Yandex Music Premium MOD APK [v2021.12.5]

Puan: 4.50 (Oylar: 8)
Yandex Music Premium MOD APK [v2021.12.5] 1 Yandex Music Premium MOD APK [v2021.12.5] 2 Yandex Music Premium MOD APK [v2021.12.5] 3 Yandex Music Premium MOD APK [v2021.12.5] 4 Yandex Music Premium MOD APK [v2021.12.5] 5 Yandex Music Premium MOD APK [v2021.12.5] 6

Yandex Music Premium MOD APK [2021.12.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yandex Müzik ve Podcast'lerde neyin yeni ve heyecan verici olduğunu keşfedin!


Yandex Music Premium 2021.12.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Gereksiz analitik ve reklamlar silindi, 
  2. PLUS'ın kilidi açıldı, 
  3. Önbellek şifrelemesini devre dışı bırakma, 
  4. Yetkisiz erişim ve proxy'ler aracılığıyla çalışma özelliği eklendi, 
  5. Küçük iyileştirmeler

Yandex Music, Rus bir yayıncının müzik uygulamasıdır. Kullanıcılar tarafından Android'de müzik dinleme ihtiyaçlarını karşılamak bu ülkenin en ünlü biçimlerinden biridir. İlk ve en basit şey, bu uygulamanın Rusların görüntüleri kullanması için tasarlanmış olmasıdır, bu nedenle hepsi bu dilde kurulur. Ancak emin olun, çünkü yine de normal olarak İngilizce diline ayarlanabilir.


Yandex Music Premium v2021.12.5 MOD APK


Yandex Music gerçekten son derece kullanıcı dostu bir arayüze sahip çünkü tasarımı günümüzdeki popüler uygulamalarla neredeyse aynı. Tüm uygulamaların Spotify gibi sıralandığını ve görüntülendiğini görebilirsiniz. Kullanıldıktan sonra, ana duvar kağıdı ve farklı yerlerde düzenlenmiş ana özellikler gibi çeşitli farklılıklar göreceksiniz. Ancak uygulamayı düzenli olarak müzik dinlemek için kullananlar için özelleştirme onlar için çok fazla sorun yaratmayacaktır. Sadece beğendikleri müziği uygulamaya yükler ve ardından keyfini çıkarmak için çalışmasına izin verirler. Ancak yine de öğrenmek istiyorsanız, oldukça basit, sadece gizli klasörler için uygundur. Tipik bir kullanıcı da keşfetme gücüne sahiptir.


Yandex Music Türkiye


Özellik bölümü hakkında, Yandex Müzik tek bir uygulamada on milyonlarca parçaya sahiptir. Bildiğiniz gibi, Rusça tabanlı bir sürüm uygulaması, bu nedenle şarkılar da bu dile öncelik verecek. Ancak çok fazla endişelenmenize gerek yok Çünkü müzik mağazasında milyonlarca şarkı her zaman dünyanın en sıcak müziği için en son güncellemeleri alır. Ayrıca, beş yıl içindeki her durum için, kullanıcıların ruh hallerine uygun bir müzik çalma listesi olacak. Örneğin, Noel'de bu vesileyle dünyaca ünlü şarkılar her zaman zirvede olacak, Yeni Yıl, Paskalya ... ve birçok kültürdeki birçok bayram dikkat çekiliyor.


Yandex müzik indir


Ayrıca dünyada satılan ve hayranlarının çok ilgisini çeken albümler ve single'lar neredeyse anında güncelleniyor. Kullanıcıların müzik mağazasını fazla önemsemelerine gerek yok, hatta bu şarkılar ünlü olsun ya da olmasın “Yandex Music” raflarına kondu. Ancak yayıncının yapması gereken budur, ancak bireysel kullanıcı için sistem, hobi için en uygun müzik listesini önermek üzere dinleme alışkanlıklarınızı tarayacaktır. Bu, herhangi bir hizmet sağlayıcının amaçladığı temel bir işlem olarak kabul edilir. İnternet bağlantınız olduğunda çevrimiçi müzik dinleyebilir veya yalnızca çevrimdışı olarak dinlemek için hafızayı indirebilirsiniz.


Yandex Music Plus apk


En sevdiğiniz müziği içeren kendi listenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca Yandex Müzik veritabanında da yer alacağı için kaybetmekten korkmayın. Son olarak, bu uygulamayı seviyorsanız, premiumun kilidini açmak için biraz para sağlayabilirsiniz. Premium'a sahip olduğunuzda, daha da gelişmiş özellikleri kullanabilirsiniz. Bir şeyi açıkladım, apk dosyamız zaten premium anahtarı açtı, arkadaşlarınıza tavsiye edin ve keyfini çıkarın.


Yandex Music'i İndir (MOD, Plus Aboneliği)


Bir önceki android uygulama Spotify Müzik Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar