Scanner Radio Pro Full MOD APK [v6.15.6.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Scanner Radio Pro Full MOD APK [v6.15.6.2] 1 Scanner Radio Pro Full MOD APK [v6.15.6.2] 2 Scanner Radio Pro Full MOD APK [v6.15.6.2] 3 Scanner Radio Pro Full MOD APK [v6.15.6.2] 4 Scanner Radio Pro Full MOD APK [v6.15.6.2] 5 Scanner Radio Pro Full MOD APK [v6.15.6.2] 6

Scanner Radio Pro Full MOD APK [6.15.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Canlı polis yayınlarını dinlemek isteyen herkes için harika bir uygulamadır.


Scanner Radio Pro 6.15.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 2.99. dolar değerinde olan bu uygulama bedava.

Scanner Radio Pro – Fire and Police Scanner, polis, itfaiye ve EMS sevk görevlilerini canlı dinlemek için bir uygulamadır. Bu uygulama, dünyanın her yerinden radyo, radyo, hava trafik veri kaynaklarına erişebilir. Acil durum kanallarına göz kulak olmanın ve büyük olaylarla ilgili bildirimleri gerçekleşmek üzereyken almanın en hızlı ve en kolay yoludur. Uygulama, kullanıcıların yorum yaptığı bazı hataları düzeltti ve daha eksiksiz olması için bazı yeni özellikler ekledi.


Scanner Radio Pro v6.15.6.2 MOD APK


Scanner Radio Pro, bugün dünyanın en gelişmiş ve kapsamlı polis ve yangından korunma tarama uygulamasıdır ve kullanıcılara izlemeleri için çok çeşitli tarayıcı veri beslemeleri sunar. Dünyanın her yerinden polis, itfaiye, hava durumu radyoları, deniz radyoları ve acil sağlık hizmetlerini içerir. Scanner Radio Pro, itfaiye ve diğer kamu güvenliği kanallarındaki telsiz trafiğini izleyerek 7 binin üzerinde tarayıcıdan her an acil durum bildirimi alabilen bir telsizdir.


Scanner Radio Pro Full Apk indir


Ancak, bu uygulama yalnızca profesyoneller ve meraklılar gibi acil kamu hizmeti çalışmalarına ilgi duyanların, canlı polis yayınlarını dinlemelerine ve acil durumları gerçek zamanlı olarak izlemelerine olanak tanır. Bir makinenin de 2.000'den fazla dinleyicisi olacak ve harika bilgiler ve olaylar öğrenecek.


Scanner Radio Pro Ücretsiz Apk indir


Scanner Radio Pro, Android için en son kamu güvenliği radyo yayınlarını takip etmek ve canlı yangın anonslarını ve polis radyo yayınlarını dinlemek için tasarlanmış bir uygulamadır ve kullanıcıların acil durum bilgilerini olabildiğince çabuk güncellemelerine yardımcı olur. Ayrıca kullanıcılar istedikleri zaman bilgi almak için favori kanallarına bildirim ayarlayabilirler. Size en yakın konumda bulunan binlerce tarayıcıyı görüntüleyebilir ve bilgilerini güncelleyebilirsiniz.


Scanner Radio Pro Apk indir


En çok dinleyiciye sahip ilk 50 tarayıcıyı ve en son eklenen tarayıcıların listesini nerede olursanız olun, tarama ve arama zahmetine girmeden görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanın öne çıkan bir diğer özelliği de dizine konuma veya kategoriye göre göz atmasıdır. Örneğin, ihtiyacınız olan radyoyu kolayca bulmak için kamu güvenliği, hava trafiği, demiryolu, denizcilik ve daha pek çok şey. Ayrıca uygulama, kullanıcılara daha hızlı erişim için ana ekrana widget'lar ve uygulama kısayolları da ekler.


Scanner Radio Pro Apk Tam Sürüm


Scanner Radio Pro'da telsiz bilgisi almak için, önemli olaylar meydana geldiğinde bildirimlerin bildirilmesini etkinleştirmelisiniz. 2.000'den fazla dinleyicisi olan bir dizindeki herhangi bir tarayıcıdan istediğiniz zaman bildirim alabilirsiniz. Bulunduğunuz yere belirli bir mesafede bulunan bir tarayıcının belirli sayıda dinleyicisi olacaktır, böylece istediğiniz zaman dinleyebilir ve bildirim alabilirsiniz.


Scanner Radio Pro indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android uygulama GO Klavye APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar