Speak and Translate Premium Hileli MOD APK [v7.0.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Speak and Translate Premium Hileli MOD APK [v7.0.8] 1 Speak and Translate Premium Hileli MOD APK [v7.0.8] 2 Speak and Translate Premium Hileli MOD APK [v7.0.8] 3 Speak and Translate Premium Hileli MOD APK [v7.0.8] 4 Speak and Translate Premium Hileli MOD APK [v7.0.8] 5 Speak and Translate Premium Hileli MOD APK [v7.0.8] 6

Speak and Translate Premium Hileli MOD APK [7.0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer birçok çeviri modunu destekler ve 100'den fazla dilde iyi çalışır.


Speak and Translate 7.0.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium Hilesi. Kilitler Açık

Speak and Translate, kullanışlı sesli çeviri özellikleri sunar ve bir kişiyle sohbet etmeyi kolaylaştırır. Uygulama ayrıca birçok farklı durumda sesten metne ve metinden metne gibi bazı çeviri modlarını da destekler. Aynı zamanda, çevrilecek resimlerdeki metinleri tanıyabildiğinizde OCR özelliği iyi çalışır ve ardından aldığınız metinle birçok şey yapabilirsiniz.


Speak and Translate v7.0.8 MOD APK


Belirli bir yere giderseniz ve oradaki dili bilmiyorsanız, başka bir kişiden konuşma çevirisi yapmak için Speak and Translate'i kullanabilirsiniz. Kullanılacak tam olarak iki dil seçeceksiniz ve ardından uygulamanın tanıma sürecini başlatmak için mikrofon simgesine tıklayın. Oradan tercüme edilmiş bilgiler alacak ve diğer kişinin ne dediğini anlayacaksınız. Oradan tercüman görevi görür.


Speak and Translate PRO APK Full


Speak and Translate'in sahip olduğu ilk uygulama, konuşmayı çevirmenin kolay olması ve kullanılan dilin her iki tarafında iki mikrodan görebilmenizdir. Çevirinin doğru şekilde gerçekleşmesi için doğru dili seçmeniz gerekecektir. Aynı zamanda karşınızdaki kişinin dilini bilmeseniz de onunla daha doğal iletişim kurmanıza da yardımcı olur. Bir yere seyahat ettiğinizde ve bilgiye ihtiyacınız olduğunda kesinlikle alakalı olacaktır.


Speak and Translate Premium Hilesi


Bazı durumlarda, kullanıcılar çevirmek için Speak and Translate'e metin girmeyi tercih edeceklerdir ve bu işlem tamamen hızlı bir şekilde yapılabilir. Ayrıca, belirli durumlarda rahatlık sağlamak için metinden metne ve sesten metne olmak üzere iki mod arasında esnek bir şekilde geçiş yapabileceksiniz. Ayrıca, uygulama metinlerinizi tamamen çevirdiğinde, ihtiyaçlarınıza göre onlarla çok şey yapabilirsiniz.


Speak and Translate Pro Hilesi


Yukarıdaki kullanışlı özelliklerin yanı sıra, Speak and Translate'in OCR özelliğini bulabilir ve görüntüdeki bilgileri çevirmek için kullanabilirsiniz. Seyahat posterlerinde gördüklerinizi uygulamanın kamerasıyla çektikten sonra kolayca tercüme edebilirsiniz. Bu nedenle kullanıcılar, karşılaşacakları durumlarda farklı çeviri modlarının değerli özelliklerine kolayca erişebilirler.


Speak and Translate Apk Hile


Uygulama, özgürce seçebileceğiniz ve birçok farklı amaç için kullanabileceğiniz 100'den fazla dili desteklemektedir. Aynı zamanda, bu diller özgürce kullanabileceğiniz farklı çeviri modlarıyla dolu olduğundan, işler daha da etkileyici hale geliyor. Böylece bilmediğiniz bir yere ya da ülkeye geldiğinizde dil engeli giderek azalacak ve otel bulmak gibi istediğiniz yere ulaşımda çok fazla sorun yaşamayacaksınız.


Speak and Translate Apk indir


Bazı metin çevirileri yaptığınızda ve sonuçları aldığınızda, uygulamanın sunduğu bazı kullanışlı özellik düğmelerini kesinlikle bulabileceksiniz. Özellikle, önemli olduğunu düşündüğünüz çevirileri daha sonra gözden geçirmek üzere belge pasajları olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz ve yabancılarla mesajlaşmak uygundur. Aynı zamanda uygulama diğer bazı uygulamalarla da stabil bir şekilde çalışmaktadır.


Speak and Translate indir (MOD, Premium / PRO Hilesi)


Bir önceki android oyun Draw Castle War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar