Country Balls Io Battle Arena Para Hileli MOD APK [v0.2.995]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Country Balls Io Battle Arena Para Hileli MOD APK [v0.2.995] 1 Country Balls Io Battle Arena Para Hileli MOD APK [v0.2.995] 2 Country Balls Io Battle Arena Para Hileli MOD APK [v0.2.995] 3 Country Balls Io Battle Arena Para Hileli MOD APK [v0.2.995] 4 Country Balls Io Battle Arena Para Hileli MOD APK [v0.2.995] 5 Country Balls Io Battle Arena Para Hileli MOD APK [v0.2.995] 6

Country Balls Io Battle Arena Para Hileli MOD APK [0.2.995] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Size diğer uluslara saldırmak için bir strateji dünyası getiriyor.


Country Balls Io 0.2.995 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma

Hala son derece karmaşık mantık ve strateji oyunlarıyla uğraşıyorsanız, Countryballs Io mükemmel. Bunu söyleyebilirim çünkü size her zaman en basit ve anlaşılması en kolay oynanışı vermekten yanayız. Oyuncular bu dünyaya bütün bir ulusun temsilcisi olarak girerler. Ve elbette bu dünya sizin kontrolünüz altında.


Country Balls Io v0.2.995 MOD APK


Country Balls Io dünyasına vardığınızda görev kritiktir. Bölge için diğer ülkelerle şiddetle savaşan bir ulusu temsil etme görevindesiniz. Başka bir ülkeyi yenmek için kendinize mümkün olan en güçlü orduyu kurmanız gerekir. Bu nedenle yapmanız gereken ilk şey, kendiniz için en etkili parçaları toplamaktır. Karakteriniz, orada durmadan cesur bir kişilikle özgürce özelleştirilebilir.


Country Balls Io Para Hilesi


Kuvvet, diğer ülkelere direnmek ve saldırmak için yeterli güce sahip olduktan sonra, savaş resmen başlar. Artık işiniz kolay. Spesifik olarak, oyuncunun askeri üssünü rakibin üssüne sürüklemesi yeterlidir. 


Country Balls Io Altın Hilesi


Düşmanı işgal edebilmenizin şartı, ordunuzun onlarınkinden daha güçlü olması ve o zaman derecelerinin hemen size ait olmasıdır. Kulağa basit gelse de daha fazla asker toplamak kolay değil. Oyuncular, rakibin saldırısını hızla durdurmak için yaratıcı, akıllı bir stratejinin desteğine ihtiyaç duyar.


Country Balls Io Hile Apk


Güçlerinizi agresif bir şekilde rakibi yenmeye odaklarken, hiçbir fırsatı kaçırmazlar. Yapabilecekleri arsalar sizi şaşırtacak. Her şeyden önce, şehrinizi ele geçirmek için sürpriz saldırılar yaparlar. Orada durmakla kalmayıp, rakip de orduyu her dakika her saniye güçlerinizi korumak için kullanır. Oyuncular değerli ödüller almak için yeni seviyeleri fethedebilir. Altın ve gümüş hazinelerin görünümünden ve madeni para sisteminden de bahsedilmiştir.


Country Balls Io Apk indir


Dünyanın çeşitli ülkelerini fethetmenize yardımcı olmak için emrinizde güçlü bir askeri ordu ile cehennemde sıkışıp kaldınız. Düşman topraklarını ele geçirdikten sonra hemen altın ve nakit gibi zengin avantajlar elde edeceksiniz.


Country Balls Io Apk Son Sürüm


Görünümünüzü savaş alanına hükmetmenize izin verecek muhteşem aksesuarlarla tamamlayın. Bölgedeki son derece stratejik bilmecelerin sayısını artırın, bu da sizi çözümü aktif ve ciddi bir şekilde aramaya zorlayacaktır. Oyuncunun ilgisini çeken mükemmel görsel kombinasyon tarzı ve çok yaratıcı, göz alıcı grafikler.


Country Balls Io indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Evil Nun Rush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar