirsiniz. Böylece, bir hedefi sürekli olarak vurmanıza yardımcı olan tek bir hedef modu olan ilk öğeye geleceksiniz.


Auto Clicker PRO Apk indir


Otomatik Tıklayıcı'nın tek hedef modu bölümünde, bilgileri ve bu özelliğin nasıl etkinleştirileceğini hızlı bir şekilde göreceksiniz. Özellikle, başarıyla etkinleştirdikten sonra bir daire göreceksiniz ve onu istediğiniz konuma sürükleyebilirsiniz. Konumu gösteren daire otomatik olarak tıklanacak ve çoklu hedef moduna geçtiğinizde sayıları artacaktır. Ayrıca çalışma süresi ayarını da ihmal etmemelisiniz.


Auto Clicker Apk Hile


Auto Clicker'ı kullanırken ihtiyaçlarınızı karşıladığı için çalışma süresinin ayarlanması gereklidir. Özellikle, tıklama özelliğinin ne zaman etkin olduğunu ve üç seçeneğe sahip olduğunuzu göreceksiniz: bilinmiyor, belirli bir süre için ve döngü sayısına göre. Ayrıca iki tıklama arasındaki zaman aralığına da dikkat etmeniz gerekiyor ve bu kullanım amacınıza göre değişiyor. Örneğin, bazı boşta oyunlar, saldırı gerçekleştirmek için art arda basmanızı gerektirir.


Auto Clicker Premium Apk indir


Bu uygulamanın deneyiminden şüphesiz etkileneceksiniz ve uygulamayı kurmayı düşünmeden önce ilgili bazı bilgileri bilmelisiniz. Spesifik olarak, uygulama yalnızca 7.0 ve üzeri işletim sistemlerini destekler ve bu, uygulamanın işlevselliğinin daha düşük işletim sistemleriyle sınırlı olabileceğinden kaynaklanır. Ayrıca, uygulamanın çalışması bazen tıklamanın sürekli olarak gerçekleşmesi için kararlılık gerektirir ve kararlı çalışan bir cihaz gerektirir.


Auto Clicker Automatic tap apk eski sürüm


Otomatik tıklamanın diğer ara adımlardan geçmesi gerekmez; başka bir deyişle, uygulamanın sunduğu tüm özellikleri deneyimlemek için uygulamayı yüklemeniz gerekir. Uygulama, kullanıcıların uygulamayı kullanmak için köklenmesi gerekmediğini iddia ediyor ve bu da kullanıcıların seveceği bir şey. Bazen cihazlarında karmaşık ve tehlikeli yöntemler denemek istemezler ve basit bir deneyim isterler.


Auto Clicker Automatic tap Apk 1.5 0


Uygulamanın kullanımı sırasında şüphesiz uygulamanın basit ve etkili özelliklerinden tam olarak yararlanabileceksiniz; kesinlikle, görünen reklamları görebileceksiniz. Bu nedenle, deneyiminizin çok fazla sorun olmamasını sağlamak için, uygulamanın son bölümünü seçtiğinizde oturumu yükseltebilirsiniz. Bu can sıkıcı reklamlar birkaç saniye sonra kaybolacak ve mükemmel deneyiminizi geri getirecektir.


Auto Clicker Automatic tap indir (MOD, PRO Hilesi)


Bir önceki android uygulama Speak and Translate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar