Draw Castle War Para Hileli MOD APK [v1.02]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Draw Castle War Para Hileli MOD APK [v1.02] 1 Draw Castle War Para Hileli MOD APK [v1.02] 2 Draw Castle War Para Hileli MOD APK [v1.02] 3 Draw Castle War Para Hileli MOD APK [v1.02] 4 Draw Castle War Para Hileli MOD APK [v1.02] 5 Draw Castle War Para Hileli MOD APK [v1.02] 6

Draw Castle War Para Hileli MOD APK [1.02] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kalenizi savunmanız gereken bir oyundur. Birçok fırsattan ve birlik türünden yararlanın.


Draw Castle War 1.02 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Gerçek para karşılığında ücretsiz satın almalar (Google hizmetlerinde bilgi ve yetkilendirme gerektirir).

Draw Castle War oyununda güvenli ve rakibinizin yok etmesi zor bir kale inşa etmek için farklı işlevlere sahip blokları kullanın. Toplar, mancınıklar, balistalar ve çok daha fazlası gibi saldırı silahlarının unsurlarını kurabileceğiniz kuleler, duvarlar ve korkuluklar düzenleyin. Bunu parmağınızı ekranda kaydırarak yapabilirsiniz. Çeşitli birlik türlerini unutmayın ve ardından yaşayan rakiplere meydan okuyun, bu kadar zorlukla inşa edilmiş bir yapı olan onu yok edin.


Draw Castle War v1.02 MOD APK


Draw Castle War oyununda piyadeleri savaşa gönderin, eğitimli insanlar tarafından atılan yoğun bir ok duvarının altında düşman bariyerlerini yok etmelerine izin verin. Her zaferden sonra, deneyimli demircilerin silahlarınızı geliştirerek varillere ve güllelere güç, atış hızı ve dayanıklılık katacağı silah atölyesini ziyaret edin.


Draw Castle War Para Hilesi


Draw Castle War'un mekaniği, koruyucu bariyerler kurduğunuz ve kılıç, yay, ok, yangın bombası ve kasırga gibi silahları kullandığınız klasik bir tarza sahiptir. Oyunda ilerledikçe düşman tipine göre kule değiştirebiliyorsunuz. Düşman aynı anda birkaç yönden saldıracak, bu yüzden arkanıza göz kulak olmayı unutmayın.


Draw Castle War Altın Hilesi


Ayrıca, emrinizde çeşitli amplifikatörler ve birçok ünite olacaktır. Birliklerinizi doğru bir şekilde yerleştirmek ve rakiplerinize olabildiğince fazla hasar vermek için yaratıcılığınızı ve stratejik düşüncenizi kullanın. Draw Castle War modlarının en önemli özelliği üslere saldırıdır. Savaşçılar kiralayacak ve kahramanların desteğiyle düşman kalelerine saldıracaksınız. Bu tür savaşlardaki zaferler deneyim, kaynak ve sıralama puanları getirir. Bir sonraki mod arenadır.


Draw Castle War Apk Hile


Burada en güçlü kahramanlarınızı ortaya koyacaksınız ve savaş duvardan duvara tarzında gerçekleşecek. Kazanan, elbette, tüm defneleri alır. Sonunda kötü patronun saldırısını püskürtmek zorundasın. Bunu yapmak çok daha zor olacak ama denerseniz başaracaksınız.


Draw Castle War Apk indir


Düşmanların periyodik olarak kalenize saldıracağı gerçeğine hazırlıklı olun. Oyunun özü bu. Korunmak için çeşitli mayınlar, tuzaklar, kuleler, patlayıcılar ve çok daha fazlasını kullanacaksınız. Savunma yapılarının yerleşimi, oyunun mekaniklerini bilmenizi gerektirecektir.


Draw Castle War Apk Son Sürüm 2023


Önemli olan askerlerimizi doğru kullanmak, israf etmemek, akıllıca kullanmak. Ayrıca ordunuza büyük ölçüde yardımcı olacak ek bonusları da unutmayın.  Draw Castle War, kalenizi savunmanız gereken bir oyundur. Birçok fırsattan ve birlik türünden yararlanın.


Draw Castle War indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Wreckfest Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar